Hojdacie kreslo pre dieťa

kristina3
15. jan 2013

Ahojte mamičky 🙂 Rada by som sa spýtala, mám hojdacie kreslo fisher price - má dve polohy. Moja malá má tri týždne a nie som si istá, či ju už do kresielka môžem dávať, alebo ešte radšej nie kvôli chrbtici - od predajcu je uvedené, že je hojdacie kreslo pre deti od 0 - 18 kg, ale čo som pozerala na webe, pri mojom lehátku nie je napr. tak ako pri niektorých uvedené - pre deti od narodenia do 12 kg, iba pre deti do 18 kg. Ďakujem za radu 😉
pridávam aj fotku nášho hojdacieho kresla

emusska
15. jan 2013

Ahoj, ja som mala presne takéto isté kreslo a malú som doňho začala dávať až po mesiaci, keď už nebola v perinke, kvôli chrbtici, inak je to fantastická vec pre dieťatko

cerez
15. jan 2013

Tiež som dávala po mesiaci, je to veľmi dobrá vec. Podľa fotky presne touto polohou ničím dieťatku neublížiš.

kristina3
autor
15. jan 2013

Super, ďakujem za rady, tak si ešte týždeň počkáme - práve o tú chrbticu som sa bála.
Ďakujem dievčatá 😵

rony192
10. apr 2014

@emusska prosim ta, prosim vas, to kreslo same hojda ked je v nom dieta? asi som vypatlana, ale neviem to, dakujem. chcem take, len neviem ako funguje.

emusska
10. apr 2014

nehojdá samé, ale vibruje a tým to dieťatko uspí 🙂 🙂

jaroska
26. apr 2014

Aj my sme mali takéto isté 🙂 Ja som malú dávala cca od 3 týždňov,no kreslo som "vystlala" malým vankúšom-aby v ňom malá nebola skrčená.Neskôr som vankúšik vybrala-ked už bola väčšia.Inak super vec,moja malá v ňom rada bola,páčilo sa jej 😉