Herná tanečná konzola

matovicova
31. jan 2021

Ahojte, kopirujem spravu od manzela, asi je uz z nas na nervy 🙂

Poradte nam prosim ohladom hernej konzoly.
Hladame taku, ktora ma pohybove hry, tanecne, zumba atd... a ovladanie ako kinect na xboxe. Treba nam deti utancovat.

Dakujem

vikusjk
31. jan 2021

@matovicova poznam len x-box s kinectom a playko s kamerou, my mame PS4 a objednala som kameru, ale je dost problem ju zohnat, tak som zvedava, ci pride. Dcera chce Just Dance, malo by to fungovat (dufam 😅)

vollino5
31. jan 2021

PS4 ma takú možnosť, ale teraz si neviem ako sa to volá v rýchlosti :D my sme cez to hrávali napríklad bowling

lenkadenisa
31. jan 2021

PS4 s kamerou stojí za prd... Zle chytá ľudí, deti skoro vôbec. Oproti Xbox nula bodov. Hra Just dance aspoň...

vikusjk
31. jan 2021

@lenkadenisa do kelu, to fakt? To bude dcera sklamana :( Prave kvoli just dance ju chceme

matovicova
autor
31. jan 2021

Alebo je lepsia tanečná podložka?

kitycat
31. jan 2021

Nad DDR si neuvazovala? Nie je to tancovamie ale skor taka ta podlozka so sipkami
Ale neviem odporucit... Vzdy som o tom snivala ale nikdy som to nezadovazila

matovicova
autor
1. feb 2021

@kitycat áno uvažujeme nad vselicim moznym, alepotrebovali by sme konkretnu skusenost 🙂

lenkadenisa
1. feb 2021

@vikusjk tak to si dobre pocvičíte nervy 😔 ja som ledva zohnala kameru a nanič, oproti xboxu veľmi slabé

enka81
1. feb 2021

máme kinet na xboxe 360 a keď sme prešli na xbox one, starý sme si nechali práve kvôli kinetu, skúste sa poohliadnuť po staršom x boxe

vikusjk
1. feb 2021

@enka81 mame PS4, neviem, ci nam treba dalsiu konzolu. A tu kameru som uz objednala, tak uvidim, ak ozaj nebude dobre fungovat, vratim ju... dcera zila bez just dance doteraz, bude aj dalej 😅

tomasi123
19. okt 2021

Ako ste sa nakoniec rozhodli s konzolou ? Ja riesim pre dceru to iste, ma rada tanec a chcela xbox ale kinect sa uz nerobi. Rozmyslam na Nintendo switch, tam ja just dance hra.

pieksamaki
2. dec 2021

@tomasi123
Pozriem si na nete... nintendo switch...este som len zaciatocnik .....tiez sme rozmyslali nad tanecnym kobercom

andy03
2. dec 2021

My mame x box s kinectom - už ho nevyrábajú, ale skúste to pozrieť na bazare, alebo tak nejak podobne .. dcérka na ňom frci celu zimu /samozrejme rámci možnosti - namiesto rozprávky tancovacka 😂/ NONSTOP … mame aj ine hry - asi 5 pohybových - ine ani nehráme na x boxe- za mna odporúčam

pieksamaki
2. dec 2021
andy03
2. dec 2021

@pieksamaki ani presne to.. len si dajte pozor- ku x box-one-s potrebujete k tomu ešte aj adaptér .. vyzistite si to, lebo ja som ešte mesiac potom naháňala ten adaptér 🙈