Čo na Vianoce pre trojročné dievčatko?

marrya
11. okt 2013

doma ma hraciek strašne veľa ani sa mi s nimi vobec nechce hrat.......... ale ked prideme kdesi a su tam nove hracky tak to hej

tenerifka
11. okt 2013

Daruj jej kazdy vikend navstevu kdesi pocas celeho roka a este aj usetris......

jarkaleskova
11. okt 2013

dieta sa zabavi aj s uplnou hlupostou,pokial ma s kym...vidim to na nasej dcerke,tiez vela hraciek,ktore ju vobec nezaujimaju,skor sa vyhra s jednou varechou a hrncom pri mne v kuchyni...suhlasim s tenerifkou,aj ked urcite nejake potesenie pod stromcekom musi byt...skus nejake kreativne hracky,u nas teraz ide velmi plastelina,lego,ale musim sa s nou hrat ja,samu ju to vobec nebavi...

sissy27
11. okt 2013

@marrya zbaľ všetko čo má teraz, schovaj do pivnice alebo na povalu a na vianoce sa poteší znovuobjavenému... menej je niekedy viac... ale jasné, že na vianoce nejaký darček treba, pre dieťa obzvlášť, ale teda ak hovoríš sama, že má toho strašne veľa, tak treba zredukovať, má všetko a vlastne nemá nič, lebo fantázia nemá čo robiť... najlepšie hračky sú tie najobyčajnejšie veci, ktorým treba vymyslieť príbeh, trošku ich upraviť a dať im tým nový význam...

gabikkas
14. okt 2013

ahoj @marrya
podla mna je idealna kombinacia (nieco na oblecenie+kniha+hracka)...zalezi od toho, co ju zaujima, nasa ma 3r 4m,velmi ju teraz zaujimaju ulohy - pracovne zosity, tak urcite dostane take nieco, plus oblecenie - kupila som jej pyzamo a mikinu a este mam kupenu knihu - encyklopediu o zvieratach, noa hracku...rozmyslam nad stavebnicou seva alebo klasicke to male lego, uz nie duplo...aaa, este dostane dvd - spievankovo 4 🙂 A ako pisu zienky, najvzacnejsie je pre dieta, ked moze cas travit s rodinou....ale nie len tak akoze, ale 100p ucast pri hrach...

dadushe
17. okt 2013

Mimo knížek se mi líbí poslední dobou Magformers, Geomag, Logico Piccolo nebo Primo (je i v SK verzi, ale asi nechám na 4 roky), zvažuju stavebnici Seva, pak už mám koupené zažehlovací korálky HAMA (ty maxi), pak se mi líbí dřevěná balanční hra jako tahle http://www.modroocko.cz/Fotografie/Zbozi/Origin... a ze stolních her u nás frčí strašně Blechy, tak uvidíme jak dopadne Kloboučku hop. Domino u nás taky frčí a pexeso musí být 😀 Jo a asi ještě bude ještě pár věcí z IKEA vláčkodráhy🙂 Všechno rozhodně kupovat nebudu, mám to tak do budoucna jako plán nebo když se rodina ptá co koupit🙂

erina098
21. okt 2013

Naša má tiež 3r 4m a strašne chcela plyšovú kangu z macka pu tak som rada,že sme hu dostali,potom sme vybrali plechový doktorský kufrík s drevennými nástrojmi,chicco autíčko na diaľkove ovladanie,puzzle macka pu-viac obrazkov a malo dielikov,určite knihu,od staršej sestry rozpravkový kufrík zo shase.U babičky neviem rozmýšlala som ,že bud kolobežku,alebo taký ten poník s cumlikom.

mamajedoma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenieprekojencov
24. okt 2013

U nas sa nam velmi dobre predavaju na rok, dva, tri - zupany. Su totiz take hunate, farebne, teple, velmi prijemen na dotyk, a ked sa ku mne dostane spatna vazba, tak aj tym detom sa to paci (co mna dost prekvapuje, ze sa im paci oblecenie) ale bude to tym, ze na kapucni maju ocka, a fakt su take makkucke. Keby ste chceli vidiet tak mrknite- jedna sa o slovenske zupany od bardejovskej firmy Richelieu-

astonka
24. okt 2013
kikusmikus
25. okt 2013

Ja som kúpila mojim neterkám toto https://www.modrykonik.sk/market/detske-modne-d...
Dotyčná tam má aj menšie kabeločky, tak ale asi to ako darček stačiť nebude. MOja nosila kabelku od 2 rokov 😀
celá mama

fifibela
12. nov 2013

@oblecenieprekojencov župan je fajn, ale určite by som župan nekupovala pre dieťa ako vianočný darček... oblečenie pre deti pod vianočným stromčekom sa "hodí rodičom", ale naozaj si neviem predstaviť dieťatko ktoré sa bude županu tešiť viac ako kočáriku, bábike, legu či autíčku....

katarinava
14. nov 2013

kikuska ďakujem ale admin mi to stopol ☹ Kabelečky treba hladať niekde inde pod značkou VikiP

zuzkat1
14. nov 2013

@fifibela pre moju oblecenie darcek je🙂 a to je taky chalanisko povahou...
Chce mcqueena a este dalsie auta🙂

cviciavsetkyzvieratka
2. nov 2014

TIP na vianočný DARČEK
pre všetky deti, ktoré sa radi hrajú, šantia a vystrájajú.
Zacvičme si spolu so zvieratkami 🙂

tribuluss
4. nov 2014

videl som taky fotoaparat pre deti do ktoreho sa vie pozerat a cvakne.