Domček z dreva do záhrady

tibor10
8. feb 2017

Ahojte. Chcel by som postaviť malému domcek so smyklavkou. Chcem normálny zatvorený domcek so strechou oknamy ... atd. Nemá niekto nahodou návod alebo fotky co doma ste postavily? Všetky rady napady pomozu.

Dakujeme

darina85
8. feb 2017

Máme tento domček kúpený, ale je odložený v garáži, manžel ho bude stavať na jar 🙂

darina85
8. feb 2017

na jeden bok ešte príde šmyklavka

tyaja5
8. feb 2017

@darina85 ten je pekny, len by som ho natrela lepsou farbou. No myslim takou veselsou. Tiez by sme chceli ked deti vyrastu, dat postavit domcek, aby sa mali kde hrat ale urcite sa budem bat aby z neho nepadli ale ved budu si davat hadam pozor

darina85
8. feb 2017

@tyaja5 tento domček ešte treba natrieť, bude žlto-zelený 🙂 a na strechu príde červený šindel, aby nepršalo 🙂 mám dobré skúsenosti s domčekmi, u susedov podobný majú a deti sú od jari do jesene len v domčeku 🙂 je to dobrý nápad, pokiaľ máte miesto na záhrade 🙂

bajciatko
8. feb 2017

Odkiaľ je ten domček?

kahh
9. feb 2017

@darina85 tak to je pekne. Super ste to poriesili a ked si to este opisala co akej farby bude, no uzas. Ved nam ho pofot, ked bude kompletny🙂 A aj schodiky su bezpecnejsie. Kolko rocne dieta mas?

zlte_kuriatko
9. feb 2017

Ahoj my mame takyto 🙂

zlte_kuriatko
9. feb 2017

@tibor10 takto to vyzera dnu ma tam lavicku a stol

tibor10
autor
9. feb 2017

@darina85 dakujem presne niečo take chcem aj ja spraviť. Mozem este otázku kde ste to kúpili a za kolko? Ci sa my viac neoplatí kúpiť ako vyrobyt

tibor10
autor
9. feb 2017

@zlte_kuriatko krásne len ja by som chcel na nozkach aby tam bola aj smyklavka

darina85
10. feb 2017

www.bppshop.sk, domcek Toby, stal 471€ + treba kupit nater + sindel na strechu, ten stal este cca 20€, cize okolo 500€ dokopy. Manzel to tiez pocital, zbytkove drevo nemame, tak ked si to zratal vyslo by to rovnako. Takto len zmontuje a nalakuje. Este smyklavka stala 43€. No a pod domcek šuchneme pieskovisko co uz mame, aspon do neho nebude prsat. Myslim, ze toto bol najlacnejsi domcek co som nasla 🙂

darina85
10. feb 2017

@kahh dcerka bude mat 4roky

zlte_kuriatko
10. feb 2017

@tibor10 pridam sa k prispevku vyssie. ☺ my sme mali zbytkove drevo..takze domcek bol v podstate zadarmo kupovali sme len strechu farbu a nejake drobnosti.. ale tiez mm povedal,ze ak by mal kupovat drevo tak radsej kupit asi hotovy....ze sa to moc neoplati.

zlte_kuriatko
10. feb 2017

Este som chcela,ze dcera jedinacik a samu ju to tam nebavi..takze to sluzi ako uschovna hraciek. 😀 no mozno u vas to bude inak. 😉

tyaja5
21. feb 2017

@darina85 ja som si tiez jeden vyhliadla, nie je uplne taky isty ale je podobny ale chcem ho zacat stavat az v maji. Ved vystavba netrva dlho ci ako je to? Tebe ako dlho trvalo kym ste vytvorili taky pekny domcek?

darina85
22. feb 2017

@tyaja5 my este len budeme stavat, zatial rozobraty caka v garazi, ale postavi sa snad rychlo, len este natriet a cakat kym uschne ;) ale ked bude teplejsie to by nemalo dlho trvat 🙂

alzbetacobej
24. feb 2017

@darina85 To je nádhera 🙂 Skúsim manžela tiež presvedčiť, aby postavil taký domček. Len neviem, či sa tam potom nepresťahuje:D

kahh
1. mar 2017

@darina85 tak slecna bude mat krasny domcek 🙂 Verim ze ani z neho nebude chciet vyliezt uz potom :D :D

tyaja5
19. apr 2017

@darina85 my sme uz chceli stavat, ked niekolko dni bolo take pocasie, ale som rada, ze ma muz od toho odhovoril, lebo ked teraz vidim co je vonku, tak asi by som ho fakt zbytocne davala dokopy.nakoniec to predsa len vyjde na ten maj, ze zacneme ho stavat 🙂

darina85
20. apr 2017

@tyaja5 ani my ešte nestaviame, aj som rada, veď by ho bolo škoda do tohoto počasia 🙂

tyaja5
20. apr 2017

@darina85 ved prave to.tak sa ale tesim, ked uz bude stat a ked si ho mala zacne uzivat.minuly tyzden jej kamoska doniesla taku nafukovaciu sedacku, to bolo radosti.tak sa tesim jak sa bude radovat, ked domcek bude stat a ci vobec ju potom z neho dostanem 🙂

evucha9
5. júl 2020

@darina85 prosím ta ste spokojní s domčekom? Našla som ho na nete len sa mi zdajú trosku tenké steny bojím sa aby to v pohode udržalo napr aj mna lebo určite má tam nudu ťahať. Dakujem

darina85
5. júl 2020

@evucha9 domček sme mali od stolára, steny boli dostatočne hrubé aj pevné, boli sme spokojní.

evucha9
5. júl 2020

@darina85 ďakujem ja som presne tento našla v e-shope preto som sa pytala