icon

Hra Beados. Kde ju kúpiť?

avatar
vanja
25. okt 2009

Chcem vás poprosiť, či mi neviete poradiť, kde by som mohla kúpiť hru Beados. Teraz dávajú dosť často na to reklamu. Jedná sa o dievčenskú hru, v ktorej sa ukladajú guličky do určitých tvarov, potom sa postriekajú vodou, stvrdnú a vyberú ako celý obrázok. Zatiaľ som to v obchodoch nenašla, a na internete sú iba zahraničné adresy.

avatar
twinflame
25. okt 2009

Ja len že sa to volá Bindeez 🙂 Inak neviem, kde to dostať, myslím že len cez net. Môj syn to taktiež chce 🙂

avatar
frisbee
25. okt 2009

vanji...na začiatku roku boli bindeez stiahnuté z predaja na podnet českej obch.inšpekcie...boli nebezpečné 😉

avatar
vanja
autor
25. okt 2009

akurát o tom čítam, ale reklama ide na beados,tak neviem či je to to isté

avatar
frisbee
25. okt 2009

ono to bude možno podobný princíp...bindeez boli veľký hit minulé vianoce,potom to vybuchlo,hneď po sviatkoch to šokovaní zákazníi začali vracať do obchodu...mali si buď počkať na novú várku,alebo dostali späť peniaze...každý si bral prachy.

avatar
twinflame
25. okt 2009

pozerala som sa na obe hry, vyzerá to tak, že je to vlastne to isté. Len názvy sú rozdielne, možno to vyrábajú dve rôzne firmy alebo sa jeden a ten istý produkt od tej istej firmy volá na rôznych trhoch inak. Ide ale o to isté.

avatar
frisbee
25. okt 2009

našla som to..stejný princíp,iná firma 😉

avatar
vanja
autor
25. okt 2009

mys me mali pred 2 rokmi také plastové oválčeky s dierkou, tie sa zapichovali a potom pod ,astným papierom prežehlili a tak sa urobil liaty obrázok. Veľmi ju to bavilo, takže by som jej chcela aj to kúpiť. Tam už píšu, že by mali byť tieto nové výrobky v poriadku.

avatar
vanja
autor
26. okt 2009

nemá ešte niekto vedomosť kde to kúpiť?

avatar
frisbee
26. okt 2009

sa ti kuknem v Londýne.

avatar
frisbee
26. okt 2009

tož,však ja to mám polhodinu do Rakúska 😀

avatar
frisbee
26. okt 2009
avatar
danciacik
4. aug 2010

ahojte, viete niekto o tom či už su tie korálky bindeez v poriadku? Chcela by som to kúpiť dcérke. ďakujem.