Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  twinflame
  10. nov 2019    Čítané 100x

  Energie pre týždeň 11.11 - 17.11.2019

  Spätná väzba, Tento týždeň príde menšie prekvapenie vo forme spätnej reakcie. Možno to ani nebudeme čakať, no dozvieme sa názor niekoho z okolia na našu osobu.Celkovo budú energie nasledujúcich dní pôsobiť na nás v spätnej väzbe. Neubránime sa tomu. Akcia provokuje reakciu. Ak niekto pred nami niečo doteraz skrýval, tento týždeň sa pravdepodobne dozvieme pravdu. 

  Práca

  Na pracovnom poli nás vyrovnávanie energií bude stáť isté vypätie. Vadí nám niekto z kolektívu? Pôsobí negatívne? Môžeme mu my sami ukázať, že sa to dá aj inak. My sami vieme byť tým svetlom na ceste tým, ktorí sa cítia byť v temnote. Vnútorné svetlo je “nákazlivé”. Keď jeho sila bude väčšia ako negativita okolia, máme vyhrané. A okolie nám nakoniec bude aj vďačné.  

  Vzťahy

  Čistenie. Prichádza týždeň, kedy budeme mať chuť byť otvorení a priami. Podobné tendencie zaznamenáme aj u okolia. Skrývanie sa za niekoho alebo za niečo bude odhalené. Bude nám to hneď jasné.Začína to pri úprimnosti nás samých voči sebe, Priznajme si, ak sa necítime dobre a hľadajme niť toho, prečo to tak je.Týždeň, kedy dostaneme dobre mienenú radu od niekoho staršieho a skúsenejšieho.  

  Zdravie

  Zdravotne budeme na tom vcelku dobre. Najmä v zmysle naberania síl. Ten kto sa v ostatné dni alebo týždne necítil najlepšie, pocítil príval novej energie. 

  Pre snažilky

  Pustiť to, nebáť sa, neplánovať, nekalkulovať. Vzácny týždeň pre plánovanie rodičovstva. Môžete zažiť nečakané príjemné prekvapenie. 

  twinflame
  3. nov 2019    Čítané 54x

  Energie pre týždeň 4.11 - 10.11.2019

  Odpustenie. V nasledujúcich dňoch môžeme zažiť úľavu. Prežívať ju budú najmä tí, ktorým sa podarilo odpustiť. Každý z nás v danej chvíli koná najlepšie ako vie všetci robíme chyby. Často nie sú zámerné. Robíme ich z nevedomosti alebo preto, že nerozumieme dosahu svojich činov. Odpustenie znamená veľké vyslobodenie. Vyslobodenie aj z niekoľkoročného trápenia, ktoré sme len tlačili pred sebou. Do nového roka by sme mohli vstupovať z čistým štítom. 

  Práca 

  Pracovné nasadenie si tento týždeň bude vyžadovať úplné sústredenie. To predpokladá, že svoju myseľ oprostíme od rušivých podnetov a rozptyľujúcich myšlienok. Ťaží nás niečo? Urobíme dobre, ak sa teraz budeme sústrediť len na to dôležité. Čím čistejšia myseľ, tým hladší priebeh práce. Stretneme sa s prekážkami. Nie každý bude spolupracovať tak, ako si predstavujeme. Iní môžu mať iné priority ako my. S tým treba počítať. 

  Vzťahy

  Prevládať bude také zvláštne ticho. Veci budú stagnovať. Akoby nikto nechcel teraz nič dôležité riešiť. Máme chuť utiahnuť sa a vzťahy nechať len tak voľne plynúť. Obdobie, kedy je ticho prospešnejšie ako rozruch. Nič nám neujde. Žiadne obavy. Nemusí sa vždy niečo diať. Niekedy si stačí len vychutnávať prítomnosť. 

  Zdravie 

  Skúsme sa na svoje zdravie pozrieť z pozitívneho uhla pohľadu. Mnohé sa dá ovplyvniť a zmeniť. K tomu sú potrebné správne a včasné informácie. Len na základe nich sa vieme správne rozhodnúť. Domnienky tento týždeň nebudú postačovať. Pátrajme po informáciách, podľa ktorých vieme prijať správne rozhodnutie. Šanca na to, aby sme zdravie dostali pod kontrolu a na správnu koľaj. tu je. 

  Pre snažilky

  Na cestu svieti jasné slnko. Pochybnosti idú stranou. Nič nedrhne, cesta je voľná. Smelo do toho. 

  twinflame
  27. okt 2019    Čítané 54x

  Magické obdobie. Tento týždeň nás budú sprevádzať duchovné energie. Hlavu budeme nosiť v oblakoch. Ego sa dostáva do ústrania. Máme chuť preciťovať srdcom. Odsmúťme to čo treba, nepotláčajme to. Týždeň prináša pocit úľavy na duši. Najdôležitejšie je to, ako sa cítime. V každej životnej fáze.  

  Práca 

  Mnohí hľadajú svoje správne miesto v pracovnej oblasti.Na pracovnom poli sa bude dariť najmä tým, ktorí k výberu práce pristúpili intuitívne. To, čo robíme s ľahkosťou, ako keby sme splynuli s prúdom, je to, čo máme robiť. Áno, je to také jednoduché. Robme to, z čoho sa naša duša teší. To, čo nás dobíja energiou. Máme pocit, že plávame proti prúdu? Je čas na výhybku. 

  Vzťahy

  Prichádza nová úroveň. Vzťah má svoju dynamiku, neustále sa vyvíja. Máme pochopiť, že cesta ku spokojnosti vedie cez neustály rast a prácu na sebe a na vzájomnom vzťahu. Sme postavení pred nové okolnosti a tým sa mení aj vzťah.  

  Zdravie

  Podstata zdravia tkvie v energii. Všetko je o energii. Aby sme jej mali dostatok, potrebujeme si všímať, čo nám energiu dodáva a čo nám ju berie. Platí to pre príjem energie cez potravu, aj pre činnosti ktoré vykonávame. Cítime sa ako bez šťavy? Je čas zastaviť sa a zamyslieť sa nad príčinou. 

  Pre snažilky

  Tento týždeň je dobré opustiť plány a myšlienky na to, že niečo nejako musí byť. Nemusí. Pusťme to, nedržme sa predstavy, neupínajme sa na ňu. Plán v našej hlave je aj tak v úzadí plánu, ktorý má duša. 

  twinflame
  14. okt 2019    Čítané 56x

  Energie pre týždeň 14.10. - 20.10.2019

  Pocity. Od nich sa všetko odvíja. Môžeme im nechať voľný priechod alebo ich môžeme ignorovať. Sú tu aby nás navigovali. Dávajú nám najavo, či plávame voľne, s prúdom alebo sa snažíme veslovať proti prúdu. Pocity tu vždy boli a budú. V detstve sme ich nechávali voľný priechod. S postupom času sa ich snažíme ignorovať. Až sa dostaneme do bodu, kedy sa pocity opäť prihlásia o slovo a našu pozornosť.  

  Práca 

  Na pracovnom poli nás čakajú nové príležitosti. Zabojovali sme, prejavili sme ochotu na sebe pracovať a okolie si to všimlo. Nastáva posun vpred. Možná ponuka na povýšenie. Otvárajú sa nové možnosti kariérneho rastu. 

  Vzťahy

  V širšom rodinnom kruhu dochádza ku turbulenciám. Dozvedáme sa miestami nepríjemné záležitosti, ktoré boli dosiaľ skryté pred našim pohľadom. Vzťahy tento rok prechádzajú zaťažkávajúcou skúškou. Tento nastúpený trend bude pokračovať až do leta roku 2020. Vonkajšie obaly vzťahov, ktoré sa budovali predovšetkým preto, aby to nejako navonok vyzeralo, sa postupne rozpadajú a ostávajú neudržateľné. Preto toľko zvratov a šokujúcich odhalení v partnerských vzťahoch. Vzťah si máme chrániť pred vonkajšími vplyvmi. V opačnom prípade to môže skončiť krízou.  

  Zdravie 

  V duchu energií pre tento týždeň, venujme pozornosť tomu ako sa cítime, Potláčaná nepohoda sa “ukladá” do orgánov vo forme energie a po čase sa prejaví bolesťou. To ako sa cítime je rovnako dôležité ako to, čo jeme a či a ako sa hýbeme. 

  Pre snažilky

  Karty dávajú v otázke rodičovstva tento týždeň dôraz na ženské energie a pocity. Nechajme ženskú energiu cez seba voľne prúdiť. Bude pôsobiť ako magnet. Nie len na partnera, ale aj na dušu, ktorá si nás potenciálne vyhliadne ako “bránu” cez ktorú vstúpi do tohto sveta.  

  twinflame
  7. okt 2019    Čítané 45x

  Energie pre týždeň 7.10. - 13.10.2019

  Pokojné vody minulého týždňa rozvíri tento týždeň séria menších udalostí. Dostaneme sa k čiastkovým informáciám. Zdá sa, že sme to tušili a svojej intuícii dôverujeme vďaka tomu čoraz viac. V pozadí vždy driemu informácie. Sú na dosah, len je potrebné sa im otvoriť. Dozvieme sa niečo podstatné. Ďalší dielik skladačky zapadne do celkového obrazu. 

  Práca 

  Pracovne zažívame dôležité obdobie. Mnohí prežívajú turbulencie vo forme zmeny pracovného miesta alebo zaradenia. Možné je jemné tápanie, kedy jeden nevie odkiaľ kam. V duši vnímame nepokoj ale stále mu celkom nerozumieme. Orientujeme sa postupne a zľahka začíname vnímať dôvody prítomných zvratov. Mierny zmätok nám nijako neuškodí. Vlastne by bolo zbytočné brániť sa mu. Budeme musieť vyvinúť značnú snahu, aby sme prúd myšlienok tento týždeň v práci ujednotili.  

  Vzťahy

  Pochopili sme, že prácu na sebe nič iné nenahradí. Teraz začíname zbierať prvé ovocie svojej snahy. Našli sme vo svojom vnútri bod, z ktorého nás len tak ľahko niečo nevyvedie. Tento bod funguje ako barlička - dôležitá opora, vďaka ktorej dokážeme vo vodách vzťahov napredovať bez zbytočného pocitu krivdy. Vždy každý koná v danej chvíli najlepšie ako dokáže. Aj keď sa časom ukáže, že to bola chyba. Mnohí sa cítia osamelí a ich osamelosť má tendenciu posilňovať sa. Samota je dôležitý dielik toho, aby sme vedeli žiť v páre. Keď dokážem žiť “sama so sebou”, dokážem to neskôr aj v partnerstve. Obdobie samoty nie je náhodné. 

  Zdravie 

  Vnímam mierne uzemňujúce energie. Zdroj životnej energie tento týždeň dokážeme do značnej miery načerpať z prírody a zo zeme.Je to odkaz na to, sme dôverovali sile prírody. Platí to aj v prípade liečby. S telom je potrebné spolupracovať, ostatné zariadi príroda.  

  Pre snažilky

  Prevaha ženskej energie. Potešujúce správy. Zadarí sa tým, ktorí vsadili na kartu medicína. 

  twinflame
  1. okt 2019    Čítané 60x

  Energie pre týždeň 30.9. - 6.10.2019

  Nečinnosť a pokoj. Nič zásadné sa tento týždeň nehýbe vpred. Obdobie, (s miestami až podozrivo) driemajúcimi energiami. Akoby vždy niečo bránilo tomu, aby sa veci rozhýbali. Už - už to môže vyzerať na vývoj, znenazdajky však do cesty vstupuje element, ktorý tok energie prerušuje. Ostáva nám tento stav len prijať.  

  Práca 

  Na pracovnom poli sa napriek prevládajúcim energiám, začnú diať zásadné veci. Najmä na vedomej - myšlienkovej úrovni. Svitne nám nápad, ktorý bude stáť za to rozvíjať. Niekto nám stojí v ceste. Pokúsme sa ho prehliadnuť. Jeho vplyv by mohol skôr uškodiť ako pomôcť. Venujme pozornosť tomu, komu dovolíme aby sa dostal pod kožu. Iní nám môžu uškodiť len do tej miery, do akej im to dovolíme. Budeme musieť prejsť do obranného postoja. Úspech závisí od miery presvedčivosti.  

  Vzťahy

  Vzťahová otázka sa v ostatných dňoch hlási o slovo. Projekcia je zaujímavá vec. Nie všetko, čo v druhom vidíme je jemu vlastné. Niekedy ide jednoducho o obraz, ktorý sme z vlastnej mysle preniesli na dotyčnú osobu. Rozpoznať, kedy v druhom vidíme len akýsi odraz vlastnej myšlienky alebo nedostatku, je skutočná zručnosť. Pýtajme sa samých seba. Je to, čo v tebe vidím skutočné alebo len prenášam na teba niečo zo seba? Tento týždeň pozor na projekciu. Mohli by sme si ňou do vzťahu privolať nemalé starosti. A to nestojí za to.  

  Zdravie 

  Dni zázračných uzdravení. Tieto dni mimoriadne prajú tým, ktorí sa zotavujú. Prevládajúce pokojné energie tohto týždňa, v sebe nesú ozdravné energie. Cítime, že si životnú energiu máme chrániť. Čím sme zrelší, tým viac vnímame energie a ich tok. 

  Pre snažilky

  Energie nečinnosti budú prevládať aj v otázke riešenia rodičovstva. Všetko ostáva po starom. Novinky prídu niekedy v budúcnosti. Chráňme si energiu. Budeme ju potrebovať. 

  twinflame
  23. sep 2019    Čítané 57x

  Energie pre týždeň 23.9. - 30.9.2019

  Znovuzrodenie. Prichádza prekvapivý pocit. Pocit, že je všetko v poriadku a máme dostatok sily na pokračovanie. Bolesť odchádza a máme príležitosť cítiť sa ako znovuzrodení. Bolesť sa nás prestala kŕčovito držať a máme chuť nadýchnuť sa odznova. Dôvody, pre ktoré sa tak stalo nie je potrebné skúmať. Dôležitý je ten mier a pokoj, ktorí vo vnútri vnímame. Nasledujúce dni nás smerujú doslova do oázy pokoja. Aj keby boli okolnosti turbulentné, ostane v nás pocit toho, že je všetko v najlepšom poriadku.   

  Práca 

  Po pracovnej stránke očakávajme potrebu naučiť sa niečo nové. Príde ponuka na školenie, konferenciu alebo kurz. Mali by sme ju uvítať s radosťou. Naučené novinky budeme vedieť zúročiť. Ukáže sa nám nová tvár práce. Znamená to asi toľko, že svoju prácu a poslanie začneme vďaka novému zážitku vnímať z iného uhla pohľadu. Viac si veríme a je to vidieť. 

  Vzťahy

  Na poli vzťahov bude tento týždeň panovať povrchový pokoj. Pod povrchom to môže vyzerať inak, no navonok sa nič podstatné otvárať neplánuje a nebude. Dramatické zvraty sú skôr otázkou dní budúcich. Budeme si vedieť užívať príjemné chvíle. Možno zamierime niekam za kultúrou alebo na nejaké podujatie. Staršia žena z rodiny nám zmení nechtiac plány. Bude si vyžadovať väčšie upriamenie pozornosti.  

  Zdravie 

  V otázke zdravia sme na tom podobne ako vo vzťahoch. Navonok sa nič nedeje, pohľad “pod pokličku” už však môže byť odlišný. Keď telo niečo signalizuje, nie je radno nechať to bez povšimnutia.  

  Pre snažilky

  Vnímam výrazné ženské energie. Tento týždeň rozhoduje o otázke budúceho rodičovstva skôr žena a jej energie. 

  twinflame
  16. sep 2019    Čítané 61x

  Energie pre týždeň 16.9. - 22.9.2019

  Ak sme sa v poslednom období cítili ako na hojdačke, ktorej smer vychýlenia nebol pred ďalším pohybom známy, dostávame sa do obdobia vyrovnania. Sú tu energie ukotvenia a jasných vízií o tom ako a kam napredovať. Chaos tu v minulých dňoch až týždňoch bol preto, aby sme si veci ujasnili a dostali ich do rovnováhy. Dosiahnutie harmónie sa približuje. Máme byť vďační tým, ktorí z nás miestami až necitlivo povyťahovali staré nánosy bolesti. Vyrovnanie dlhov. 

  Práca

  Objavujeme v sebe nový talent. Čím menej sa bojíme, tým viac sa do popredia dostáva tvorivosť. Našli sme cestu k “tajnému zdroju” vo svojom vnútri. Doteraz driemal pod nánosmi masiek, strachu a potreby myslieť a konať tak, aby bolo vyhovené okoliu. Terajšie energie tento prístup negujú a my máme priestor cítiť sa uvoľnene. Môžeme a vieme napredovať. Cítime viac slobody v prejave. 

  Vzťahy

  Vyrovnanie energií sa prejavuje aj na poli vzťahov. Vyciťovali sme to, čo bolo pod povrchom. Niečo v nás to však popieralo. Prístup k informáciám je voľný, ak o to stojíme. V tejto chvíli už vieme, že naše pocity boli autentické. Naďalej pokračuje obdobie miestami až šokujúcich správ o rozpadoch vzťahov, ktoré navonok mali pevné základy. Len jedno je isté - nič nie je nemenné. Prežijú autentické vzťahy s autentickým obsahom. Falošné štruktúry sa rozbíjajú. Preto toľko rozchodov.  

  Zdravie 

  Chrbtica tento týždeň dáva zabrať. Ide o pozostatok pocitu nosenia "kríža" z predchádzajúceho obdobia. Pozor aj na studené nohy. Najjednoduchšie sa dá prechladnúť od nôh. 

  Pre snažilky

  Brána je otvorená. Otehotnieť sa podarí tým, ktorí k želanému rodičovstvu pristupujú otvorene a slobodne - bez kalkulu (časového) a tlaku (myšlienok). Nad plánom rodičov je plán duše. Kto proti tomu vnútorne nebojuje, má vyhraté. 

  .  

  twinflame
  9. sep 2019    Čítané 51x

  Energie pre týždeň 9.9. - 15.9.2019

  Nové začiatky. Týždeň s prísľubom čerstvých začiatkov. Stavia sa základ pre nové smerovanie. Budujeme si štartovaciu čiaru. Tento proces prináša celkom nové, možno až nečakané možnosti. Obraciame sa o pomoc smerom do minulosti. Lovíme minulé skúsenosti a opierame sa o ne. Môže ísť o vlastné skúsenosti, alebo dokonca skúsenosti predkov. Bránili sme sa zmene? Tentokrát sa jej už neubránime. Vynútené zmeny sú vždy bolestivejšie.   

  Práca 

  Časť práce príde nazmar. Niečo bude nutné prepracovať alebo bude potrebné k úlohe pristúpiť iným spôsobom. Na scénu jednoducho vstupuje nový prvok. Brániť sa tomu je zbytočné. Čím skôr nutnosť opakovaného spracovania prijmeme, tým menej prekážok nás bude čakať. Ísť proti prúdu sa v tejto chvíli nevyplatí. 

  Vzťahy

  Všetci iste poznáme to o božích mlynoch. Tento týždeň sa k nám dostanú novinky, ktoré to potvrdia. Všetci dostávame to, čo si zaslúžime. Platí to najmä o predsudkoch. Energie zhora nám účinne predostrú situáciu, ktorá odzrkadlí naše vlastné predsudky. Touto lekciou prechádzame tým častejšie, čím viac predsudkov máme. Tlak okolností a okolia na vzťah. Obdobie vhodné na rozhodnutia v súkromnej oblasti ešte len zaklope na dvere. Neunáhlime sa. 

  Zdravie 

  Odrazu nám je jasnejšie ako sa o seba a svoje zdravie starať. Prešli sme si viacerými pokusmi a viacerými prístupmi. Teraz Nadišiel čas vybrať si to najúčinnejšie a najmä vlastné. To, čo platí na iného, nemusí platiť na mňa. Zorientovať sa v tom a vybrať si prístup, ktorý podporí moje zdravie, je tá správna cesta. Chuť siahnuť po bylinkách a prírodných zdrojoch energie.  

  Pre snažilky

  Spoza rohu žmurká pár očí. Po období ničnerobenia a naberania síl, tu je opäť znamenie toho, že splnenie priania je na dosah. Duša dieťaťa si nás vyberá. Niekedy aj roky vopred. Preto tie oči, ktoré z neba na nás hľadia. Chystá sa niečo veľké. Vnímajme sny a znamenia. Je ich navôkol viac ako dosť. Stačí otvoriť srdce. 

  twinflame
  3. sep 2019    Čítané 58x

  Energie pre týždeň 2.9. - 8.9.2019

  Úspech. Očakávajme zosilnenie energií v priebehu tohto týždňa. Naše životy sa môžu zo dňa na deň zmeniť. Ani sa nestihneme obzrieť a všetko bude inak. Jednoducho týždeň radikálnejších zmien, alebo minimálne energií príprav na podobné zmeny. Stačí už len malé doťuknutie a úspech je na dosah. Nie je potrebné veci urýchľovať. Skladačka postupne sama do seba zapadne. Svoj podiel aktivity sme už vykonali. Trpezlivosťou ďalej zájdeš.

  Práca 

  Napriek celkovým pozitívnym energiám tohoto týždňa, pracovná oblasť nebude zažívať svoje najlepšie obdobie. Hodenie výhybky. V starej profesii sa cítime vyhorení. Bolo by lepšie začať odznova niekde inde. Volanie nových brehov. Možná potrebná rekvalifikácia. 

  Vzťahy

  Menšie citové sklamanie sa ukáže v novom svetle, keď sa s láskou posnažíme pochopiť a obklopiť situáciu. Týždeň zamilovanosti. Niekto nový sa objaví na obzore. Nasledujúce dni prajú mladíckej, novej, dalo by sa priam povedať, naivnej láske. Aj tí, ktorí to už neočakávali, vzplanú novými citmi. 

  Zdravie 

  A zase tie kolená? Čo ma na ne zráža? Prečo cítim ťažobu a tlak na kolená? Najväčšia ťažoba ide smerom od hlavy. Pocit a myšlienka, že nesiem ťažké bremeno, sa časom prejaví problémom s kolenami. Pridružené opuchy predkolenia ako dôsledok ťažoby. 

  Pre snažilky

  Budeme postavené pred rozhodnutie. Ak cítime, že nemáme myšlienky usporiadané, bude lepšie ak sa nateraz rozhodnutia zdržíme. V tejto chvíli sa nedokážeme správne rozhodnúť.  

  twinflame
  27. aug 2019    Čítané 48x

  Energie pre týždeň 26.8. - 1.9.2019

  Ozvena. Tento týždeň prináša príležitosť pozrieť sa na situáciu z druhej strany. Pochopíme prečo sa veci udiali tak ako sa udiali. Pochopíme svoj podiel na vývoji situácie. Uhol pohľadu sa odrazu zmení a všetko vnímame ako z náprotivného brehu rieky. Ocitáme sa v topánkach druhého a vnímame aj to, prečo sme sa v nich ocitli. Sila hovoreného slova je ako symbol vyrytý do kameňa. Vracia sa nám každý predsudok. Potrebujeme si to odžiť.

  Práca

  V duchu energií pre tento týždeň, dostaneme na prácu spätnú väzbu. Na jednej strane to bude pochvala. Na druhej strane príležitosť na sebe zapracovať a veci vylepšiť. Neobávajme sa pýtať si názor iných na svoju prácu. Vždy nás to posunie vpred. Či už cestou pochvaly alebo konštruktívnej kritiky. Nikdy nevieme, kedy sa ocitneme v opačnej roli. Možno si raz spätnú väzbu od nás vypýtajú iní. 

  Vzťahy

  Vzťahy sú tento týždeň ako na húsenicovej dráhe. Vývoj bude mať rýchly spád. Rýchlokvasené známosti nebudú mať dlhé trvanie. Vyhýbajme sa vzbrklosti. Mohlo by sa nám to vrátiť ako bumerang. Týždeň krátkych románikov a kratších stretnutí. Vzťahy nadviazané tento týždeň pravdepodobne nebudú mať dlhé trvanie. Nezabúdajme na efekt spojenej nádoby. Čo vysielam do okolia, má vplyv na energetické pole každého, kto sa v mojom okolí nachádza. Zanechávam stopu. Akú stopu zanechávam?

  Zdravie 

  V oblasti zdravia niečo nesedí. Pocitovo čosi nesedí. Ako keby sa v tele diali nejaké zmeny. Môže ísť o hormonálne zmeny. Navonok je všetko v poriadku. No cítime, že je niečo inak. Sledujme signály. Veľa prezradia. Radosť je emócia schopná uzdravovania. Hľadajme dôvody na radosť. 

  Pre snažilky

  Otcovská línia. Tento týždeň rozhoduje mužská línia. Ak bude úspech, bude to vďaka mužovi. Úloha ženy tento týždeň ostáva pasívna. 

  twinflame
  20. aug 2019    Čítané 49x

  Energie pre týždeň 19.8. - 25.8.2019

  Týždeň uvoľnenia. Vnútorné napätie by sa počas ostatných dní dalo doslova krájať. Sedíme ako na ihlách. Možno ani sami netušíme, prečo ten nepokoj cítime. Je to preto, že okolo nás sa dejú zmeny. Zatiaľ sú mimo náš dosah a nie sú voľným okom viditeľné. Tento pocit bude pretrvávať do polovice týždňa. V druhej polovici týždňa by malo prísť uvoľnenie. Hlava sa náhle vyčistí a ocitneme sa v prítomnosti. 

  Práca 

  V pracovnej oblasti sa veci konečne začínajú hýbať dobrým smerom. Vyhliadky na nasledujúce pracovné obdobie sú veľmi dobré. Týka sa to postupu v kariére alebo získania nového pracovného miesta. Ak máme v merku konkrétnu prácu, je pravdepodobné, že sa nám ju podarí získať. Bude to významný krok vpred na ceste postupu po kariérnom rebríčku. Máme nakročené smerom k lepšie platenému miestu. Snaha sa vyplatila. Všetko je tak ako má byť. Dôležité je, aby sme sa v práci cítili dobre. Trávime tam priveľa času na to, aby sme sa v nej necítili dobre. 

  Vzťahy

  Veci sa menia tak rýchlo, že sa nestačíme čudovať a obzerať. Na ceste sú novinky z okolia, ktoré môžu spôsobiť nie príliš pozitívne prekvapenie. Nie je to preto, že sa situácia udiala náhle. Dlhšie to v úzadí bublalo, no nebolo to navonok viditeľné. Jedno je isté, bude to prekvapenie, ktoré celkové vzťahy preskupí do novej formy. Viac ako kedykoľvek predtým sa ponúka otázka súdržnosti. Budeme riešiť dilemu - na koho stranu sa postaviť? Nekalkulujme. Bolo by to zbytočné. Rozhodnutie cestou srdca je správne. 

  Zdravie 

  Zdravotne sa zamerajme na dolné končatiny, najmä na kolená a kĺby dolných končatín. Pozor aj na úrazy v tejto oblasti tela. 

  Pre snažilky

  Telo sa snaží spolupracovať. Aj keď sme mohli mať pocit, že telo je proti našim plánom, tento týždeň sa pozbiera a začne spolupracovať. Zázraky sa dejú v každom veku.  

  twinflame
  13. aug 2019    Čítané 47x

  Energie pre týždeň 12.8. - 18.8.2019

  Nezastaviteľné myšlienky. V hlave víri množstvo protichodných myšlienok. Ako keby sme si nevedeli nájsť pokojné miesto na oddych v zúriacej búrke. Prichádza impulz, ktorý hodí výhybku celkom iným smerom. Budeme ho nasledovať a prinesie do nášho vnútra nový oheň. Ten nás bude viesť na ďalšej ceste. Celkom iste môžeme tento týždeň očakávať intenzívne energie.

  Práca

  Situácia je vo vývoji a my pociťujeme miernu nervozitu. Odporúča sa priložiť ruku k dielu a opäť sa niečo nové naučiť. Potrebujeme urobiť ešte jeden pomyselný krôčik smerom k dosiahnutiu cieľa. Ten spočíva práve v tom, že si osvojíme nejakú dodatočnú zručnosť. V pozadí beží proces, ktorý nie je celkom čistý. To nás ale nemusí zaujímať. Pre nás je podstatný výsledok. Aj keď ponuka príde veľmi opatrne, dokážeme vedenie presvedčiť o tom, že výber bol správny. Dostaneme príležitosť ukázať čo v nás je.

  Vzťahy

  Rozhodujúce obdobie pre mnohé partnerské vzťahy. Žiaľ, prídu často pre okolie prekvapivé konce. Mnohé vzťahy sa potýkajú s nutnosťou rozhodnúť o ich osude. Rozpadajúce sa vzťahy sú predzvesťou toho, že si potrebujeme poupratovať vo vlastnom vnútri. Osamelý je ten, kto sa cíti osamelý. Platí to aj pre tých, ktorí vo vzťahu sú. Karty nám radia intenzívne upratovanie vlastného vnútra, odklonenie sa od všetkého, čo nás zbytočne ťažilo. Poučme sa zo starých chýb a veslujme k novým brehom. Nové, čerstvé začiatky sa črtajú v priebehu budúceho roka.

  Zdravie

  Pozitívny týždeň pre zdravie za predpokladu, že si zachováme jasnú myseľ a pozitívne nastavenie. V oblasti zdravia tento týždeň svieti jasné slnko. Obavy nie sú a mieste. Všetko dobre dopadne.

  Pre snažilky

  Je tu niečo, čo pre dobrý vývoj ešte môžeme urobiť sami. Chýba maličký dielik k tomu, aby bol výsledok úspešný. Dokážeme to sami ovplyvniť. Vnímam jemné, ženské energie. Najpravdepodobnejšie sa k nám tento týždeň chystá ženská duša.

  twinflame
  5. aug 2019    Čítané 54x

  Energie pre týždeň 5.8. - 11.8.2019

  Spájanie. Týždeň, kedy vo dvojici ďalej zájdeš. Energia vzájomnosti a potreba byť súčasťou celku. Prepájanie energií a pocity súnáležitosti. Držanie sa stranou a izolácia nie je to pravé tento týždeň. Nebojme sa ukázať a vyjdime s ulity. Zistíme, že schovávanie sa bol len prejav strachu.

  Práca

  Aj v pracovných vzťahoch bude v duchu energií pre tento týždeň, prevládať potreba spolupráce a tímového ducha. Jednoducho, to pôjde ľahšie keď si necháme poradiť a budeme spolupracovať s kolegami. U tých, ktorí doteraz pracovali prevažne samostatne, nastáva zmena smerom k zapájaniu sa do spoločného diania. V pláne sú projekty a pracovné zadania, kedy sa bude od nás očakávať, aby sme boli tímový hráč.

  Vzťahy

  Obdobie snívania a lietania v oblakoch. Zemité energie sú v úzadí a my nosíme hlavu vo výšinách. Prevládajú uletené myšlienky a pôsobíme ako duchom neprítomní. Máme chuť si splniť sny. Tento týždeň pocítime to, čo sa zvykne nazývať spojené nádoby. Jeden bez druhého nebudeme chcieť tráviť čas. Každý má vlastný priestor, no to, čo zažívame spoločne, nás skutočne posúva vpred. Dni s potenciálom na pekný, naplňujúci a harmonický vzťah. Vzťahuje sa to na zadaných, aj na tých, ktorí by lásku radi stretli. Nový vietor do plachiet. Vzťahov sa prestávame báť. Len ich žijeme.

  Zdravie

  V oblasti zdravia pozor na žalúdok. Stres sa podvedome ukladá do oblasti žalúdka. Hektiku sa snažíme prehliadať a “prehĺtame” emócie spojené so stresom. Výsledkom môžu byť problémy so žalúdkom rôzneho druhu, napr. vredy. Máme sa naučiť s emóciami pracovať a účinne ich filtrovať.

  Pre snažilky

  Radili to viacerí. Pustiť z hlavy. Nechať voľne plynúť. Zamerať svoju energiu na niečo iné. A funguje to. Prianie sa splní skôr ako bolo očakávané. Platí to tento týždeň pre prirodzenú cestu, aj pre cestu s pomocou medicíny.

  twinflame
  31. júl 2019    Čítané 56x

  Energie pre týždeň 29.7. - 4.8.2019

  V nasledujúcich dňoch sa budeme cítiť trochu nesvoji. Čaká nás týždeň nevysvetliteľného vnútorného nepokoja. Bod harmónie budeme musieť hľadať. Niečo nás rozhodilo a cítime sa vyvedení z konceptu. Našťastie máme okolo seba blízkych, ktorí fungujú ako záchranné siete a dodajú nám pocit pohody a istoty. Oprime sa o ich ramená. Teraz ich potrebujeme.

  Práca

  Na ceste je ponuka. Bude odklonená od toho, čo máme v práci radi. Opúšťame známe brehy a vydávame sa do neznáma. Na cestu svieti hviezda. Predpovedá, že napriek súčasným pochybnostiam bude výsledok voľby pozitívny a z dlhodobejšieho hľadiska prínosný. Príležitosť na zvrat v kariére. Odporúča sa vhupnúť do toho rovnými nohami. Váhanie by mohlo byť na škodu. Najväčšie posuny vpred sú často spojené s potrebou prijatia rizika.

  Vzťahy

  Tento týždeň prináša potenciál na vznik nového kamarátstva alebo priateľstva. Na ceste máme pozvánku na spoločenskú udalosť, ktorá prinesie potešenie. Pozor na mladšiu kolegyňu. Nie je úprimná. Z pozadia škodí a nechce aby to ostatní videli. Je načase otvoriť poriadne oči. Napriek vnútornému pocitu rozháranosti budú vzťahy tento týždeň naplňujúce a budú pôsobiť ako opora.

  Zdravie

  Stres je otázkou číslo jedna. Nachádza sa za väčšinou zdravotných problémov. Stresové hormóny narúšajú vnútornú rovnováhu tela. Keď si to uvedomíme, vieme s tým pracovať. Vyhľadáme miesta, kde sa cítime dobre. Od istého bodu v živote je dôležitejšie ako čokoľvek iné to, aby sme mali dobrý vnútorný pocit. Ten je indikátor toho, či ideme po správnej ceste. Ak sme z nej zišli, opäť hľadáme dobrý pocit.

  Pre snažilky

  Návrh lekárov nemusí padnúť na úrodnú pôdu. Tento týždeň sa neukazuje ako vhodný na riešenie otázky rodičovstva. Nevadí, bude potrebné dať si na nejaký čas oddych. Vhodné, “plodné” obdobie určite príde.

  twinflame
  23. júl 2019    Čítané 59x

  Energie pre týždeň 22.7. - 28.7.2019

  “Daj si pozor na to, čo si želáš” by mohlo byť heslo nasledujúcich dní v tomto týždni. Inak povedané - sny sa stávajú skutočnosťou. Vytrvalosť sa vyplatila, aj keď to prinieslo nemálo stresujúcich pocitov. Očakávajme príjemné a pozitívne vyústenie diania. Energie ostatných dní boli výzvou. Pozvoľna nastáva obdobie s prevahou miernych a pokojných energií.  

  Práca 

  Pozitívny výsledok v duchu energií, ktoré udávajú hlavný tón tohto týždňa, sa prejaví najmä v pracovnej rovine. Zapracovali sme na sebe a prvé pozitívne výsledky sú na ceste. Odmenou nám bude najmä dobrý pocit samých zo seba. Ten funguje ďalej ako skvelá motivácia do ďalšej práce a chute na rast. Pre tých, ktorí sú v práci dlhodobo zastabilizovaní  je tu upozornenie. Pozor na podraz. Niekto v pracovnom prostredí nám nepraje. Zvýšiť pozornosť a radšej všetko po sebe kontrolovať. 

  Vzťahy

  V partnerskom vzťahu sa pripravme na mierne zaváhanie partnera. Môže vyjadriť pochybnosť o smerovaní spoločného vzťahu. Je to znamenie, že niečomu vo vzťahu máme venovať viac pozornosti. Rozdiely sú čoraz viditeľnejšie a vnímateľnejšie pre obe strany. Je to prirodzená fáza, kedy sa o slovo hlási cit. To je to, čo vzťah drží pohromade a pevne napriek rozdielom v zmýšľaní a očakávaniach. Pripravuje sa významnejšia rodinná udalosť. Máme sa na čo tešiť. Niekto z blízkych nám chce splniť želanie. 

  Zdravie 

  Zdravie trochu pokrivkáva. Cítime sa vcelku dobre, no predsa len sa pravdepodobne niečo deje. Telo má svoje vnútorné hodiny. Čím sme starší, tým viac naše telo na svoj vnútorný energetický rytmus upozorňuje. Neprekračovať zbytočne hranicu je dôležité. V opačnom prípade sa môže stať, že telo vypne nadobro. Ak cítime, že potrebujeme spomaliť, určite tak urobme. Čo najskôr. 

  Pre snažilky

  Týždeň s prevahou mužskej energie. Dieťa počaté tento týždeň bude pravdepodobne chlapec. Na ceste sú novinky. Dorazia skôr ako by sme čakali. Veci naberajú rýchly spád. 

  twinflame
  15. júl 2019    Čítané 55x

  Energie pre týždeň 15.7. - 21.7.2019

  Ostatné týždne nami trochu zamávali. Preverili schopnosť zotrvať v rovnováhe napriek tomu, že vonku zúri búrka a vietor. Ak sme ostali verní svojmu presvedčeniu a plánu duše, čaká nás vcelku pokojný a príjemný týždeň. Naučili sme sa plávať na rozbúrenom mori. Chápeme, že búrlivé obdobie je súčasťou prirodzeného cyklu striedania a predznamenáva zmenu. Po ňom zákonite prídu pokojné energie, kedy si život naplno a bez obáv užívame.

  Práca

  Začiatok týždňa bude v pracovnej oblasti skôr pasívny. Nič podstatné sa diať nebude. V druhej polovici týždňa sa dočkáme dobrej správy, ktorá rozhýbe aktivity. Kto čaká na dobrú pracovnú ponuku, do dvoch týždňov sa dočká. Celkovo nás energie v pracovnej oblasti už dlhšie posúvajú tým smerom, kde máme byť a do oblasti, kde vieme byť prospešní. Preto tie nečakané kariérne zvraty.

  Vzťahy

  Vzťahy sú o pocitoch. Vzájomne jeden v druhom vyvolávame nejaký pocit. Máme sa naučiť správať sa a konať tak, aby sme druhého zbytočne nezraňovali, a naopak vyvolali v ňom príjemný pocit. Aj pocity sú o zodpovednosti. Čím lepšie pristupujeme sami k sebe, tým krajšie sa dokážeme správať k iným. Vo vzťahoch tento týždeň prevládajú ukotvujúce a praktické energie. Cítime pevnú pôdou pod nohami a sme vo svojom strede. To predstavuje ten najlepší východiskový bod preto aby sme sa cítili dobre a vyvolávali v iných pozitívne pocity. Ak to tak nie je, je to výzva, na ktorej máme zapracovať.

  Zdravie

  Opäť pocity. Zdravie a pocity spolu “komunikujú” a úzko na seba nadväzujú. Sústreďme sa na to ako sa cítime. Pocity nás krásne vedú ako maják v prístave. Neoplatí sa ísť cez čiaru vlastných pocitov. Stav zdravie jasne naznačuje, či sme v súlade so svojimi pocitmi.

  Pre snažilky

  Prekvapenie. Práca duše funguje v samostatnej línii. Zdanlivo mimo koľají vedy a toho, čo je pre nás hmatateľné. Tento týždeň sa viacerí dočkajú prekvapivých a nečakaných noviniek v otázke rodičovstva. Plánovanie je v týchto dňoch na vedľajšej koľaji. Duša si veci zariaďuje sama.

  twinflame
  9. júl 2019    Čítané 50x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 8.7. - 14.7.2019

  Vleklé energie. Tento týždeň sa ako keby všetko len vlieklo. Chýba tomu dynamika a vývoj. Je to čas, kedy máme priestor sami pre seba. Vieme sa utiahnuť do seba a byť len tak sami so sebou. Vyhľadávame pokoj a ústranie. Nemáme chuť niečo riešiť a aktívne sa na vývoji podieľať. Naopak, príde túžba po na nostalgii a spomienkach na pekné minulé časy.

  Práca

  Pracovná oblasť je snáď jediný priestor, kde sa odporúča predsa len priložiť ruku k dielu a urobiť nejaký ten aktívny krok. Želanie sa splní. Kto prácu hľadá, tento týždeň je vhodný na uskutočnenie rozhodnutia o nájdení práce. Spokojnosť sa prejaví najmä v rovine pocitov. Cítiť sa v práci dobre a vidieť v nej zmysel je rovnako dôležité ako mať za prácu dobre zaplatené.

  Vzťahy

  Cítime potrebu utiahnutia sa do úzadia a akejsi prestávky. Posledné obdobie mohlo byť únavné, preto ten pocit a potreba relaxu a pasívnejšieho prístupu. Dajme si priestor nazbierať nové sily a načerpať energiu. Zvláštny týždeň z pohľadu vzťahov. Každý je tu odrazu len sám za seba a hľadí viac do svojho vnútra ako prejavuje záujem o iných. Aj takéto očistné obdobia sú potrebné. Bez výčitiek.

  Zdravie

  Keď žijeme a konáme v súlade s plánom duše, aj zdravie prekvitá. Doprajme si luxus robenia toho, čo nás napĺňa a robí nám radosť.

  Pre snažilky

  Zásah osudu. Týždeň vhodný na odovzdanie situácie do rúk vyššej moci. Stačí pevne veriť a dôverovať vyšším silám. Viera je v tomto momente viac ako aktivita. Papier je čistý, nepopísaný.

  twinflame
  2. júl 2019    Čítané 42x

  Energie pre tento týždeň 1.7. - 7.7.2019

  Tento týždeň môžeme očakávať príjemné prekvapenie. Najpravdepodobnejšie príde v strede týždňa. Už sme ani nečakali, že sa to môže stať, no misky váh sa nakláňajú smerom k nám a prinášajú potešujúce novinky. Pociťujeme miernu únavu, aj vďaka boju, ktorý vo svojom vnútri zvádzame. Bojovanie vzniká preto, že niečo odmietame prijať, alebo na seba kladieme priveľké nároky. Poľavme - nemá to byť boj. Energeticky máme splynúť s prúdom. Vytváram si ten boj sama? 

  Práca

  Váhanie. Dostávame sa do takého zvláštneho bodu, v ktorom sa neviem celkom dobre zorientovať a váhame. Ešte nejaký čas sa na vlne nerozhodnosti budeme viezť. Z váhania nás vyruší vonkajší podnet. Bude sa vyžadovať rozhodnutie, vyjadrenie. Bude potrebné niečo ukončiť a vykročiť smerom k novému horizontu. Nikto sa nebude pýtať, či sme na to v tejto chvíli pripravení. Budeme postavení pred hotovú vec a bude potrebné prijať rozhodnutie.  

  Vzťahy

  Na poli vzťahov prúdia jemné, zmierlivé energie. Zdá sa, že v priestore vzťahov tento týždeň nemáme chuť zvádzať boj. Črtajú sa menšie výlety a príjemné trávenie voľného času. Spoločný projekt, podnik. Návrh na spoluprácu. Priaznivý týždeň pre partnerský vzťah. Chceme si rozumieť a vieme si rozumieť. Keď si nekladiem zbytočné prekážky, cit medzi nami voľne prúdi a spoločne dokážeme tvoriť zázraky. 

  Zdravie 

  A opäť ten boj 🙂 Ak je všetko v poriadku, je to podozrivé? Myšlienka má väčšiu silu ako si chceme pripustiť. Protichodné pocity a vnútorný boj telo dekóduje ako potrebu spustiť obranný mechanizmus. To je cesta k vyčerpaniu, napriek tomu, že bojuje zdravé telo. Pokúsme sa dať čo najviac do pohody a nehľadajme problém tam, kde nie je. Myšlienky dokážu zhmotniť ilúziu do reality. Aj pokiaľ ide o chorobu. 

  Pre snažilky

  Odovzdanie. Afirmácia - vyslala som do priestoru želanie. V tejto chvíli nie je potrebné robiť nič viac. Zhmotnenie želania je už len otázka správneho načasovania.     

  twinflame
  25. jún 2019    Čítané 57x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 24.6. - 30.6.2019

  Energie nasledujúcich dní budú všelijaké, len nie pokojné. Bude „fúkať poriadny vietor“ a radšej si „pridržiavajme klobúky“. Ukončenie jednej etapy a pozvoľný nástup iného cyklu. Prechodné obdobie, kedy veci menia svoju formu a mali by sme v záujme najvyššieho (vlastného) dobra dovoliť aby sa to dialo. Výzvou týchto dní je oprostiť sa od starého a prirodzene uvoľniť priestor nástupu nového. Odporúča sa mať jasný zámer a jasne komunikovať a zachovať si pri tom sebaúctu. Na tejto transformačnej ceste sa zbavme pripútanosti k minulosti a zastaralým spôsobom myslenia.

  Práca

  Zvyčajne k veciam pristupujeme spôsobom buď – alebo. No čo ak má práve teraz rozhodovanie spočívať v prežitku, zdieľaní alebo objavovaní? Ak sa rozhodnem vnímať situácie v ich jednote, dejú sa zázraky. Zaujmime praktický postoj, pôsobme dôveryhodne. Niekto o nás práve v týchto dňoch rozhoduje. Jeden z tých, ktorý rozhoduje je nám naklonený, ten druhý nie je. Zatiaľ sa nič zásadné navonok nedeje. Konkrétny výsledok sa dozvieme neskôr. Zatiaľ je tu priestor ujasniť si čo chcem a potrebujem pre svoj ďalší rast.

  Vzťahy

  Obdobie činov po období snenia. Vhodné obdobie pre uskutočnenie dávnych plánov. Príde návrh na zrealizovanie, zhmotnenie nejakého plánu, ktorý bol doteraz v rovine ilúzií. Vzťah naberá pevnejšie kontúry, zhmotňujeme spoločné sny a zámery. Ak očakávame nejakú súkromnú správu, tento týždeň príde.

  Zdravie

  Potrápiť nás môže žalúdok a na pár dní nás dokonca môže vyradiť z pracovného procesu. Nepôjde o nič vážne, skôr bežná žalúdočná viróza. Ku koncu týždňa sa budeme cítiť už viac fit. Slnko dokáže energiu dobiť, ak si ho užívame s mierou.

  Pre snažilky

  Afirmácia pre zamyslenie: prihováram sa sama sebe nežným hlasom a upokojujem sa, že budem v poriadku. Akýkoľvek strach je len klam tváriaci sa ako pravdivý dôkaz. Odpúšťam si, pretože viem, že som len človek a robím, čo je v mojich silách. Duša je pripravená mi pripomenúť, že to dokážem v budúcnosti ešte lepšie. Na obzore sa začínajú objavovať nové možnosti. Inými slovami, ak sa práve v tejto chvíli nedarí, je tu povzbudenie, že určite čoskoro vyjde slnko.

  twinflame
  18. jún 2019    Čítané 21x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 17.6. - 23.6.2019

  Energie dní v tomto týždni budú pôsobiť ako výzva. Bude si to vyžadovať schopnosť otvoriť oči dokorán a pozrieť sa situácii zoči voči. Čokoľvek sme sa snažili skrývať, bude vynesené na svetlo sveta. Preverené bude vnímanie materiálneho sveta a to, nakoľko matérii prikladáme význam. Preháňanie nie je prospešné, striedmosť prináša harmóniu. Upozornenie, že kladieme priveľký dôraz na hmotné záležitosti, čo vytvára vnútorné pnutie a môže spôsobovať (zbytočný) stres. Pokúsme sa popracovať na tom, kde cítime, že na niečom lipneme.

  Práca

  Mnohí už dlhšie uvažujú nad zmenou. Možno máme pocit, že tú zmenu sme už aj mali urobiť. Nezávislý a nekonvenčný prístup je v tejto chvíli ten správny. Výzva na uskutočnenie aktívnych krokov. Je čas dopomôcť zmene konkrétnym činom. Vyhliadky po urobení toho prvého dôležitého kroku sa zmenia na pozitívne. Nie je na čo viac čakať. Chyťme šancu za opraty a pozerajme sa smerom k novým brehom.

  Vzťahy

  Vo vzťahoch sa vytvorila akási priepasť, nastala odmlka, také zvláštne ticho. Tento stav je skôr zdanlivý, neodráža skutočnosť. To sa len každý venuje niečomu inému a svoju energiu sústreďuje mimo vzťah. Ku koncu týždňa budeme zažívať vrúcne prejavy náklonnosti a pocit krízy sa úplne vyparí.

  Zdravie

  Pri riešení zdravotného problému je vhodné opustiť vychodené, známe chodníčky a pripustiť si možnosť nových prístupov a riešení. Aj keby si to vyžadovalo zmenu lekára. V strede týždňa môžeme pociťovať ťažobu. Výsledky testov dopadnú dobre.

  Pre snažilky

  Cítim sa pripravená a dostatočne silná na to aby som to zvládla. Prijímam radu skúsenejšieho (muža, lekára?) a zahadzujem strach a obavy. Spolieham sa na svoju vnútornú a fyzickú silu.

  twinflame
  11. jún 2019    Čítané 39x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 10.6. - 16.6.2019

  V nasledujúcich dňoch nás život obdarí nádejou a inšpiráciou. Cítime, že máme dostatok novej odvahy. Po akomsi chaose, ktorý prevládal v ostatných dňoch sa opäť dokážeme zorientovať a vnímame nádej nového vetra v plachte. Držme sa pravdy. Tento týždeň sa ju dozvieme. Otázka na zamyslenie: chcem robiť veci rovnako ako doteraz alebo je čas na čerstvý, osviežujúci, iný prístup?

  Práca

  Úspešné jednania. Kto sa prácu hľadá, bude pozvaný na pohovor. Ten dopadne dobre. Osud je priaznivo naklonený. Všetko čo potrebujem prichádza ľahko a bez veľkej námahy. Teším sa zo svojich úspechov a neriešim, či mi niekto venuje pozornosť alebo nie. Dobre si uvedomujem koľko úsilia ma stálo dostať sa tam kde som. Mením zastaralý spôsob myslenia a dávam si príležitosť na to, aby som sa mala dobre. Dopadne to najlepšie ako môže.

  Vzťahy

  Duchovná cesta je málokedy logicky vysvetliteľná a často sa nezlučuje s praktickým životom. Nemusím sa báť zariskovať. Neviditeľná pomocná ruka povedie moje kroky s ľahkosťou. Stačí sa tomuto vedeniu oddať. Ostávam verná tomu, v čo verím. Ciele a sny vnuknuté duchom. Dobrý týždeň pre stetnutie osudovej lásky. Osud v tomto období vo vzťahoch praje najmä tým, ktorí príliš nerozmýšľajú a nekalkulujú. Nechávam prehovoriť hlas svojho srdca a zľahka sa veziem na jeho vlne bez strachu a iných negatívnych nánosov.

  Zdravie

  Umiernenosť je pre zdravie podstatná. Môžem si dopriať všetko, po čom túžim, ak to požijem s mierou. Trpezlivo ďalej zájdem. Pozor na závislosti v akejkoľvek forme. Môže sa to dotýkať jedla, aj neduhov ako napr. fajčenie.

  Pre snažilky

  Možno už nevládzem a mám to chuť vzdať. Každý koniec však môže byť len akási výhybka a nesie v sebe prísľub nového začiatku. Počkám si na lepšie časy. V duchu energií pre tento týždeň si zachovávam nádej.

  twinflame
  4. jún 2019    Čítané 41x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 3.6. - 9.6.2019

  Rozkvitanie. Nasledujúce dni budú plné prekvitajúcich energií. Môžeme sa tešiť na pozitívne udalosti a vcelku pokojný týždeň. Inšpirácia a chuť na pozitívne zmeny. Impulzy, ktoré prídu ako blesk z jasného neba a prinesú nový zdroj energie. Pocit ako keby niekto v nás zažal svetlo. Ukončenie negativity a nové, priaznivé obzory. Obklopujú nás energie zmien, ktorým sa nie je radno snažiť vyhnúť alebo ich odďaľovať.

  Práca

  Čaká nás minimálne jedno dôležité stretnutie alebo informácia, správa. Šetrime si energiu a sústreďme sa len na to nevyhnutné. Nie je vhodný čas na plytvanie pracovnou energiou. Týždeň, kedy sa vieme dobre sústrediť na pracovné úlohy a vďaka tomu veľa toho stihneme. Niekto z kolegov príjemne prekvapí malý darčekom alebo pozornosťou.

  Vzťahy

  Obdobie, kedy vo vzťahoch nastávajú zmeny. Duše v našich životoch sa preskupujú, niektoré odchádzajú a iné prichádzajú. Tento pohyb vnímame. Každý sa v našom energetickom poli zdrží tak dlho, ako to je nevyhnutné pre vzájomné odžitie si lekcie alebo skúsenosti. Máme sa naučiť duše „prepúšťať“, dať im slobodu a prijať to, že odchádzajú. Posunuli sme svoje vnímanie a vedome si vťahujeme duše a ich energie do energetického poľa. Dni, kedy sa nám môže prisniť s niekým, kto pred časom prešiel na druhú stranu brehu.

  Zdravie

  V duchu energií pre tento týždeň, sa budeme cítiť pozitívne nakopnutí. Nájdeme v sebe nový zdroj energie, z ktorej vieme čerpať. Nasledujme to, po čom srdce piští. Príroda je ideálne miesto na načerpanie energie a inšpirácie. Tlak v oblasti zdravia môžeme pocítiť na cievnom a obehovom systéme.

  Pre snažilky

  Za splnením svojho sna o materstve budeme musieť tento týždeň cestovať. Minimálne na kratšiu vzdialenosť. Karta nádeje v sebe nesie akýsi prísľub pre priaznivé uskutočnenie zámerov. Dobrý týždeň pre splnenie si sna o rodičovstve.

  twinflame
  28. máj 2019    Čítané 63x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 27.5. - 2.6.2019

  Uvoľnenie negativity. Posledné dni boli plné zaťažkávajúcich skúšok. Bola skúšaná naša viera a schopnosť pozitívneho nastavenia napriek zdanlivo tienistým okolnostiam. Niekedy je to ako hra. Život nastaví okolnosti tak, aby preskúšal, či dokážeme ostať pozitívni napriek ilúzii negatívneho vývoja. Vždy sú v hre aj vyššie sily. Skladačka sa skladá dovtedy, pokiaľ do seba nezapadnú tie správne dieliky. Obraz nám zámerne nie je ponúknutý vopred. Správne riešenie dokážeme vycítiť. Začína sa odvíjať nová cesta, nový smer. Pomyselný koberček sa odroloval a ukazuje novú cestu.

  Práca

  Pripravuje sa pôda pre nové príležitosti. Niekto z nadriadených má s nami plány. Počíta s našou prácou aj v budúcnosti. Pripravuje však pôdu pre zmeny. Oblasť pôsobenia ostane tá istá, no zásadnejšie sa zmení pracovná náplň. Hovoria o nás, nateraz bez nás. Keď bude plán práce hotový, dozvieme sa novinky, ktoré sa nás týkajú. Nový vývoj bude zdroj inšpirácie a pozitívnej energie. Plusové body si nazbierame ochotou a otvorenosťou pre učenie sa nových vecí.

  Vzťahy

  Vo vzťahoch je možné vnímať silnú energiu uvoľnenia. Ak sme pri sebe kŕčovito držali predstavu o niekom, táto prestava sa rozplynie. Prestane byť dôležitá. Vzťahy nás vždy skúšajú. Preverujú, či sme pripravení čeliť pravde o sebe. Čím viac sa bránime, tým ťažšie skúšky vo vzťahoch zažívame. Poddajme sa a nebojme sa pozrieť do vlastného zrkadla. Tak či tak tomu neujdeme. Najautentickejší sme pred svojimi najbližšími. Tu masky nefungujú.

  Zdravie

  Tí, ktorí prechádzajú nejakými testami, sa stretávajú s potrebou ďalšej liečby. Telo je zázrak, dokáže fungovať dokonale. Keď však službu vypovie, je potrebné mu pomôcť.

  Pre snažilky

  Obdobie vzdoru a popierania. Akosi sme sa stratili. Nevieme čomu máme veriť a strácame sa v tom. Hľadáme niť. Obdobie, kedy je lepšie sa dať do rovnováhy a nič zásadné nepodstupovať. Vo vnútri máme priveľký zmätok na to, aby sme mohli konať rozvážne. Snažiť sa dať do pohody a rovnováhy je rada pre tento týždeň.

  twinflame
  7. máj 2019    Čítané 42x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 6.5. - 12.5.2019

  Týždeň návratov. Tento týždeň nás bude mierne štekliť spomienkami na minulosť. Spomienky sa začnú vynárať nebadane a vyvolajú v nás príjemné pocity. To, kým dnes sme je dané tým, čo sme prežili. Energia každej jednej spomienky v nás vytvorila stopu, ktorá nás definuje. Uvedomujeme si, kto a akým spôsobom na nás nechal svoj odtlačok. Prichádza obdobie nových životných etáp. Spomienky sa často vynárajú práve v týchto zlomových obdobiach. Cítime, že budeme musieť nejakú časť svojho života opustiť a zanechať. Pocit nostalgie.

  Práca

  Turbulencie nedávno minulých dní v práci pomaly utíchajú. Pocit toho, že neostal kameň na kameni a všetko sa postupne zmení, je správny. Ďalšie plány tých, ktorí o nás rozhodujú nebudú práve to, čo by sme radi, no vízia je napriek tomu pozitívna. Zmeny nastanú, výzvy prídu, ale v konečnom dôsledku to bude mať priaznivý vývoj. Niekto v nás vidí väčší potenciál ako my sami. Neobávajme sa komunikovať otvorene a s pocitom hodnoty vlastnej práce.

  Vzťahy

  Zaťažkávajúce dni pre vzťahy. Budeme musieť voliť slová a skladať radšej zbrane. Vo vzduchu visí konflikt. Nemusí k nemu prísť, ak sa budeme vedieť dostatočne povzniesť nad danú situáciu. Radšej hlboký nádych a výdych ako prehnaný konflikt, ktorý môže všetko zmeniť. V duchu energií týchto dní si spomeňme sa všetkých, ktorí nám niečo dôležité odovzdali a pomohli nám rásť. Najmä deti fungujú ako dobrý trenažér toho, ako zareagujeme. Deti dokážu krásne z nás vyťahovať to, čo potrebuje byť preliečené. Vnímajme to z tohto pohľadu.

  Zdravie

  Srdce asi najcitlivejšie reaguje na rôzne podnety. Vzťahuje sa to na citové prežívanie aj na to, čo vnímame rozumom. Chráňme si tlkot srdca. Výzva naučiť sa byť v strede a nenechať sa vyviesť z rovnováhy.

  Pre snažilky

  Samé dobré správy sú na ceste. Dajú na seba dlhšie čakať, no ku koncu týždňa dorazia. Chvíľu sa nebude nič diať a potom sa všetko zmení.

  twinflame
  29. apr 2019    Čítané 66x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 29.4. - 5.5.2019

  Prekvapenia a nečakané zvraty. Tento týždeň si radšej držme klobúky. Čakajú nás viaceré prekvapenia a neočakávané „výhybky“ zo zabehnutých koľají. Môže prísť nečakaná pošta alebo správa. Každopádne niečo bude po tomto týždni inak ako doteraz. Zvraty prídu aj bez nášho pričinenia. Pravdepodobne sa im nebudeme vedieť ubrániť. Celkové budúce smerovanie bude pozitívne.

  Práca

  Nie ja na čo čakať. Potrebu zmeniť stereotyp v práci pociťujeme už dlhšie. Ďalšie vyčkávanie by bolo už len vyčerpávajúce. Odporúča sa nasledovať volanie túžby a vkĺznuť do neznámych vôd. Chce to jasné rozumové rozhodnutie a následnú ohnivú energiu na rozhýbanie zámeru. Dlhodobé vyhliadky takéhoto rozhodnutia budú prínosné aj pri spätnom pohľade. Na cestu nám svieti jedna z najpozitívnejších kariet Hviezda. Tá sľubuje nádej a radostné smerovanie v pracovnej budúcnosti. Hviezda svieti jasným, žiarivým svetlom.

  Vzťahy

  Prežívame karmické vyrovnávanie. To so sebou prináša citové sklamania z niektorých vzťahov. Vzájomné zámery sa jednoducho nedokázali doteraz zladiť. Niektoré vzťahy a kontakty sú na bode mrazu. Môže dôjsť k miernym citovým otrasom a následnej zmene smeru. Áno, znemaná to aj energiu križovatiek vo vzťahoch. Prečistenie už bolo potrebné. Ak niečo nerozhýbeme sami, okolnosti do seba zapadnú tak, že veci budú rozhýbané za nás. Tento týždeň očakávajme teda zvraty aj vo vzťahoch. Nastávajú posuny, ktoré otvoria príležitosť novým vzťahom s čerstvým vetrom do plachiet.

  Zdravie

  Zvraty počas tohto týždňa vytvoria na nás tlak. Tlak myšlienok sa nám s oporou okolia podarí prekonať a ku koncu týždňa príde úľava. Sily naberieme aktívnym odpočinkom.

  Pre snažilky

  Postupne sa dostávame z miernych sklamaní na novú, perspektívnu koľaj. Otriasli sme sa a opäť pred sebou vidíme východisko. Oplatí sa nevzdávať sa. Prijmime aj možnosti, nad ktorými sme doteraz neuvažovali.

  twinflame
  16. apr 2019    Čítané 49x

  Zemité energie budú udávať tón väčšiny dní v tomto týždni. Budeme mať chuť zveľaďovať svoje okolie, pracovať so zeminou a spolupracovať s prírodou. To je teraz cesta vysporiadania sa s niečim, čo v nás vytvára vnútorné pnutie. Zatiaľ máme strach vyrovnať sa s tým a čeliť tomu naplno. Záver týždňa bude upokojujúci a zmierlivý.

  Práca

  Žonglujeme medzi viacerými pracovnými zadaniami. Urobíme niečo z jedného zadania a hneď skočíme na iné. Postupujeme pomaly. Niečo sa skomplikuje. Postup o ktorom sme si mysleli, že je správny, sa ukáže ako chybný. Budeme musieť začať nanovo a priučiť sa čo-to o nových postupoch. Celkovo je toto obdobie po pracovnej stránke plodné. Energia a chuť pracovať napriek prekážkam narastá. Motivuje nás túžba po prekonaní prekážok a dobrý pocit z ich zdolania.

  Vzťahy

  Spory a konflikty už viac nechceme zažívať. Pochopili sme, že rozmanitosť vo vzťahoch tu je a vždy bude. Nie každý vyhovuje nám a nie každému vyhovujeme my. V duchu energií pre tento týždeň, vsaďme v tomto období skôr na vecné argumenty. Nimi sa teraz najlepšie posunieme vpred. Čaká nás spoločný program, niečo spolu podnikneme. Napriek rozmanitosti sa ukáže, že citové väzby medzi nami sú pevné. Nechcime niekoho meniť na svoj obraz. Môže sa začať stavať na zadné. Vnútorný pokoj a súlad nájdeme, keď budeme podľa možnosti čo najviac autentickí. Okolie si neúprimnosť aj tak všimne. Preto radšej otvorene a bez strachu.

  Zdravie

  Pozor si dávajme na hlavu a jej úrazy. Úraz hlavy naznačuje, že hlavu nosíme príliš vysoko (veľa si o sebe myslíme) alebo v nej nosíme pretlak myšlienok. Dobrý ventil nájdeme počas pobytu v prírode.

  Pre snažilky

  Rozpor. Toto obdobie bude ako na hojdačke. Niekomu sa priam až prekvapivo zadarí, iný sa stretne so sklamaním a nepriaznivými správami. Príroda vždy dobre vie, čo robí. Pokúsme sa to prijať, aj keď príroda rozhodne proti našej túžbe.

  twinflame
  9. apr 2019    Čítané 56x

  Ľahkosť. Energia dní v tomto týždni bude nadľahčujúca. Môžeme si vydýchnuť. Situácie budeme zvládať k spokojnosti a s pokorou. Dôležitý je pozitívny postoj. Ten vytvára rozdiel medzi dobrým a nesprávnym smerovaním. Potešujúce správy od dávneho známeho.

  Práca

  Sme postavení pred zadanie, ktorého sa obávame. Pociťujeme paralýzu a nemáme chuť sa do riešenia pustiť. Okolo polovice týždňa nám svitne. Príde nápad, ktorý začne celé klbko rozuzľovať. Na správne riešenie prídeme sami, obavy nie sú na mieste. Ku koncu pracovného týždňa sa dočkáme pochvaly od nadriadeného. Bude to dobrý pocit zadosťučinenia za celotýždňovú snahu. Vďaka tomu, že prácu dotiahneme do zdarného konca, sa budeme cítiť o niečo sebavedomejšie.

  Vzťahy

  Balansovanie na hrane. Balansovanie sa týka okolností, ktoré vzťah obklopujú. Tento týždeň budeme mať na seba menej času alebo sa budem cítiť dosť vyčerpaní na to, aby sme sa jeden druhému dostatočne venovali. V strede týždňa ako keby utlo. Nastáva zlom a v duchu energií pre tento týždeň, pocítime nadľahčenie. Dokonca si začneme niečo spolu plánovať. Neuponáhľajme sa. Čas na podstatné rozhodnutia ešte príde. Tento týždeň dajme dôležitým rozhodnutiam radšej pauzu. Aj tak sa na ne necítime. Niekto v diaľke na nás myslí. Je to kamarátka z minulosti. Uvažuje nad tým, že sa nám ozve. Niečo sa vtedy pokazilo a rada by to napravila. Bude si to vyžadovať priznanie chýb a pokoru aj na našej strane.

  Zdravie

  Výrazné zlepšenie zdravia. Pocit nadľahčenia budeme vnímať aj v tejto oblasti. Kratšia cesta alebo výlet mimo každodennej rutiny prinesie pookriatie. Dôležité je udržiavať si myseľ pružnú a svižnú. Takýmto nastavením sa aj zdravie odvďačí.

  Pre snažilky

  Sme v zemitých energiách a akosi nevnímame vyšší princíp. Vo vzťahu niečo „drhne“. Plány idú bokom. Hľadanie pomoci u tretej strany.

  twinflame
  3. apr 2019    Čítané 41x

  Nepomaľované plátno. Pociťujeme túžbu po zmene na viacerých poliach života. Chýba nám čerstvý vietor, nová energia. nový impulz. Radi by sme pred sebou videli prázdne plátno, na ktoré budeme nanovo môcť maľovať. Apríl bude pre mnohých zapamätaniahodný mesiac. Zažívame niečo ako vnútorné obrodenie. Obdobie vhodné na venovanie sa novým činnostiam a zmenám na sebe samých – či už ide o vonkajší vzhľad alebo smäd po nových vedomostiach.

  Práca

  Dôležité správy. V úzadí sa v posledných týždňoch udiali podstatné veci. Tie sa teraz začínajú manifestovať navonok. Do pozornosti sa nám dostávajú viaceré možnosti výberu. Môže prísť nová pracovná ponuka alebo nečakané oslovenie na návrat do práce, ktorú sme v minulosti vykonávali. Nie je čas na obzeranie sa. Pohľad vpred je ten správny postoj. Nebojme sa zapýtať si za prácu adekvátnu odmenu.

  Vzťahy

  Vo vzťahoch začíname vnímať ako dozrievame. Na vzťahy sa pozeráme z väčšieho nadhľadu a cítime akýsi nevysvetliteľný pokoj. Chápeme, že nie všetko je potrebné brať osobne a mnoho vecí s nami priamo vôbec nesúvisí. Najmä reakcie a správanie sa okolia voči nám. Zvyčajne ide o odraz ich vnútorného postoja a nastavenia. Je to ich cesta. My hľaďme na vlastnú cestu a strážme si ju. Nie je nutné vychádzať s každým. Dobré je ostať autentický a v súlade s vlastným cítením. Energie vzťahov sa čistia, preto ten pocit pokoja. V duchu energií pre tento týždeň, budeme pred sebou vnímať jemné, zamatové, nepomaľované plátno. Vzťahuje sa to aj na minulosť. Obrodenie starších vzťahov a zároveň vytváranie nových, čerstvých a nepoškvrnených väzieb. Jemne sme skĺzli z cesty duše. Preto môžeme koncom týždňa čeliť aj jemným turbulenciám. Niekto čaká na to, že sa mu ozveme.

  Zdravie

  Po zdravotnej stránke sa budeme cítiť dobre. Pokoj na duši sa odráža na celkovej kondícii a pocite. Sme zodpovední za vlastné zdravie. Stres sa dá krotiť. Chce to aktívny a vedomý prístup.

  Pre snažilky

  Karta splnených želaní predpovedá, že prichádzajú dobré a potešujúce správy. Naplnenie citové aj vzťahové.

  twinflame
  25. mar 2019    Čítané 49x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 25.3. - 31.3.2019

  Dualita. Každé svetlo vrhá tieň. Všetko vôkol nás existuje v duálnej forme. Nosíme v sebe pozitívne, aj negatívne aspekty. Energie týchto dní z nás priam vyťahujú tienisté spomienky a temné časti našej osobnosti. Môžeme sa stretnúť s ťažšími snami. Vynárajú sa temné spomienky, ako pripomienka toho, čo ostalo nespracované. Nebráňme sa tomuto procesu. Ak sa niečo hlási o slovo, je potrebné tomu venovať pozornosť a transformovať to. Za tieňom sa nachádza svetlo. Môžeme si byť istí, že tam niekde je. Treba ho len hľadať a nájsť.

  Práca

  Najviac čerstvej energie pre riešenie pracovných záležitostí by sme mali využiť na začiatku týždňa. V strede týždňa môže prísť zlom. Niektoré veci bude potrebné prepracovať. Ku koncu týždňa sa budeme cítiť víťazne. Budeme mať dobrý pocit z dobre odvedenej práce. Plusom bude to, že sa opäť niečo nové naučíme. Pozor na varovný prst od nadriadeného. Bude cítiť potrebu usmernenia. Istá záležitosť, v ktorej sme očakávali vývoj, zatiaľ stagnuje. Všetko má svoj postup a nesnažme sa vývoj urýchliť. Veci sa pohnú vpred počas nasledujúceho týždňa.

  Vzťahy

  Vo vzťahu budeme mierne tápať. Okolnosti preveria pevnosť zväzku. Príde pocit preťaženia. Čelíme väčším výzvam. Veci sa dejú prirýchlo a strácame nad nimi kontrolu. Prevažujú materiálne, prízemné energie. Prebiť ich dokážeme prejavením citov. Vzájomný citlivý prístup predstavuje most a zároveň cestu ako zvládnuť nápor každodennosti. Ocitli sme sa vedľa seba z konkrétneho dôvodu. Sme si navzájom svetlom aj tieňom. Duša si priťahuje energie, ktoré ju vyvážia a vytvoria spolu dokonalý celok.

  Zdravie

  Zdravie sa prihlási o slovo. Nadmerná záťaž najmä na psychiku, sa odrazí na možnej bolesti hlavy a migréne. Najmä začiatok týždňa bude náporový. Koniec týždňa si už užijeme v dobrom zdraví.

  Pre snažilky

  V duchu energií týchto dní, sa pokúsme venovať pozornosť svojmu tieňu. Čo vrhá tento tieň? Je to obava alebo niečo nespracované z minulosti?