Detský traktor na šlapanie - skusenosti

misulikes
23. okt 2015

Ahojte,
chcem sa spýtať mamičiek, ktorých detičky majú detský traktor na šiapanie, či ste spokojné, či to vaše detičky využívajú a radi sa s tým hraju.
Rozmýšľame nad elektrickou motorkou alebo šliapacím traktorom, ale kedže bývame na dome máme dvor, myslím že traktor by viacej využil, na drevo, lístie, piesok... Malý ma 2 a pol roka. Viete aj nejaký konkrétny odporučiť ??
dakujem 🙂
pekný deň

annakomackova
23. okt 2015

@misulikes ahoj my ho máme a nedala by som ho...mám dvoch chlapov a navzajom sa v ňom vozia,a využívajú ho aj pri upratovaní...odporúčam ti ho...a obzvlášť, keď máš dvor...

misulikes
autor
23. okt 2015

@annakomackova 🙂 a ktorý máš presne ty?

lucianka222
23. okt 2015

@misulikes Ahoj. My mame podobny zn. Rollytoys
http://slapadla.heureka.sk/rolly-toys-slapaci-t....
Som spokojna deti sa vyhraju. Aj ked velmi nechcu pedalovat 🙂 Lebo mame dvor do kopca tak nevladzu. Dceru v nom tahame ;) Ale mali sme ho aj v obyvacke a to sa vozili... ;)
My sme ho sice dostali ako dar, no myslim, ze investicia sa olati ;)

libka1
23. okt 2015

nase deti ho uz niekolko rokov ignoruju 😀 takze cakam ze hadam sa chyti aspon u 3 dietata, aj ked je to dcera 😅 mame trochu iny ako ten na obrazku, vzadu ma este taku lyzicu ako keby bagrovu

annakomackova
23. okt 2015

Naši ho kúpili deťom v tescu ale je super...

jamelia
23. okt 2015

Tiez nad niecim takym uvazujeme, syn bude mat o 3 mesiace 3 roky a miluje vsetky bagre, traktory a pod. Paci sa mi najviac rolly toys junior. Myslim, ze uz som tu o tom citala nejaku diskusiu a tento dost chvalili 🙂 byvaju rozdielne podla veku. Ale tiez sa obavam toho, ze na dvore mu to pedalovanie moc nepojde. Uvidime, snad na narodeniny 🙂

libka1
23. okt 2015

@jamelia no pedaluje sa na tom velmi tazko podla mna po nerovnom povrchu, moja dcera ktora je silna ako kon to teraz ako 7 rocna zvlada bez problemov, 4 rocny syn nema sancu a necha sa tahat na spagate 😀

gaby21
23. okt 2015

Aj naši ho maju, strašne ťažko sa na na nom pedáluje, najhoršie vyhodené peniaze za hračku, ale ak sa rozhoduješ medzi el. motorkou a traktorom, tak to radšej traktor, tie elektrické vozidlá su hrozné, idu strašne pomaly, tie detičky sa tam od nudy možu aj zblázniť, žiadnu iskru to nemá, podla mna to v dieťati nerozvíja žiadne schopnosti ...

misulikes
autor
23. okt 2015

@gaby21 a ktory mate vy? Rolly toys ? 🙂 ved to, ta elektr.motorka sa mi zda zbytocnost, aj ked ma velmi rad motorky, ale urcite by ho to bavilo mozno mesiac....na traktor s moze davat veci, listie, travu... No uvidime 🙂

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misulikes
autor
23. okt 2015

@sylvia217 RIRICAR to mame aj my a je to fantasticka vec. Mame to len vnutri, a maly na to to stale sedi 🙂 to mozem len odporucit kazdeemu 🙂
A traktor mate aku znacku?

libka1
23. okt 2015

@sylvia217 to modro cervene auticko mame aj my a to fici, s tym uz nalietali peknych par kilometrov povonku 😉

alex999
23. okt 2015

AJ náš malý dostal na 2 roky šľapaci traktor, myslim že je to ten Tesco model. Momentálne ma 2,5 roka, troktor máme na dvore, fantastická vec !!!
Síce šapať na nom nevie, ide to dosť ťažko, a mám len kamienky na dvore, ale vlečku využíva stále. Už tam mal všetko, kamene, hlinu, listie aj nášho 20 kg psa 😀 😀 😀 😀 😀

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
acer11
23. okt 2015

super vec,vydrží všetko-rolly toys-v lete vonku,v zime vnútri,máme už druhú generáciu-ten má nosnosť tuším 100 kg 😀

jamelia
23. okt 2015

@libka1 este je sanca, ze starsia dcera ho bude vozit vo vozicku 🙂 tieto hracky su krasne, ale v tomto su dost "blbe", tak isto ako aj tie nadherne trojkolky, tiez sme taku mali, ale dcera na nej nevedela pedalovat, neslo to, len v dome. Tak som ju radsej predala a kupila odrazadlo. Na tom sa syn vozi ako o zivot, az mam strach, ze raz cosi vyparati. No uvidime, ci sa na to dame nahovorit 🙂

libka1
23. okt 2015

@jamelia mozno. Aj ked teraz ho skor vykoti naschval ako odvezie. 😀

misulikes
autor
16. nov 2015

Neviete, alebo nevideli ste v tescu teraz niekedy traktor detsky?

alexis13
9. dec 2015

@acer11 prosim ta ktoru konretnu znacku mas traktora? vedia na nom v pohode slapat deti kolkorocne?

zanet63
9. dec 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

tieto traktory boli v istom obdobi fakt osial ale myslim ze to nie je take super ako sa javi 🙂

acer11
9. dec 2015

@alexis13 rolly toys,teraz máme asi ten najväčší,ale na tom menšom bol asi od 2 rokov-jasné,že najlepšie to bolo po ceste,prípadne doma 😀, na tráve a mäkkom povrchu to nebolo bohviečo-ale dali sme špagát a chodilo sa aj po lese 🙂

misulikes
autor
9. dec 2015

@zanet63 to si nemyslim. Osial je to v kazdom tom obdobi 3-5rokov cca.pre dieta, potom uz samozrejme menej. Podla mna je to presne take super, ako sa to javi 🙂 haha 🙂 🙂 🙂

lalinko2010
9. dec 2015

@sylvia217 presne toto máme doma, aj traktor a aj to autíčko, to autíčko bolo utpenie, lebo drobec si sadol a mama ťahaj, a to sme šli po meste, hlavne že v škôlke sa vozil na ňom bezproblémov, ale teraz cez prázdniny akože to bola kosačka, tak som rada.

a traktor? aj teraz by sa vozil, ale už mu je malý a strašne zle sa pedáluje, ťažko.

a chcela som elektrické autíčko, som rada za názor @gaby21 , lebo som orzmýšľala že kúpim ale rozmyslela som si, lebo aby sa vozil 1-2 hodiny a 8-10 hodín by sa nabíjala baterka tak zbohom, by sme mali nerváka doma, teraz sa tiež rozčuľuje keď niečo nejde ako on chce ale toto by bolo asi aj o trieskaní auta o zem.

misulikes
autor
23. dec 2015

@acer11 a mate ten z dracika? Ste ho kupovali zlozeny uz ci v krabici?
Ja som ho cez bet ibjednavala, dnes ho skladame, a konstrukcia a predne kolesa boli zlozene v krabici, ostatne treba zmontovat, len netoci sa hedno predne koleso, manzel hovori ze je tam nieco zle zlozene, ze to nejde rozobrat.
Tak nech to zlozia bud cele alebo vobec.
Neviem m ate s tym niekto skusenost? Dakujem a

misulikes
autor
23. dec 2015

Sa opravujem, zadne kolesa boli zlozene, uz zmotovane ku konstrukcii v krabici...neviem ci dat reklamovat...

mirkacik
23. dec 2015

U nas nevyuzita hacka..velmi tazko sa pedaluje.prave sme ho predali

misulikes
autor
23. dec 2015

@mirkacik a nemali ste taky problem s tymi kolesami? Zaberali obydve?

mirkacik
23. dec 2015

@misulikes kolesa boli v poriadku.len sa malemu na tom zle sliapalo.mali sme ho dlho.stale som tomu davala sancu ale nakoniec som sa rozhodla ze ho dam prec.ale tymto vas nechcem odradit 🙂