• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
twinflame
16. okt 2017 Čítané 24x

Týždeň kľudu a nečinnosti. Tento týždeň vyzerá byť pokojný, bez náhlych zmien a zvratov. Napriek tomu, že sa veľa toho neudeje, naše želanie sa naplní. Aj nečinnosť má svoj dôvod. Čaká sa na správne načasovanie budúceho vývoja.

Práca

Zahoďme strach. Bráni nám v osobnom rozvoji. Pocítime volanie k novým brehom. Neutíchajúca túžba po rozvoji, vzdelávaní a naberaní nových vedomostí. My sami sme tou hnacou silou. Nechajme, nech nás túžba po poznaní vedie k novým obzorom.

Vzťah

Všetko vychádza z jedného bodu. Z nás samých. Budeme voliť medzi minimálne dvoma možnosťami. Vzťah je dynamický proces, ktorý sa vyvíja a ovplyvňuje nás. Medzi dvoma partnermi sa nachádza tvorivý priestor. Výsledok je vzájomná práca a pôsobenie jedného na druhého. Nasledujme svoje vnútorné vedenie. Intuitívna voľba sa ukazuje ako tá správna.

Zdravie

Možné bolesti hlavy kvôli výkyvom tlaku. Zelený čaj má blahodárne účinky na telo. Čo tak skúsiť ho?

Čítaj celý článok
twinflame
9. okt 2017 Čítané 28x

Dostatok a naplnenie. Tento týždeň sa môžeme tešiť na citové a vzťahové naplnenie. Karta splnených želaní. Všetko môže byť inak ako sa zdá. Pozrime sa pod povrch, tam je pravda. Nič nie je nemožné = všetko je možné.

Práca

Niečo nevyjde tak ako bolo plánované a trochu to s nami zamáva. Možno sme sa spoľahli na neúplné alebo nepravdivé informácie. Očakávajme novinky. Rýchly prúd informácií. Opäť zasvieti slnko a v diaľke sa objavia nové obzory. Ak niečo dnes nevyjde, je to preto aby v budúcnosti prišlo k nám v pravom čase to, čo k nám prísť malo. Spoľahnime sa na tento princíp a príde uvoľnenie.

Vzťah

V duchu energií tohto týždňa dostaneme šancu zažiť pocity, ktoré budú krásne a dosiaľ nepoznané.

Situácia je pod kontrolou. Smerujeme k stabilite vo vzťahu. Prichádza pocit dobrého zázemia. Týždeň mužských energií. Nechajme partnera nech prejaví svoju mužskú zložku naplno.

Zdravie

Všetci sa vieme napojiť na neutíchajúci prúd energie zo Zdroja. Predstavme si, že stojíme pod šírym nebom uprostred živej prírody a nechávame tento prúd vstúpiť do nášho tela cez korunnú čakru. Vnímajme jasný prúd energie, ktorá prestupuje celé naše telo. A vlastne … prečo by sme si to mali len predstaviť? Zájdime von, do prírody, pod šíre nebo a napojme sa. Dar energie a prírody je tu pre nás všetkých a všetci z nich môžeme čerpať rovnako.

Pre snažilky. Neodriekajme si. Odriekanie vytvára nerovnováhu skrz pocit nedostatku, ktorý sa určite po odriekaní dostaví. Hľadáme rovnováhu, preto si neodriekajme.

Čítaj celý článok
twinflame
25. sep 2017 Čítané 34x

Volanie srdca. Tento týždeň k nám prehovára láska a srdce. Tam kdesi pod tvrdým povrchom driemä cit, ktorý sa hlási o slovo.

Práca

Pracovne nás čaká úspešný týždeň. Zúročené nápady. Na pomoc prichádza kolegyňa. Spolupráca s ňou bude plodná. Prijmime jej pomoc. Žneme úspech.

Vzťah

Nadchádzajúce obdobie je obdobím rodinných energií. V mnohých rodinách dochádza k zvratom a čisteniu. To čo nás spája je čistý cit. Pochopíme, že hovoriť veci na rovinu je základom čistých vzťahov. Spleť rodinných väzieb je línia, ktorá nás tvaruje naprieč celou cestou životom. Srdce prehovára čistým a tichým jazykom. Stretnutie s osobou z minulosti. Vraciame sa na miesta, s ktorými sa spájajú naše spomienky. Má to svoj zmysel. Spomienky z nás vyťahujú podvedomé nite.

Zdravie

Šanca na zlepšenie zdravia. Zdravie je tvarovateľné a má fázy, kedy ho je ešte možné zvrátiť. Preto je dôležité vlastnému telu naslúchať. Každá bunka tela dokáže s nami komunikovať. Myslime na to, že komunikácia je obojstranná. Myseľ a myšlienky vysielajú telu jasné signály. Tam niekde je deliaca čiara medzi stavom zdravia a choroby. Nádcha je potlačený žiaľ.

Pre snažilky

Karta nás vyzýva aby sme neverili všetkému čo sa nám myseľ snaží nahovoriť. Pochybnosti sú ako deliaca brána. Materstvo ide cez srdce, počatie tiež. Čas na počatie pomaly dozrieva.

zdroj: https://www.facebook.com/twinflame11duchovnyrozvoj/

Čítaj celý článok
twinflame
11. sep 2017 Čítané 33x

Odplavovanie. Energie tohto týždňa odplavujú nánosy driemajúce hlboko v nás. Ako rieka, ktorá plynie, pocítime odplavovanie starých nánosov strachu a pochybností zo svojho vnútra. Bude to uvoľňujúci pocit. Ak si nevieme rady, obráťme sa o pomoc smerom k anjelom. Na nadviazanie spojenia s nimi stačí úprimná myšlienka s prosbou o pomoc. Krásne obdobie čistenia starých, nepotrebných nánosov.

Práca

Dostávame sa do spolupráce s mužom, ktorý je racionálneho razenia. Pracovné stretnutie s ním načrtne budúci vývoj situácie. Spolupráca s ním bude plodná, ak veci zbytočne neuponáhľame. Dajme si čas na premyslenie. Dokážme si ustáť vlastný názor.

Vzťah

Cítime srdcom a to sa stáva našou výhodou, tým, na čom sa dá vo vzťahoch stavať. Nech sa dostaneme do kontaktu s kýmkoľvek, v srdci poznáme odpoveď. Ženské energie v nás sa tento týždeň rozvinú naplno a budeme z toho ťažiť. Ženský potenciál dostáva priestor prekvitať. Príležitosť na dosiahnutie bodu citovej rovnováhy. Základ je byť k sebe a ostatným úprimná.

Zdravie

Strach je energetický nános, ktorý blokuje životnú energiu.

Tušili ste, že za nadváhou je tiež strach? Telo sa bojí a preto sa začne obaľovať tukom. Prečo ten strach? Čoho sa obávam a prečo? Zamerajme sa na odstránenie strachu. Ako? Pozrime sa mu priamo do očí. Eliminácia strachu funguje ako dotyk bubliny na pokojnej hladine. Dotknime sa strachu a on splynie s pokojnou hladinou navôkol.

Pre snažilky. Vnímam silné ženské energie. Dieťa počaté tento týždeň bude mať prevahu ženských energií. Zároveň je to výzva na vyrovnanie ženskej energie v nás aby sme uvoľnili cestu počatiu. Blíži sa informácia o dôležitom objave v liečbe neplodnosti. Táto informácia v energetickej rovine už existuje, svetlo informačného sveta však ešte len uzrie.

Čítaj celý článok
twinflame
4. sep 2017 Čítané 30x

Prívalová vlna. Tento týždeň sa pripravme na príval energie. Zasiahne nás nečakane a najskôr z miest minulých. Budeme postavení pred riešenie podstatnej situácie. Môže to v nás vyvolať pocit neistoty. Výsledok na seba nenechá dlho čakať a riešenie bude pozitívne.

Práca

Neúspech prichádza preto aby sme sa z neho poučili a využili svoje chyby pri riešení úloh budúcich. Akosi sme sa zasekli a nie a nie sa pohnúť ďalej. Tento týždeň sa riešenie výziev neposúva. Stagnácia. V pozadí tohto deja však prebiehajú procesy, ktoré do budúcnosti prinesú úspech z poučenia sa. Na cestu nám svieti hviezda, preto žiaden strach.

Vzťahy

Obdobie čistenia a „plaču nad rozliatym mliekom“. Vynárajú sa staršie, nedoriešené záležitosti. Pýtajú si pozornosť. Vyrovnanie energie vzťahov je celoživotná práca. Práve dostávame príležitosť vyrovnať si vzťahovú energiu s niekým z minulosti. Myšlienka je energia. Na vyrovnanie energie nie je potrebné osobné stretnutie. „Vyrovnať“ sa dokonca môžeme aj s niekým, kto už nie je medzi nami. Láska je ohromná liečivá sila.

Zdravie

Vzhľadom na vzťahové energie týchto dní, niet divu, že sa môže ozvať srdce. Keď pocítime búšenie, zastavme sa a relaxujme. Venujme mu pozornosť. Niečo nám chce povedať. Nie nadarmo je srdce symbolom lásky a vzťahov.

Pre snažilky – brána ktorou „nové“ duše prichádzajú k nám sa prečistila a jej vstup sa uvoľnil. Tento týždeň vnímam dobré šance na otehotnenie aj u tých, ktorí po tehotenstve túžili už dlhšie.

Čítaj celý článok
twinflame
29. aug 2017 Čítané 26x

Zmes energií. Toto bude týždeň prelínania viacerých druhov energií. Nebude jednoduché zorientovať sa v nich. Pocit zmätku.

Práca

Tvorivá energia. Tento týždeň bude príležitosť na plodné tvorivé nápady. Keď sa spojí inšpirácia a tvorivá energia, výsledok býva nečakane pozitívny. Nalaďme sa na duchovnú vlnu a nechajme sa ňou unášať. Takto bude radosť pracovať. Môžeme pocítiť silu neviditeľnej ochrannej ruky, ktorá nás jemne vedie.

Vzťah

Radosť, oslava, rodinný kruh. Príležitosť dať vzťahy v širšej rodine do poriadku. Opätovné stretnutie s niekým, kto je nášmu srdcu blízky. Tento týždeň je vhodný na nadviazanie novej známosti. Celkovo by vzťahy tento týždeň mali prekvitať a zlepšovať sa.

Zdravie

Starostlivosť o zdravie je rovnako dôležité ako starostlivosť o vzťahy s okolím. Zdravie potrebuje našu pozornosť. Všímajme si ako telo smerom k nám komunikuje. Je v súlade alebo vydáva varovný signál? Čo som urobila pre svoje zdravie dnes? Čo ešte môžem pre svoje zdravie urobiť?

Pre snažilky – potláčam v sebe nejaký pocit len aby sa moja túžba po dieťati naplnila? Protichodnosť energií tohto týždňa sa v línii plodnosti prejaví naplno.

Čítaj celý článok
twinflame
7. aug 2017 Čítané 41x

Prečisťovanie energií. Tento týždeň nastáva čistenie. Týka sa najmä vzťahov. Budú otvorené staré tajomstvá, na povrch sa dostanú informácie, ktoré dlho driemali pod povrchom. Poznanie a vyslovenie pravdy je oslobodzujúce. Preto žiaden strach. Pravda je prísľub zmeny.

Práca

Kolega nás osloví s ponukou dlhodobej spolupráce. Pôjde o projekt, ktorý má strategický charakter. Bude to práca kolektívna, pracovať na tomto projekte bude hneď niekoľko ľudí. Otvárajú sa dvere novým možnostiam. Vyhrávajú tí, ktorí idú s dobou a snažia sa doplniť si svoje vedomosti priebežne. Majme oči otvorené. Prichádza skrytá príležitosť.

Vzťahy

Nudu zaženie pozvanie na spoločenskú akciu. Na nej dôjde k náhlej udalosti. Bude to situácia, ktorá otvorí niečo staré, skryté. Nechajme muža, nech prevezme iniciatívu. Láska a súdržnosť prekonajú aj na prvý pohľad neprekonateľné. V duchu energií tohto týždňa sa pripravme na čistiace procesy vo vzťahoch. Buďme otvorení a žiadajme otvorenosť aj od ostatných.

Zdravie

Chrbtica ako oporný aparát by mala tvoriť pevnú os. Všimnime si aké je držanie nášho tela. Nesieme sa ako labuť alebo zhrbene pozeráme do zeme? Čo naznačuje držanie nášho tela? Ťažobu alebo ľahkosť? Telo je plné signálov a spätných väzieb. Odráža to ako sa cítime a čo si o sebe myslíme.

Pre snažilky

Čistenie v duchu energií tohto týždňa sa prejaví aj v snahe o počatie. Máme pred bránou čisto a upratané? http://bit.ly/2hBn2iN

Čítaj celý článok
twinflame
31. júl 2017 Čítané 33x

Plynúca energia. Aj v období, ktoré sa zdá hluché, ako keby sa nič nedialo, sa v pozadí pripravuje akcia. Stagnácia je len ilúzia, energia neutícha. Energia vždy plynie. Niekedy rýchlejšie a niekedy pomalšie, ako keby vyčkávala. Obdobie vyčkávania nastáva preto, aby neskôr v správnom čase mohlo niečo do seba zapadnúť. Tak je tomu aj tento týždeň.

Práca

Rozjasnievanie. Pred sebou jasne vidíme obzor. Máme v hlave plán, ktorý sa za posledné obdobie vykryštalizoval. Ťahá nás to pracovne daným smerom. V hlave máme jasno. Na konkrétne kroky však čas ešte len príde. Zatiaľ si dovoľme snívať.

Vzťah

Týmto smerom alebo týmto? Stojíme pred dilemou. Ostať vo vzťahu alebo odísť? Vziať sa či žiť spolu len tak? Sme na prahu dôležitých rozhodnutí. Nech sa misky váh priklonia na jednu alebo na druhú stranu, budeme musieť prijať rozhodnutie. Kto ho neurobí, život rozhodne za neho.

Zdravie

Pozorujme svoje pocity a to čo prežívame. Ako to ovplyvňuje naše telesné funkcie? Rýchlejší tep, búšenie srdca, vyšší tlak? Všetko, čo prežívame na úrovni citov, pocitov a zážitkov necháva na našom tele stopu. Sme si vedomí toho, že čo prežívame sa vrýva do nášho tela a jeho funkcií?

Pre snažilky. Prevaha mužskej energie. Je pravdepodobné, že dieťa počaté tento týždeň bude mať prevahu mužskej energie. Nastavili sme sa tak, že žiadna myšlienka, ktorú v hlave nosíme je v súlade s plánom počať?

Čítaj celý článok
twinflame
24. júl 2017 Čítané 34x

Návrat vecí minulých. Tento týždeň očakávajme „návrat minulosti“. Môže ísť o stretnutie a opätovný kontakt s niekým z minulosti alebo návrat niečoho nedoriešeného z minulosti. Čas je relatívny. Existuje bod v ktorom sa minulosť, súčasnosť a budúcnosť zbiehajú a jestvujú naraz. Návrat toho minulého má svoj zmysel. Je to niečo, čo treba otvoriť, pretože to zaťažuje našu súčasnosť.

Práca

V práci pocítime príval novej energie. Prichádza nový pracovný projekt. Postavme sa k nemu s citom. Pozor však na okolie. Niektorá z kolegýň by nemusela byť na našej strane. Možné podkopávanie nôh z jej strany. Ak si na to dáme pozor, zvládneme to s noblesou.

Vzťah

Turbulentné obdobie vzťahov tohto roka sa pomaličky utišuje a prichádza čas nadviazania nových vzťahov. Energie vzťahu smerujú do bodu vyrovnania. Mnohé sme pochopili, mnohým sme si prešli. Je čas nadviazať iný druh vzťahov. Vzťahy zrelšie, poučenejšie, harmonickejšie. Všetko má svoj zmysel.

Zdravie

Zdravie nás môže tento týždeň nečakane potrápiť. Nepôjde o nič závažné. Napriek tomu sa radšej dajme do rúk odborníka. Niekedy stačí keď si sami naordinujeme viac oddychu. Pozor na obličky. Rozumný pitný režim a chránenie si krížov pred prechladením predídu možným komplikáciám.

Pre snažilky. Pokusy o oplodnenie majú tento týždeň zvýšenú šancu na úspech. Energie prajú novému životu.

Čítaj celý článok
twinflame
17. júl 2017 Čítané 36x

Spravodlivosť a dobro. Toto je týždeň ktorý prinesie zadosťučinenie spravodlivosti. Môžeme očakávať vyrovnanie sa s minulosťou a minulými činmi. Dôležitý týždeň pre tých, ktorí majú dôvod spytovať si svedomie. Dostanú šancu mnohé napraviť.

Práca

Na pracovnom poli nás čaká pohodový týždeň bez výrazných výkyvov a náporu. Tento čas je vhodné využiť na prípravy na neskoršie pracovné úlohy, prípravu podkladov, ktoré vieme, že neskôr budeme potrebovať. Stred týždňa prinesie prekvapivú novinku. Pracovný týždeň bez podstatných zmien.

Vzťah

Vhľad do partnera. Svojho partnera uvidíme v jeho pravom svetle. Podarí sa nám pochopiť úlohu partnera v našom živote a jeho pravú podstatu. Uvedomíme si širší rozmer jeho osobnosti a charakteru. Týždeň vhodný na kratšie spoločné výlety s partnerom. Utužovanie vzťahu trávením spoločných chvíľ.

Zdravie

Život je pohyb. Telo zvyknuté na pohyb funguje lepšie. Pohyb rozprúdi funkcie tela. Pohybom si život dokážeme dokonca predĺžiť. Radšej schody alebo výťah? Radšej pešo alebo zviesť sa? Pohyb v prírode nás navyše napája na vyššie vedomie. Pozor na stravovanie mimo domov.

Čítaj celý článok
twinflame
11. júl 2017 Čítané 41x

Otvorené dvere. Tento týždeň sa otvárajú dvere nových možností. I to, čo sa zdalo nemožné dostáva tento týždeň zelenú.

Práca

Ukáže sa, že nečestnosť v práci nemá miesto. Ak ste boli v spore kvôli práci, situácia sa vyjasní vo váš prospech. Nečestné praktiky budú odhalené. Nečakaná pracovná príležitosť. Ukončujeme staré projekty a pozeráme sa k novým pracovným brehom.

Vzťah

Na cestu nám svieti jasná hviezda. Tá je predzvesťou nádeje, že vzťah ktorý práve prežívame je na dobrej ceste. Pre nezadaných je to príležitosť na nový vzťah. Čaká nás týždeň nových, príjemných stretnutí. Cesta duše je nevyspytateľná. Vedie nás na miesta, kde nechápeme prečo sme sa ocitli práve tu. Dovolenkové obdobie to potvrdzuje. Miesta ktoré navštívime nie sú vybrané náhodne. Nesú v sebe energiu, ktorá s nami z nejakého dôvodu ladí. Z akého dôvodu? Odpovie si každý sám.

Zdravie

Zlepšenie zdravia. Uvedomujeme si, že najväčší podiel na vlastnom, zdraví máme my sami. Telu stačí k zdraviu pomáhať. Ísť s prúdom, nie proti nemu. Pozor si dávajme na chodidlá.

Čítaj celý článok
twinflame
3. júl 2017 Čítané 25x

Energia, ktorá k nám tento týždeň prichádza, je ústretová. Pochopenie a láska nám idú v ústrety. Vyžarujem ja to isté smerom von, od seba?

Práca

Čaká nás niekoľko menších ciest za prácou. Riešenia, ktoré teraz potrebujeme sa vymykajú bežným riešeniam. Pomôže nekonvenčné rozmýšľanie. Pozor na nepochopenie vo vzájomnej komunikácii s nadriadeným. Mohol by z toho vzniknúť väčšie nedorozumenie. Radšej si všetko preverme a vykomunikujme.

Vzťah

Pozerať sa na svet očami toho druhého. Už sme dospeli to bodu kedy sa snažíme pochopiť myšlienky, potreby a city partnera? Partner bude chcieť prebrať kontrolu nad situáciou okolo vzťahu do vlastných rúk. Možno aj niečo plánuje. Prichádza pozvanie alebo ponuka od staršieho ctiteľa.

Zdravie

Choroba začína myšlienkou a pokračuje ďalšou myšlienkou. Obavy sa strach otvárajú dvere ochoreniu. Zmena myslenia spúšťa pozitívne zmeny v tele. To funguje na pokyny z mozgu. Čo vysielam bunkám svojho tela skrz myšlienky? Telo je schránka, duša je jej „obyvateľ“. Zázraky sa dejú. Toto je týždeň zázrakov v oblasti zdravia.

Čítaj celý článok
twinflame
26. jún 2017 Čítané 17x

Harmonizácia. Napojenie na duchovnú nôtu harmonizuje telo i ducha. Budeme hľadať pocit kľudu v duši. Tento týždeň sa nám dostane pocitu harmonizácie.

Práca

Tento týždeň je vhodné vyčkávať. Je čas nechať veci dozrieť. Nech dobehne pracovná energia ktorá bola aktivovaná v minulosti. Nie je potrebné robiť aktívne kroky. Myslime však na dozor a dohliadnutie na to, či všetko beží tak ako má. Opraty nad budúcim vývojom udalostí súvisiacich s prácou držíme v rukách my sami. Príde dôležitá správa.

Vzťah

Každý muž túži vo svojej partnerke vidieť bohyňu. Niekoho, kto ho vnútorne vedie. Niekoho kto si prizná svoje pochybenie, no ide vpred so vztýčenou hlavou. Byť sama sebou je pre toho druhého magnetizujúce. Všimli ste si ako pohoda doma, v rodine, úzko súvisí s pocitom pohody a vnútorným nastavením ženy, mamky? Energia rodiny závisí od energie ženy. Transformácia negatívneho. Hneď ako si v sebe uvedomím negatívnu energiu, myšlienku, mám príležitosť transformovať ju na pozitívnu energiu. Dôležitý je bod uvedomenia si. Uvedomenie je začiatok zmeny.

Zdravie

Odraziť sa od dna. Mnohí poznáme ten pocit, keď sme sa dostali tak blízko bodu zlomu. Či fyzicky alebo psychicky. Energia nášho tela je však zázračná. Pozná tlačidlo „reset“. Spomaliť a nechať veci voľne plynúť pomáha nabrať dôležitú životnú energiu. V duchu energie tohto týždňa, si dajme priestor a čas na zharmonizovanie sa.

Pre snažilky. Tento týždeň ako keby nič nešlo tak ako sme si zaumienili. Nevadí. Načasovanie z pohľadu duše nepozná to naše – chcem teraz a hneď. Plán duše funguje v inom režime. Počkajme si na ten správny „čas“. Všetko plynie tak ako má.

Čítaj celý článok
twinflame
5. jún 2017 Čítané 44x

Týždeň prekvapení. Tento týždeň nebude núdza o prekvapenia. Prekvapivé správy, či udalosti. Mali by byť pozitívneho charakteru. I tam kde sa to na prvý pohľad nebude tak zdať, naberie vývoj v budúcnosti pozitívny smer. Pokračuje obdobie zmien.

Práca

Pociťujeme potrebu oddychu a nabratia nových síl. Niekedy je dobré dať si pauzu a nadýchnuť sa. Pracovná karta tohto týždňa nám radí aby sme spomalili a našli si priestor a čas na poriadny nádych. Koniec týždňa môže byť hektickejší a prinesie nové výzvy.

Vzťah

Ukotvovanie v oblasti duchovna. Aj vzťah, ktorý sa navonok zdá čisto „ľudský“, nesie v sebe duchovný rozmer. Do vzťahu vnášame nielen svoje povahy a charaktery, ale aj duchovno. Tento týždeň nám svitne. Partner ktorého vedľa seba máme nás vedie a učí. Každý koho v živote stretneme a dostaneme sa s ním do interakcie, nás ovplyvní. Nechajme sa viesť. Vesmír vie čo robí a prečo nám do cesty stavia práve tieto duše. Kedy vo vzťahu reaguje naše ego a kedy duša?

Zdravie

Doprajme telu námahu s mierou. Záťaž áno, no započúvajme sa do signálov tela. To veľmi dobre vie rozpoznať, kedy je záťaž primeraná a kedy prehnaná. Rozdeľujme si sily a neprepínajme sa. Zdravie reaguje na pokyny z mozgu. To, čo vyšleme k telu v myšlienke, sa dokáže v tele zhmotniť.

Pre snažilky. Ženské telo je brána ktorou prichádzajú duše do tejto dimenzie. Myseľ si dieťatko môže želať, no ak čo i len najmenšia časť podvedomia ženy pochybuje, brána sa zablokuje. Čo spôsobuje tento blok? Prečo mám pochybnosti? Čo ma od uvoľnenia cesty k bráne oddeľuje?

Čítaj celý článok
twinflame
29. máj 2017 Čítané 31x

Nespútanosť, tvorivosť. Tento týždeň bude tvorivý. Pocítime „zapálenie pre vec“ a nutkanie pohnúť veci vpred. Obdobie vyčkávania sa skončilo. Prišiel čas na konkrétne kroky. O inšpiráciu nebude núdza.

Práca

Mnohí zažijeme v práci zlom. Nech je to zlom čakaný alebo nečakaný, každá veľká zmena prekopáva základy a preskupuje energie. V duchu energií tohto týždňa môžeme pocítiť volanie k niečomu novému, volanie k novým brehom. Každopádne prichádza obdobie podstatných zmien.

Vzťah

Krásne obdobie pre tých, ktorí poznajú hodnotu vzťahu s partnerom. Pociťujeme súlad, sme ako dve spojené nádoby. Spoločne napĺňame studnicu citom a plánmi do budúcnosti. Znie to ako rozprávka? Vedzme, že takýto vzťah raz môže mať každý z nás. Vzťahová karta nás vyzýva na spoluprácu, vzájomnú diskusiu a snahu o chápanie potrieb a pocitov tohto druhého. Myšlienky na spoločné sťahovanie do novej nehnuteľnosti, minimálne v rovine vzťahov.

Zdravie

Všetci máme šancu a moc zlepšiť svoje zdravie. Rovnováha v mysli dáva základ rovnováhe v sile a zdraví tela. Všetci to máme vo vlastných rukách. Akékoľvek pochybnosti sú dielom strachu. Skrotiť strach znamená posilniť imunitný systém. Bunky „nás“ vnímajú a reagujú na to, čo k nim z mysle vysielame. Pozor na oslabenie žalúdka.

Svet čakajú veľké zmeny. Od leta prichádza energia podstatných zmien v spoločenskom živote. Nie len u nás, ale v širšom zmysle, celosvetovo. Už nebude možné držať isté veci pod pokličkou tam, kde to už dávno vrie. Tieto zmeny budú spojené s neistotou, no sú nevyhnutné. Nastal ten správny čas.

Čítaj celý článok
twinflame
15. máj 2017 Čítané 34x

Každý máme svoju vlastnú cestu. Všetci „hrajeme“ na javisku zvanom život sami za seba. Nikto nepreberá úlohy iných na seba. Každý zreje vlastným tempom a vyhľadáva svoje vlastné skúsenosti. Nikoho nemôžeme posúvať tam, kde ešte nemá byť, kam ešte nedozrel. Dajme si navzájom priestor na rast vlastným tempom.

Práca

Na poli spolupráce s kolegom môžeme očakávať sklamanie. Dôležité ale je uvedomiť si, či sme si vzájomné úlohy jasne stanovili a či naše očakávania od toho druhého nie sú prehnané. Spolupráca bude pokračovať, teraz je potrebné zvážiť ďalšie kroky a smerovanie celého pracovného zadania alebo projektu. Dobré rozdelenie pracovných úloh predstavuje polovicu úspechu.

Vzťah

Najdôležitejší vzťah, ktorý kedy budeme mať je vzťah k nám samotným. V každom z nás sa o slovo hlásia dve „bytosti“. Ego a duša. S egom sa potrebujeme zmieriť a dušu by sme mali nechať prehovoriť. Skutočné šťastie a naplnenie prežívame vtedy, keď je ego v úzadí a počúvame svoju dušu. To je úloha každého z nás. Nájsť miesto duši vo fyzickom tele. Spúšťače duchovnej cesty bývajú rôzne, od tragédie cez chorobu až po stretnutia s inými dušami, ktoré nás navždy zmenia. Každý máme svoju vlastnú cestu a vlastné tempo. Cesta ku vzťahu k iným je dlaždená vzťahom k nám samotným. Tento týždeň hraje prím vzťah sebe k samému.

Zdravie

Utíšiť myseľ znamená pohodu pre telo. Telo sú hodiny, kde každý dielik má svoju funkciu a úlohu. Je to dokonalý mechanizmus, ktorý však dokážeme narušiť nevyrovnanou psychikou. Strážme si myšlienky, nenechajme ich nahlodávať naše vnútro strachom a pochybnosťami. Telo funguje celkom inak keď je psychika v pohode. Stojí za to hľadať si denne priestor a čas na utíšenie sa a rozjímanie.

Čítaj celý článok
twinflame
10. apr 2017 Čítané 25x

Jemnosť je rečou duše. Tento týždeň bude týždňom jemných energií. Ak necháme prehovoriť dušu. Nejde pritom nevyhnutne o ženské energie, no o energie pochopenia, nežnosti a jemnosti. Reč ega sa často prejavuje silou, nástojčivosťou, chtivosťou. Duša sa k nám prihovára jemným, nenásilným, nevtieravým jazykom. Je len na nás, či sa do jej reči započúvame.

Práca

Očistná konfrontácia, konflikt. V práci tento týždeň očakávajme očistné energie. Protichodné postoje k pracovnej úlohe vyvolajú napätie. Koniec týždňa sľubuje posun dobrým smerom, riešenie sa určite nájde. Nadhľad je umenie, ktoré zabráni tomu aby sme sa nechali vtiahnuť do niečích plánov.

Vzťah

Správa od bývalého. Tento týždeň môžeme očakávať kontakt zo strany bývalého priateľa, manžela milenca. Bude v ňom gesto, ospravedlnenie, istý prejav náklonnosti. Rozchod ho mrzí a rád by sa ospravedlnil. Energie na vzťahovom poli sú tento týždeň mierne napäté. Napätie je práca ega. V duchu energií pre tento týždeň, urobíme dobre pre seba aj pre iných tým, že necháme prehovoriť dušu jej pochopením a jemnosťou.

Zdravie

Jar hraje pestrosťou svojich farieb aj na našich tanieroch. Všimli ste si, že príroda sa nemýli? Skúste kombinovať akékoľvek ovocie alebo zeleninu, chute sa v nich nebijú tak ako v umelo spracovaných potravinách. Kde je život, tam je energia. Telo po zime potrebuje prísun životnej energie. Doprajme mu „živú stravu“. Správny typ sacharidov energiu telu dodá, nie odoberie. Telo je komplexný, previazaný stroj, ktorý dokáže komunikovať s dušou. Ich vzájomné prepojenie je nepopierateľné. Oplatí sa nad tým zamyslieť.

Čítaj celý článok
twinflame
3. apr 2017 Čítané 30x

Zastávka. Energie tohto týždňa nás vyzývajú na zastavenie sa a oddych. Zastaviť sa znamená poobzerať sa okolo seba a zvážiť ďalšie smerovanie. Nečinnosť nie je na škodu ak so sebou prináša starostlivé zváženie ďalších krokov. Duša zvyčajne potrebuje pred ďalšou inkarnáciou oddych.

Práca

Práca bude oproti energiám tohto týždňa výnimka. Tu nastáva posun vpred. Veci sa pohnú, obdobie stagnácie sa skončilo. Nejde pritom o hocijaké posuny, ide o posuny míľovými krokmi vpred. V pracovnej oblasti o nudu nebude tento týždeň rozhodne núdza. Kto pracuje s klientami, môže ísť o predzvesť návalu klientov. Nebudeme stíhať. Lavírovanie medzi niekoľkými činnosťami.

Vzťah

Situácia je vo vývoji a zároveň potrebuje dozrieť. Budeme mať na výber viacero možností. V duchu energií pre tento týždeň, dobre zvážme čo povieme alebo urobíme. Radšej hamovať ako banovať. Týždeň vhodný pre materstvo. Rozvoj materského citu. Po dieťatku môžu zatúžiť aj tie, ktoré si mysleli, že táto myšlienka je pre nich už passé.

Zdravie

Studnica životnej energie má svoje dno. Preto je na mieste ochrana pred negatívnymi vplyvmi, odoberačmi energie. Energiu si vieme vedome chrániť. Vnímame kto a čo nám energiu dobíja a naopak kto a čo nás o ňu pripravuje? V duchu energií tohto týždňa si svoju studnicu chráňme a dopĺňajme o dobrý pocit zo života, ktorý funguje ako motor. Energia = život. Energia je vzácny zdroj. Hľadajme v sebe a okolo seba zdroje na jej dobíjanie.

Čítaj celý článok
twinflame
27. mar 2017 Čítané 28x

Nahliadnutie za oponu. Rozmer života presahuje sféry vnímateľné piatimi zmyslami ľudského tela. Za hranicou fyzického nájdeme oponu poza ktorú je nám občas dovolené nahliadnuť. Tento týždeň sa ponesie v energiách možnosti indícií a informácií z druhej strany. Očakávajme sny a znamenia, ktoré nám naznačia, že život je viac ako to, čo vidíme a vnímame piatimi zmyslami.

Práca

Karta na tento pracovný týždeň predpovedá náhlu, nečakanú zmenu. Budeme sa musieť flexibilne postaviť k riešeniu nečakanej situácie. Môže sa objaviť pracovná výzva, nesúca v sebe potenciál zmeny. Zmeny tohto druhu sú očistné, prídu náhle ako letná búrka a prečistia vzduch. Niečo vypláva na povrch a vzniknutá situácia zmení náš obzor a náhľad na daný problém.

Vzťah

Ponorenie sa do hĺbky vlastného vnútra. Tento týždeň je týždňom vnútorného rozjímania a hĺbania. Či sme sa ocitli sami v pravom slova zmysle alebo sa cítime osamelo a nepochopene vo vzťahu, karta na tento týždeň predpovedá duchovný vhľad na vzťah. Týka sa to vzťahu seba k samému aj vzťahu k iným. Tí, ktorí sa vo vzťahu už dlhší čas necítili dobre sa rozhodnú pre jeho ukončenie. Karta naznačuje, že bude lepšie ustúpiť a stiahnuť sa ako ísť do otvorenej konfrontácie.

Zdravie

Tento týždeň energie naznačujú len menšie, riešiteľné zdravotné ťažkosti. Ten, kto sa dokáže započúvať do signálov vlastného tela a komunikovať s ním, má vyhraté. Dokáže tak predísť nárastu zdravotného problému do rozmerov do ktorých sa nemusí dostať. Stačí sa mu včas venovať. Napätie v našom vnútri môže spôsobiť napätie v žilách.

Pre snažilky. Zmena pohľadu na situáciu = možné riešenie. Koľké otehotneli potom ako myšlienku tehotenstva vypustili z hlavy a začali sa venovať niečomu čo ich poteší a napĺňa? Čo tak skúsiť nemyslieť na vysnívaný pozitívny test a vrhnúť sa naplno do víru života?

Čítaj celý článok
twinflame
20. mar 2017 Čítané 20x

Mier a pokoj v duši. Pocit pokoja na duši je stav do ktorého sa dá dopracovať prijatím. Keď človek verí, že všetko je tak ako má byť a dokáže prijať vôľu a cestu iných, uľaví sa mu. Je to bod v ktorom je ego v úzadí a prehovára duša. Stav pokoja v duši utišuje ego. Nech zažívame čokoľvek, zmyslom je nájsť pokoj v duši.

Práca

Karta v pracovnej oblasti nás vyzýva ku spolupráci. Komunikujme s kolegami, obchodnými partnermi, nadriadenými a hľadajme cestu k spolupráci. Izoláciou a mlčaním by sme si skôr sami uškodili. Je lepšie hľadať prieniky v názoroch a postupoch. Spoluprácou ďalej zájdeš je heslo tohto pracovného týždňa.

Vzťah

Priestor pre vysvetlenie nedorozumenia. Nedorozumenie vzťah prečistí, keď si navzájom partneri dajú priestor vysvetliť si svoje konanie. Unáhlené závery sú väčšinou na škodu. Či mám vzťah v ktorom som spokojná alebo nespokojná, pritiahla som si ho svojim nastavením. Každý ďalší vzťah by mal byť lepší a lepší. Ak to tak nie je, niekde vo vnútornom programe je chyba. Každý má šancu na uspokojivý a šťastný zväzok. Karta na tento týždeň predpovedá posun vpred. Zmena, ktorá do vzťahu tento týždeň príde, bude pozitívna.

Zdravie

Telo sa podobne ako celá príroda na jar prebúdza. Pýta si po zime vzácne živiny. Všimli ste si koľko farieb a chutí príroda ponúka? Nechajme sa viesť pestrosťou farieb a chutí prírody. Potrava v ktorej je život, dá život aj nášmu telu. Očistná kúra vo forma čerstvých štiav dodá vitalitu a tak potrebnú energiu nášmu telu. V prírode je zdroj energie, stačí ju vyhľadávať.

Pre snažilky

Skúsme si pripustiť, že vo vyšších sférach platia iné pravidlá ako tu na Zemi. Položili ste si otázku, čo bráni príchodu dieťatka? Čo je prvá, spontánna odpoveď, ktorá vám napadne?

Čítaj celý článok
twinflame
27. feb 2017 Čítané 29x

Rovnováha. Energie tohto týždňa nás vedú smerom k hľadaniu rovnovážneho bodu. Vychýlenie sa zo stavu rovnováhy vytvára vírivé energie, ktoré pociťujeme ako problémy, starosti. Zladenie energií rôznych životných rovín (súkromie, rodina, profesia, zdravie …) sa prejavuje ako stav vnútorného pokoja. Hľadanie bodu rovnováhy je jedným zo zmyslov života.

Práca

Pracovné energie nás tento týždeň zavedú do nepoznaných vôd. Naučíme sa niečo z oblasti, ktorú sme doteraz neprebádali. Môže sa objaviť kolega, kolegyňa z minulosti alebo v súčasnej práci využijeme kontakt z minulosti. Čaká nás skúška. Je možné, že bude potrebné niečo obetovať (čas, vlastný názor …)

Vzťah

Sú naše želania a túžby zosúladené? Rozhovory sú v partnerstve veľmi dôležité. V duchu energií tohto týždňa budeme diskusiou s partnerom hľadať rovnováhu medzi jeho a našimi túžbami. Pevný základ do budúcnosti má vzťah v ktorom sú túžby oboch partnerov zjednotené. Nebojme sa partnera opýtať na jeho názor, vízie a túžby. Ich poznaním dokážeme spoločne hľadať a nájsť bod rovnováhy.

Zdravie

Aj v oblasti zdravia pôjde tento týždeň o obmenu hľadania rovnováhy. Je odriekanie si správne? Keď si odriekam (napr. jedlo), vytváram nerovnovážny stav. Je lepšie dopriať si striedmo a s rozumom. Studnica životnej energie potrebuje pravidelný zdroj. Dopĺňajme si ju vedome. Slnko je životodarným zdrojom energie.

Čítaj celý článok
twinflame
20. feb 2017 Čítané 18x

Dozrievanie. Na rozdiel od hektiky minulého týždňa, tento týždeň spomalíme. Energie tohto týždňa nás povedú na vlne spomalenia a dozrievania. Každá zmena má svoj čas a potrebuje dozrieť. Vzbrklé rozhodnutia a kroky nebudú tento týždeň v prospech veci. Dajme si načas s rozhodnutiami.

Práca

Prísľub zmien, ktoré nie sú prekvapením. Tohotýždňové zmeny v pracovnej oblasti patria do kategórie očakávaných zmien, resp. zmien, ktoré vyplývajú zo situácie. Diskusia na pracovnej pôde bude trochu na hrane výmeny názorov. Vyjdeme z nej s dobrým nápadom na budúce smerovanie práce.

Vzťah

Ozdravné odlúčenie. Niekedy je odlúčenie na dobro veci. Nemám na mysli rozchod ale odlúčenie kvôli služobnej ceste alebo povinnostiam jedného z partnerov. Každý tak má príležitosť uvedomiť si ako mu ten druhý chýba a aká je jeho hodnota a rola v živote toho druhého. O to viac si tak užijeme a budeme si vážiť spoločne strávené chvíle po návrate. Pevná pôda pod nohami v súkromí dáva silu vo všetkých ostatných oblastiach života. Preto je také dôležité mať vzťah, ktorý silu dodáva a znamená oporu.

Zdravie

Vedomá kontrola nad zdravím. Telo dostáva v tomto období zabrať. Psychické vypätie telo oslabuje. Keď vedome vnímame vplyv nášho životného štýlu na fungovanie vlastného tela, dokážeme včas zareagovať a zdravie posilniť. Choroba je signál, nie definitíva. Je to upozornenie, že niečo treba zmeniť. Psychika a telo sú dve spojené nádoby. Vyhýbajme sa stresu vedome.

Pre snažilky. Keď sa nedarí, treba sa pýtať. Dostatok informácií je polovica úspechu.

Čítaj celý článok
twinflame
13. feb 2017 Čítané 28x

Míľovými krokmi vpred. Tento týždeň je týždňom pohybu dopredu. Energie sa dajú do pohybu a dôjde k dôležitým zmenám. Stagnácia končí, prichádza pohyb a zmena. Nájdeme tie správne riešenia. Chyby na ceste hľadania riešení sú prípustné a prirodzené.

Práca

Predzvesťou nastávajúcich zásadných zmien v práci je akýsi neriadený chaos. Naraz sa udeje viacero situácií, ktoré bude potrebné zvládnuť. Výsledok tohto chaotického stavu by však mal vyústiť do pozitívnych zmien. Nová zmluva, nová zákazka.

Vzťah

Kto ešte nepochopil, pochopí tento rok. Celý tento rok je výrazným míľnikom na poli vzťahov. Uspokojivý vzťah s partnerom, môžem mať až potom ako dosiahnem stav spokojnosti samej so sebou. Šťastný vzťah s partnerom, môžem mať až potom ako dosiahnem stav vnútorného pokoja a šťastia. Tento bod hľadáme všetci. Čas, kedy sa k nemu dopracujeme je u každého z nás rozdielny. Dôležitá je chuť pracovať na sebe a hľadať rovnovážny stav. Každý jeden vzťah nás učí. Je to lekcia o nás samých. Dochádzka do školy vzťahov je „povinná“.

Zdravie

Tento týždeň si dávajme zvýšený pozor na kolená. Možné sú úrazy kolien a pády. V prenesenom zmysle slova to môže znamenať, aby sme si dávali pozor na to aby sme samých seba nezrazili na kolená. Životnú energiu si šetrime a chráňme si ju. Na rozdiel od kalórií z potravy, príjem životodarnej energie by mal byť vyšší ako jej výdaj. Len tak budeme mať dostatok sily všetko zvládnuť.

Čítaj celý článok
twinflame
30. jan 2017 Čítané 24x

Hovorme. Jednoduché heslo, vyzývajúce k otvorenej formulácii toho čo a prečo chceme. Energie súčasného obdobia odhaľujú skryté pravdy a pohnútky. Nebojme sa otvorene hovoriť o tom ako a čo cítime a vnímame. Otvorená debata rýchlejšie rieši problematické otázky. Môžeme si tak ušetriť aj roky trápenia a zbytočne vynaloženej energie. Áno, môže to byť až také jednoduché. Nenechajme ego brzdiť rozlet a rozkvet duše.

Práca

Riešenia sú na dosah. Ak sme boli súčasťou nejakého sporu, nebodaj priam právneho, tento týždeň prináša rozuzlenia. Splnené priania. Verme, že všetko dopadne v náš prospech. Týždeň dôležitých rozhodnutí. Rozhodnutí, ktoré predurčia našu budúcnosť aj na roky dopredu. Podpis dôležitej zmluvy, dôležitá dohoda.

Vzťah

Zahoďme strach a nebojme sa ísť s partnerom do konfrontácie. V duchu hlavných energií tohto týždňa, budeme postavení pred otvorený rozhovor s partnerom. Prečistenie a ujasnenie postojov a názorov. Nemá sa prispôsobovať len jeden partner. Vedieť ustúpiť by sme mali obaja. Otvorený rozhovor skončí zmierom a city by nemali byť zasiahnuté. Na stôl vykladajme len tému, ktorou sme si istí. Energia vzťahu prúdi a víri. Očista je dôležitá.

Zdravie

Vedie ma to smerom k žalúdku. Ten si môže tento týždeň pýtať pozornosť. Môže ísť o črevnú virózu ale aj o prejavy žalúdočnej neurózy. Nie nadarmo sa hovorí, že stres si „ukladáme“ do žalúdka.

Čítaj celý článok
twinflame
23. jan 2017 Čítané 17x

Hĺbanie a ponorenie sa do vnútra. Tento týždeň so sebou prináša chuť ponoriť sa hlbšie do svojho vnútra a započúvať sa do jeho ticha. Ostaneme v ústraní a dianie okolo seba budeme len tak pozorovať. Čas na aktívne zasiahnutie do situácie ešte príde.

Práca
Karta na tento týždeň predpovedá kontakt s cudzinou vo viacerých formách. Môže ísť o cestovanie za hranice alebo využitie cudzej reči pri pracovnom kontakte. Pripravme sa na kratšie pracovné cesty. Niečo nie je tak ako to navonok vyzerá. Ak máme pocit, že veci sa majú inak ako sú navonok prezentované, verme svojej intuícii. Vedie nás správne. Vnútorná viera, že dokážeme vidieť pod povrch nás vedie správnym smerom. 

Vzťah
Pozitívne očakávania a pozitívne nastavenie vo vzťahu je založené aj na spoločných plánoch a ich spoločnom uskutočňovaní. Keď s partnerom pracujeme na spoločnom cieli a máme spoločné plány, vzťah je naplnený zmyslom. Rovnako ako pri práci, aj vo vzťahu nás vedie vnútorná viera. Viera v to, že pracujeme na spoločnom cieli. Záber tohto cieľa má zväčša širší obsah. Výchovu detí, vlastný vnútorný rast, naplnenie plánu duše ... Dôležitý je pocit posunu vpred. Dlhodobá stagnácia je znakom vybitej energie vo vzťahu. Chce nám naznačiť aby sme sa posunuli ďalej a pracovali na inej úlohe. 

Zdravie
Vedie ma to smerom k srdcu. Srdce je jedným z orgánov, bez ktorého naše telo nedokáže fungovať. Posilňovaniu srdca a jeho funkcii by sme preto mali venovať pozornosť. Trénované srdce vydrží viac. Pohyb v nás rozprúdi energiu a potrénuje srdce. 

Pripravuje sa príchod novej vlny duší. Načasovanie príchodu duše do našej dimenzie je (aj) otázkou vyššieho zámeru. Preto ak sa počatie nedarí v týchto dňoch, hlavu hore. S príchodom jari sa príchod duší znásobí a možno sa vám zadarí práve vtedy.

Čítaj celý článok
twinflame
16. jan 2017 Čítané 20x

Isté kroky vpred. Krok po kroku rastieme a nadobúdame istotu. Tento týždeň máme priestor upevniť svoju pozíciu a odhodlanie. Ak sme doteraz váhali, tento týždeň váhanie premeníme na pomalé ale isté kroky vpred.


Práca

Štartovacia čiara. Dostali sme sa na pomyselnú štartovaciu čiaru. Predznamenáva začiatky v profesnom raste i začiatky novej spolupráce. Zanechávame za sebou minulosť a blížime sa k novej energii nabitej prísľubom nových skúseností a zručností. Mnohí zmeníme okruh kolegov.


Vzťah

Vzťahové energie sú tento týždeň veľmi silné. Vzťahové štruktúry sa budú preskupovať. Očistná sila vzťahu sa môže prejaviť výbušnosťou a nedorozumeniami. Nahromadená energia sa niekde prejaviť musí. Potláčané energie nás buď vyčerpávajú alebo im dáme voľný priechod. Nebojme sa očisty. Očistný potenciál je na prvý pohľad negatívny, no v konečnom dôsledku pozitívny.


Zdravie

Veľmi pekné karty pre zdravie. Príval novej energie, zlepšenie v zdravotnej oblasti. Dobrý týždeň pre doznievanie choroby a vyliečenie. Nezabúdajme na to, že najviac energie dodá strava v ktorej prúdi život (zelenina, ovocie, orechy, voda …)

Čítaj celý článok
twinflame
9. jan 2017 Čítané 32x

Čo má prísť to príde. Otázka osudu je veľakrát záhadou. Existuje, neexistuje osud? Každý deň máme v sebe zázračnú silu a moc veci zmeniť. No existujú míľniky, ktorým sa nevyhneme. I keď je cesta kľukatá, často vedie k jednému bodu. Bodu naplnenia nášho poslania. Prichádza obdobie uvedomovania si vlastného poslania a vyšších síl, ktoré nám pomáhajú na ceste naplnenia nášho osudu.

Práca

Pracovne sme na začiatku novej cesty. Vynára sa pred nami ako nepopísaný papier a pripravuje nás na doteraz nepoznané obzory. Táto cesta môže byť spojená so zahraničím a cudzími jazykmi. Doba nás učí myslieť za hranice vlastných doteraz poznaných možností a hranice jazykových beriér. Nastupujeme na novú, nepoznanú cestu.

Vzťah

Aj tu karta naznačuje nový začiatok. V existujúcich vzťahoch ide o zmenu, ktorá sa dá považovať za nový začiatok v súčasnom vzťahu. U tých, ktorí vzťah ešte nemajú, je to prísľub prichádzajúceho vzťahu. Myslime na to, že vzťah sa v energetickej rovine nadväzuje skôr ako v rovine fyzickej. Venujeme pozornosť svojej intuícii a víziám, ktoré čo-to o novom vzťahu naznačia.

Zdravie

Nové výzvy v oblasti zdravia. Menšie doznievanie nedávnej choroby je ešte možné, no obdobie zaťažujúcej choroby je za nami. Opäť sa cítime pri sile a pociťujeme príval novej energie. I keď je počasie nepriaznivé, myslime na pohyb na čerstvom vzduchu. Vyjasní sa myseľ. Jasná myseľ = pevné zdravie.

Obdobie veľkej túžby po dieťati. S príchodom nového roka a zosilňujú energie túžby po dieťati. Po dieťati zatúžia aj ženy, ktoré si už mysleli, že otázka tehotenstva a materstva je pre nich neaktuálna. Hodnota rodiny a dieťaťa bude hrať tento rok prím.

Čítaj celý článok
twinflame
2. jan 2017 Čítané 93x

Rok 2017 bude rokom zmien vo viacerých rovinách osobného i spoločenského života. Energia zmeny, ktorej predpríprava beží od jesene minulého roka, sa naplno začne prejavovať v jarných mesiacoch. Zmena nastáva vždy najskôr v energetickej rovine a zhmotňuje sa s miernym oneskorením. Sila našich myšlienok nesie v sebe najväčší potenciál zmeny. Zmenu do svojich životov vpúšťame práve zmenou myslenia. Vlastné myšlienky si budeme lepšie uvedomovať, vnímať a strážiť. Zmena na jednom poli vyvoláva a rozprúdi energiu zmeny v inom poli. Rok 2017 prinesie uvedomenie si prepojenia viacerých rovín života. Všetko so všetkým súvisí. Posúvame sa smerom k vedomej tvorbe vlastnej budúcnosti.

Našu krajinu čaká niekoľko podstatných zmien aj v oblasti spoločenského života. Výrazné zmeny nastanú podľa môjho vnímania v marci a októbri tohto roka. Nebude núdza o prekvapenia. Stálice na politickej scéne môžu byť prekvapivo vymenené za ľudí, ktorí prinesú do spoločenského a politického života novú krv, nové zmýšľanie a budú pochádzať zo skupiny duší, ktorá čoraz viac preráža staré zabehnuté štruktúry. Nová nádej na zmenu svitne aj tým, ktorí už začínali byť v oblasti diania v spoločnosti skeptickí a apatickí.

Pracovne môžeme očakávať zastabilizovanie. Mnohí si nájdeme svoje miesto tam kde patríme. Ak si to bude vyžadovať zmenu zamestnania alebo sťahovanie, dvere sú otvorené. Naše mysle budú v pracovnej oblasti otvorené viac ako v minulosti. To otvorí cestu k hľadaniu lepšej budúcnosti. Uvedomíme si, že sami dokážeme veľa pre svoju budúcnosť urobiť.

Vzťahovo bude tento rok zapamätateľný. Rozpad vzťahov, ktorý vládol energii v tejto rovine života v predchádzajúcom období, prináša prepúšťanie toho, čo nám už neprinášalo osoh a rast. Bude to silný rok pre stretnutia spriaznených duší a opätovného nadviazania kontaktu dvojplameňov. Vzťahy nadobúdajú nový rozmer. Čoraz viac ľudí chápe, že spoločný život medzi stenami príbytku má aj iný rozmer. Prepojenia medzi nami majú vyšší zámer. Rok 2017 bude v istom zmysle v oblasti vzťahov prelomový. Očakávajme nečakané :slight_smile:

Zdravotne bude tento rok rokom viacerých dôležitých objavov vo vedeckej oblasti. Posun v liečbe viacerých závažných zdravotných ťažkostí. Holistické zameranie začína byť vlastné viacerým lekárom. Veľký pozor si dávajme na úrazy a nehody. Neriskujme. Vedomé stráženie si vlastnej životnej energie a uvedomenie si, že jej prameň je obnoviteľný, no nie nevyčerpateľný.

V roku 2017 budú počaté deti s novou energiou. Deti, ktorých chápanie života a jeho fungovania sa vymyká doteraz bežnému chápaniu a vnímaniu. Budú to jednoducho deti so zakódovaným „vyšším princípom“.

Čítaj celý článok
twinflame
19. dec 2016 Čítané 21x

Neodkladajme dôležité veci na neskôr. S blížiacim sa koncom roka prichádza energia snahy o urovnanie starších dlhov, sporov a nejasností. Môžeme byť postavení pred situácie, ktoré nás majú naviesť na vyriešenie si starších sporov a dlhov, hlavne vo vzťahoch. Venujme pozornosť snom, môžu prísť odkazy, ktoré nám naznačia cestu riešenia a správny smer.

Práca

Nový nádych. Pracovne bol rok 2016 pre mnohých turbulentný Často sme sa v práci „strácali“. Prichádzajúci rok je rokom novej pracovnej energie, kedy nám práca pôjde hladšie, bude nám jasnejšie ako sa k pracovným úlohám postaviť a ako ich riešiť. Mnohí prácu zmenia a táto zmena bude podporená „zhora“ - vyššími silami.

Vzťah

Rozhodujúce obdobie pre vzťahy. Čas bilancovania a rozhodovania sa, ako ďalej. Karty v tomto období prajú rozumovým rozhodnutiam. Dlho plánované rozhodnutia vo vzťahoch dostávajú v tomto období zelenú. Rok 2017 bude rokom výrazných posunov vo vzťahoch. Prídu vyjasnenia vzájomných vzťahov a zmeny pohľadov na vzťahy ktoré prežívame.

Zdravie

Imunita je kľúčom dobrého zdravia. Jej význam bude v ďalšom období stúpať. Imunita je úzko spojená aj so psychikou. Stres imunitu oslabuje. Veselá nálada a smiech imunitu naopak podporia. Chráňme si životnú energiu. I keby to malo byť na úkor vyhýbania sa ľuďom ktorí nám ju odoberajú.

Týždeň prekvapivých počatí.

Čítaj celý článok
twinflame
12. dec 2016 Čítané 26x

Niektoré časti skladačky zvanej život sú na ceste duše zahmlievané. Nevidíme za roh, vývoj nasledujúcich udalostí je nejasný. Napriek tomu všetky časti skladačky do seba časom zapadnú. Toto je týždeň v ktorom môžeme mať v hlave mnoho otáznikov. Nie je jasné prečo sa deje to čo sa deje. V pozadí ale plynie veľmi jasný plán. Plán našej duše.

Práca

Pocit, že ďalej nevládzeme alebo je toho na nás veľa je varovným signálom. Niečo tu nie je v poriadku, niečo drhne. Tam kde je všetko tak ako má byť, veci ladia. V práci potom plynieme voľne a slobodne. Venujme pozornosť signálom, ktoré nám podvedomie podsúva. Mám pocit, že ďalej v práci nevládzem? Prečo je to tak? Stanovila som si pracovné hranice? Skutočne musím pracovať toľko koľko pracujem? Plním úlohy s radosťou alebo len preto, že musím? Záverom roka sa budú podobné bilančné otázky priam ponúkať. Mnohí hodia výhybku a rozhodnú sa pre celkom iný, možno až prekvapivý smer. Zlomové energie roka 2017 dávajú o sebe tušiť už teraz.

Vzťah

Karty naznačujú, že prichádza obdobie nových výziev vo vzťahu. Obdobie, kedy bude sila a pevnosť vzťahov preverená. Vzťah je škola v ktorej sa denno-denne učíme. Ak vzťah takto vnímame, posúvame sa v pred. Partner je vždy náš učiteľ a zároveň žiak. Platí to i opačne. Stretnutie dvoch duší v jednom priestore a čase nikdy nie je náhodné. Zmyslom vzťahu je vzájomný rast. Platí to pre vzťahy partnerské, rodinné i kamarátske. Nečakané situácie, ku ktorým sa bude treba nejako postaviť.

Zdravie

Potláčaný hnev i akákoľvek iná potlačená negatívna emócia si potrebuje nájsť svoju cestu von z tela. V opačnom prípade sa v nás uloží ako stopa negatívnej energie. Jej prípadná kumulácia môže mať na zdravie nedozierne následky. Ventilujme svoje pocity a emócie, robíme tým veľa pre vlastné zdravie. Prechádzka v prírode je jeden z najlepších ventilov a zdrojov pozitívnej energie prírody. Vyčistí hlavu a dodá energiu. K starostlivosti o zdravie patrí aj emočný ventil.

Čítaj celý článok
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia