Darček na prvé narodeniny

vittoria7777
3. jan 2014

ahojte dievčence čo ste kupovali svojím deturencom k prvým narodeninám?

stary_ujco
3. jan 2014

Nic, vsetko (ne)potrebne nakupili babicky a ostatna rodina...
Rodicov ma dieta doma stale, kupia mu hracky vtedy ked je to potrebne, nie vtedy ked je vhodny datum v kalendari.
Kupovat na narodeniny nejake zlato (akoze spomienka) a podobne drahoty je hodne ujete. Dieta to neoceni ako male a neoceni to ani ako velke. Sam som takto od babicky kazdy rok dostaval relikvie tohto druhu. Dnes mi doma v sufliku stoji kratucka tenucka retiazka (ktoru som mal na sebe 2x - v den narodenin a potom na oslave babickinej 50-ky), troje zbytocne drahych detskych hodiniek, privesky so znamenim zverokruhu, inicialkami aj krizikom (a to do kostola nechodim). Z nostalgie je mi akosi luto to predat, ale su to utopene peniaze. A je uplne logicke, ze svojim detom to nebudem v tak malom veku nukat na nosenie do skolky.
A pritom mojej dusi chybala autodraha a bublifuk, to si dobre pametam.

ianitka
3. jan 2014

tusim klasickú Tatru od nas a milion dalsich veci od zvysku rodiny... Tatrovka je hit doposial 🙂

vittoria7777
autor
3. jan 2014

@evka_szabova to mi asi nepomože ked mam syna..babiky a tak 🙂 ale aj tak dik

vittoria7777
autor
3. jan 2014

@stary_ujco to mas pravdu s tym zlatom..ale to by ma ani nenapadlo kedze tiez mam na to rovnaky nazor ako ty...ale tak nemozem mu nic nekupiť ved su to prveee narodeniny ale zas hraciek ma moc tak neviem..

dusika11
3. jan 2014

pre chlapcov odrazadlove auticka najprv sa hrali ze si ich otocili a hrali sa s kolieskami...tocili atd potom som ich posuvala a potom uz jazdlili ako frajeri..dodnes auticko miluju ale..ho cele rozbili..volant kolieska..tak je to na pojde..

mirkakab
3. jan 2014

@vittoria7777 ja sa chystám kupiť neterke hovoriaceho psíka od fisher price a moje deti dostali k 1. narodeninám trojkolky s tlačnou tyčou, velmi sme ich využili 🙂

iva87
4. jan 2014

My sme starsiemu kupovali trojkolku a teraz mladsiemu lego, lebo uz mame ozaj vsetko, tak sme doplnili sadu, starsi sa s nim hra ozaj od malicka, pre mna uplne najzmysluplnejsia hracka, mladsi mu to vsetko rad bura 😉

sadul
29. mar 2014

my mame prve narodky zachvilku, a malej urcite nic kupovat nebudem, viem si predstavit co vsetko podostava, a som vyslovene proti tomu aby aj nieco dostala. pokial aj nieco prinesu, urcite jej to odlozim, peniaze pojdu na stavebko..nam i malej staci ako spomienka( kvoli foto) mala velmi chutna torticka a to ze sa stretneme s nasou blizkou rodinou, inak to nebudeme riesit...

alsi
31. mar 2014

my budeme mať rok koncom mája a rozhodli sme, že namiesto darčekov - hračiek si urobíme výlet do ZOO v Lešnej