Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  twinflame
  28. máj 2018    Čítané 90x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 28.5. – 3.6.2018

  Energia spojenia. Neviditeľné energetické nite spájajúce srdcia a mysle. Keď zosúladíme svoju energiu s energiou iných, jej pôsobenie sa znásobí a prináša pozitívne výsledky. Nasmerovanie úsilia jedným smerom s inými je dôležité pre dosiahnutie spoločného cieľa.

  Práca

  Jasné a zrozumiteľné línie. Vidíme pred sebou jasný cieľ, aj cestu k jeho dosiahnutiu. Menšie prekážky, ktoré nás na ceste dosiahnutia cieľa postretnú, zvládneme pozitívnym nastavením. Týždeň vhodný pre cesty do zahraničia, komunikáciu so zahraničím a učenie sa cudzích jazykov. Úsilie, ktoré tento týždeň do práce vložíme, prinesie očakávaný výsledok. Ak s nami niekto nesúhlasí, znamená to len toľko, že situáciu vidí z iného uhla pohľadu. Netreba sa hneď stavať na zadné. Nový pohľad na vec môže byť osviežujúci.

  Vzťahy

  Každý z nás v sebe nosí a pestuje si o sebe samom nejaké ilúzie. To, čo v tomto období prežívame, nás má naviesť na cestu sebapoznania. Ilúzie, ktoré o sebe vo svojom vnútri živíme sa vynárajú na povrch a sú pripravené na preliečenie. Nebráňme sa tomuto procesu, tak či tak mu raz budeme musieť čeliť. Iní nás často vnímajú inak ako sa vnímame my sami. Nejde o to zladiť vlastné predstavy s predstvami iných. Ide o to spoznať samého seba, byť bdelý a konať bdelo s prijatím zodpovednosti za vlastné činy. Krásny týždeň pre nové zoznámenia a vzplanutie novej lásky. Láska je tá pomyseľná niť, ktorá nás nasmeruje. V duchu energií tohto týždňa si vychutnajme naladenie spoločným smerom. Smerom jedného k druhému.

  Zdravie

  V tomto období môžeme byť vystavení nadmernému tlaku na psychiku. Karty nám radia vnímať situáciu intuitívne, duchovne a s nadhľadom. Predídeme tak energetickej kríze, z ktorej by sme sa zbierali pomerne dlho. Stojí za to povzniesť sa nad dianie a nenechať sa celkom vtiahnuť do deja skrz ego. Ostaňme radšej stranou.

  Pre snažilky

  Čas na prestávku. Týždeň vhodný na odpočinok od plánov a šetrenie energie.

  twinflame
  22. máj 2018    Čítané 76x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 21.5. – 27.5.2018

  Uvoľnenie. Začiatok týždňa sa ponesie v duchu mierneho napätia, nakoniec však príde uvoľnenie. Duša nás chce viesť a spôsob a čas svojho prejavu si nájde. Duša presahuje telesnú schránku, nepozná čas ani priestor. Je všade okolo nás. Ísť v súlade s dušou znamená voľne plynúť a splynúť s riekou života. Sme tu preto aby sme žili naplno, vo všetkých odtieňoch farieb, ktoré život ponúka.

  Práca

  V práci budeme postavení pred neľahkú úlohu, poznačenú časovým stresom. Nadriadený na nás nebude mať dostatok času aby pomohol a veci s nami prekonzultoval. Zdá sa, že si budeme musieť poradiť sami. Nie je to jeho zámer. Berme to tak, že sám má toho nad hlavu. Poradíme si sami a v závere pracovného týždňa dokonca príde aj pochvala.

  Vzťahy

  Opakujúce sa rodové vzorce. Osudy rodiny sa zvyknú odohrávať podľa istých vzorcov a línií. Často môžeme pozorovať paralelu medzi dianím v súčasnosti a dianím v rodine pred mnohými rokmi. Mladší členovia rodiny často prežívajú situácie, ktorými prešli v minulosti aj ich predkovia. Vnímajme členov svojej rodiny ako spriaznené duše, ktorých spoločná energia vytvára istý vzorec, ktorý sa často opakuje. Deje sa tak preto aby rodina mala šancu spracovať vzorce, ktoré už neslúžia pre jej dobro. My sami dokážeme zmeniť osud celej budúcej rodovej línie ak nebudeme opakovať chyby našich predkov. Skúsme sa obzrieť a precítiť tie línie, ktoré už nechceme aby sa opakovali. Položme si potom otázku ako sa zachovať aby sme skúšku úspešne absolvovali.

  Zdravie

  Žalúdok je orgán schopný energeticky ukladať a hromadiť stres. Keď stres potláčame, ukladá sa postupne vo forme negatívnej energie v oblasti žalúdka. Po istom čase začne žalúdok protestovať, objavuje sa bolesť, prípadne diagnóza. Skúsme stres ventilovať. Nájdime si cestu ako ho vypustiť von. Pobyt v prírode a relax je jednou z dobrých ciest.

  Pre snažilky

  Obdobie prajúce tehotenstvu. Počatie, úspech, splnenie túžby.

  twinflame
  14. máj 2018    Čítané 88x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 14.5. – 20.5.2018

  Rozpúšťanie. Energie tohto týždňa prinášajú nadľahčenie. Zisťujeme, že situácia nie je taká ťažká ako sa na prvý pohľad zdalo. Príležitosť veci urovnať a ísť ďalej s pocitom väčšej ľahkosti na duši. Tlačíme pred sebou niečo disharmonické? Tento týždeň je dobrá príležitosť ťažobu rozpustiť a stanoviť deliacu čiaru.

  Vzťah

  Voľba. Čas na rozhodnutie. Stojíme pred dilemou alebo rázcestím a máme sa vedome rozhodnúť ako ďalej. Za rozhodnutie nesieme zodpovednosť. Žiaden strach. I keď cesta pred nami je neznáma, spoznáme ju až potom ako na ňu vykročíme. Je to povzbudenie pre tých, ktorí dlhšie pred sebou tlačia nejaké rozhodnutie. Dôverujme svojej intuícii. Správne rozhodnutie je vedomé rozhodnutie vedené intuíciou – hlasom duše. Urobme ten krok a nastúpme na novú cestu. Ak to má byť ústretový krok, nebojme sa ho urobiť. V duchu energií tohto týždňa by výsledok mal priniesť uoľnenie napätia.

  Práca

  Týždeň mnohých možností sa niečo nové naučiť. Skúsili ste sa niekedy na nový deň pozrieť ako na ďalšiu príležitosť niečo sa naučiť? Denno – denne stojíme pred jazerom s pokladmi novej skúsenosti. Pristupujme k práci proaktívne a zbierajme skúsenosti. Skúsenosť je kapitál, ktorý nám nikto nevezme. Naopak, budeme ho raz vedieť zúročiť. Nové možnoti na zárobok.

  Zdravie

  Vedie ma to smerok ku črevám. Venujem pozornosť tomu čo (z)jeme. Teplejšie počasie prináša nové výzvy pokiaľ ide o stravovanie a vplyv na črevá. Jedlo, ktoré si vložíme do úst je energia, palivo na ktoré naše telo funguje. Sme si vedomí každého sústa ktoré do úst vložíme? Je v ňom blahodárna energia?

  Pre snažilky

  Uvoľnime hlavu, uvoľnime myšlienky. Tehotenstvo je biologický proces, v ktorého pozadí pracujú aj iné, rovnako dôležité energie. Energie duše a jej plánov. Duša nepozná čas ani cyklus. Duša je slobodná a chce k nám prísť. Potrebuje len cítiť, že bude vítaná. Napájanie duše budúceho dieťatka na dušu mamky nastáva niekedy aj roky pred otehotnením. Vnímame to naladenie?

  twinflame
  7. máj 2018    Čítané 79x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 7.5. – 13.5.2018

  Zásadné zmeny. Tento týždeň sa pripravme na dôležité míľniky v našich životoch. Predprípravy na zmeny, ktoré sa v poslednom období diali, zažívajú svoj vrchol a prinášajú podstatné zmeny. Poddajme sa zmene a prijmime ju s dôverou. Zlomy, ktoré nás čakajú, môžu v prvej chvíli naháňať strach, no podstatou života je pohyb. Cúvnuť sa nevypláca, nepomohli by sme si.

  Práca

  V príprave sú nové projekty. Tie nás do značnej miery pohltia plánovaním a prípravami. Situácia si ešte vyžaduje dozrievanie a karty nás žiadajú o to, aby sme veci vzali do vlastných rúk. Držme opraty pevne v rukách. Postupne sa z plánov a príprav stane projekt s reálnymi kontúrami. Vyčistime si hlavu. Jasné myšlienky a plány sú výborným základom pre úspech. Vedieť čo chceme a potrebujeme, je rovnako dôležité ako vedieť čo nechceme a nepotrebujeme.

  Vzťah

  Vlastný priestor. Tento týždeň sa vo vzťahoch budeme učiť dať si navzájom vlastný priestor. Priestor, ktorý zdieľame spoločne je odlišný od toho, ktorý potrebujeme každý samostatne, len pre seba. Je to oáza, ktorá patrí len mám, miesto, kde vieme a chceme byť v tichosti len sami so sebou. (S)poznať sám seba je projekt na celý život. Práve v procese sebapoznania je vlastný priestor taký dôležitý. Spokojné partnerstvo vedie skrz spokojnosť samého so sebou. V duchu energií tohto týždňa si dovoľme vo vzťahu k ostatným myslieť inak, nazerať na nich inak.

  Zdravie

  Zdravotne sa budeme cítiť omnoho lepšie ako v poslednom období. Energie už nebudú také ťaživé. Prichádza uvoľnenie, najmä vďaka usporiadaniu myšlienok. Usporiadané myšlienky = usporiadané fungovanie tela. Alebo inak – harmónia myšlienok = harmónia tela.

  Pre snažilky

  Rozpor. Akýkoľvek rozpor, ktorý v hlave v otázke otehotnenia nosíme, vytvára blok, hať na bráne. Skúsme sa zahĺbiť a započúvať sa do svojho vnútra. S čím bojujem? Čo v sebe potláčam? Prečo to potláčam? Prečo to radšej nechcem vidieť?

  twinflame
  30. apr 2018    Čítané 85x

  ENERGIE pre tento týždeň 30.4. - 6.5.2018

  Vrstvy. Svet okolo nás sa skladá z vrstiev. Materiálne vnímanie, nám často odhaľuje len tú najvrchnejšiu vrstvu. Tá je viditeľná voľným okom. Staršie duše v sebe nesú schopnosť vnímať vrstvy nachádzajúce sa pod povrchom. Tieto nie sú viditeľné voľným okom, no dajú sa vycítiť pomocou tzv. tretieho oka – ak chceme intuície. Niektoré duše disponujú intuíciou na tak vyspelej úrovni, že dokážu okolitý svet vnímať v jeho pravej podstate. Až do jeho najjemnejších, najspodnejších vrstiev. Tento týždeň so sebou prináša príležitosť nahliadnuť do hlbších vrstiev vedomia a vnímania. To, čo uvidíme, nás môže prekvapiť. Hlboko vo svojom vnútri budeme vedieť, že to, čo cítime a vnímame je skutočné a pravdivé.

  Práca
  V práci budeme tento týždeň potrebovať cítiť hlbší zmysel. Pocit nezmyselnosti je predzvesťou prichádzajúcej zmeny. Dajme si čas a priestor na obzretie sa okolo seba. Karty nám radia trpezlivý prístup. Radšej sa od danej situácie odosobniť ako konať vzbrklo a neuvážene. Prichádza istá forma lúčenia. Možný odchod kolegu, kolegyne. 

  Vzťahy
  Spolu dávame zmysel. Napojenie dvoch duší vo fyzickom vzťahu je ako spojenie dvoch nádob. V tejto nádobe dochádza ku vyrovnávaniu a dorovnávaniu energií. V páre nefungujeme každý len sám za seba, ale spoločne ako nová, samostatná jednotka s navzájom poprepletanými energiami. Tento týždeň prináša so sebou pochopenie jednoty vo vzťahu. Vnímajme svoj proťajšok ako súčasť nás samotných. Výsledné dielo by malo žiariť čistou, krištálovou energiou. 

  Zdravie

  Týždeň výsledkov a odhaľujúcich vyšetrení. Strach bokom. Vhodný čas na nazretie do spodnejších vrstiev zdravia. Neignorujme príznaky, ak sa necítime dobre. Šťastím bude ak natrafíme na holistický prístup. Telo, duša a naše zdravie tvoria jeden celok. Vzájomne dávajú zmysel. Skúsme sa na svoje zdravie a kondíciu pozrieť komplexne, v jednote. Čo vnímame? Ako a prečo sme sa dostali do bodu v ktorom sa nachádzame?

  Pre snažilky
  Duša dieťatka si mamku vyberá vopred. Žena predstavuje vstupnú bránu novej duše pre príchod do tejto dimenzie. Ak túžime po dieťatku, privolávajme ho. Jeho duša pocíti, keď držíme bránu otvorenú. Nech to trvá deň, mesiac alebo rok.

  twinflame
  23. apr 2018    Čítané 62x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 23.4. – 29.4.2018

  Vyjasnenie. Ako blesk z jasného neba. Týždeň očakávať uvidíme niečo dôležité vo svojej nahote a podstate. Prichádza pochopenie a s ním spojený posun. Pochopenie je ako level v hre. Precítenie situácie a jej prijatie sú odrazovým mostíkom k postupu na vyššiu úroveň vnímania. Obraz je zrazu iný, jasnejší a náš uhol pohľadu na vec sa ním navždy zmenil.

  Práca

  Dávka neistoty. V jednej z pracovných záležitostí pocítime tento týždeň pohyblivú pôdu pod nohami. Zneistenie príde zvonku. Môže to byť pochybnosť vyjadrená zo strany kolegu alebo nadriadeného. Vyviesť z miery nás môže vtedy, ak si pochybnosť pripustíme a začneme o sebe pochybovať. Neberme to ako kritiku ale príležitosť urobiť si prácu ešte dôslednejšie a lepšie. Práca je rovina nášho života slúžiaca pre rast.

  Vzťahy

  Aj v oblasti vzťahov prichádza posun. Niekedy stačí jedna veta, dokonca len slovo, náhodný nadpis na stene budovy alebo vypočutie si náhodného rozhovoru dvoch ľudí niekde na ulici. Odpovede sa nachádzajú všade navôkol, stačí ich vnímať. Pocity sú hlasom duše, nechajme sa nimi viesť. Naladenie sa na toho druhého prináša odpovede prameniace z úplnej podstaty vecí. Týždeň veľkej zamilovanosti. Spoja sa mnohé spriaznené duše a vytvoria atmosféru lásky, ktorá v pozitívnom zmysle ovplyvní celé okolie.

  Zdravie

  Prameň života. Tam kdesi v hĺbke v nás drieme zázračný zdroj, ktorý nám dáva životodarnú silu. Tento prameň je dobré si chrániť. Vyrovanie energií, ktoré zužitkujeme a prijímame. Deficit energie má svoju príčinu. Oberáme sa o ňu sami alebo nás o ňu pripravuje niekto iný?

  Pre snažilky

  Potláčame v sebe svoje vnútorné dieťa? Je odpoveď kladná? Zaberáme tak miesto pripravené pre príchod novej duše iným, svojim vlastným vnútorným dieťaťom. Môže byť toto tá prekážka?

  twinflame
  10. apr 2018    Čítané 50x

  ENERGIE PRE TÝŽDEŇ 9.4. – 15.4.2018

  Spokojnosť a naplnenie. Kráčame po ceste hľadania bodu, v ktorom cítime vnútorné naplnenie a vyrovnanosť. Cesta k tomuto bodu býva popretkávaná pádmi i odbočkami do slepých uličiek. Všetci však hľadáme to isté. Pocit spokojnosti a naplnenia. Každý má vlastnú cestu a stojí na javisku sám za seba. Naplnenie je vnútorná otázka. Nedá sa nikde kúpiť ani nájsť niekde vonku na ulici. Obráťme pozornosť dovnútra.

  Práca

  Postrčenie správnym smerom. Lekcie, ktoré v práci zažívame majú dôležitú úlohu. Pomáhajú nám vnútorne rásť. Duša rastie tým čo zažívame a tým ako to prežívame. Zážitky sú pre dušu hnacia sila. Karta nás pobáda k novým veciam, odporúča nám ísť cestou odvahy. Zároveň v sebe nesie odkaz, že kráčame po správnej ceste. I keby sa mala časom ukázať ako slepá. Misia je naplnená, pre dušu slepé uličky nejestvujú. Pre dušu je životom zážitok a s ním spojený rast. Neúspech je ilúzia. Je to dielik vydlaždenej cesty, ktorý je rovnako dôležitý ako úspech. Možné nebadané zvraty v pracovnej oblasti.

  Vzťahy

  Zázračná modlitba. Všetko je v poriadku, keď ideme v súlade so svojim vyšším poslaním. Spriazenené duše si vzájomne ponúkajú široké spektrum zážitkov. Tieto nemusia byť vždy príjemné, ale slúžia ako odkaz. Vybrané duše našimi životmi len letmo prejdú, no zanechajú v nás hlbokú stopu. Len niektoré vzťahy sú odmenou. Tá často prichádza až potom ako sme si prešli namáhavú cestu v minulosti. Viera v to, že každý vzťah má svoj zmysel je zázračná modlitba.

  Zdravie

  Karta nám v oblasti zdravia tento týždeň sľubuje upevnenie zdravia a životej sily. Studňa našej energie je dostatočne hlboká na to aby sme z nej načerpali životodarnú silu. Studňa vysychá keď to vnútorne vzdáme. Energia tým odchádza. Vnútorné nastavenie a naladenie je kľúč.

  Pre snažilky

  Otázka na zamyslenie pre tie, ktoré sa snažia otehotnieť. Cítim sa hodná toho aby si ma nejaká duša vybrala ako vstupnú bránu do tejto dimenzie?

  twinflame
  5. apr 2018    Čítané 41x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 2.4. – 8.4.2018

  Mimo zabehaných koľají. Slobodu v myslení a rozhodovaní dosiahneme, keď uvoľníme hranice vlastného myslenia. Skúsme si pripustiť, že za súčasnou líniou našich myšlienok existuje aj iný svet. Svet odlišný. Povoľme uzdu vlastnej myšlienky a nazrime za obzor. Otvárajú sa nám nové svety. Sme zodpovední len za vlastné myšlienky a za svet ktorý si nimi vytvárame.

  Práca

  Odvaha. V duchu energií tohto týždňa sa pokúsme pozrieť na prácu z iného uhla pohľadu. Mení sa štruktúra nazerania na vlastné dielo. Karty nám radia urobiť deliacu čiaru. Deliaca čiara v sebe prirodzene nesie prísľub zmeny. Zmenou myslenia zmeníme svoj profesný život. Online prostredie znamená slobodu, nové možnosti a stiera hranice. Vidíme v ňom príležitosť sami pre seba?

  Vzťahy

  Masky dole. Obnaženie a schopnosť vidieť za masku, ktorú všetci aspoň z času na čas nosíme a radi sa za ňu skrývame, je schopnosť duše. Tomu, kto už nazrel za hranicu vnímania materiálneho sveta, príde prirodzené, že okolitý svet vidí v jeho pravej podstate, bez falošného odlesku. Je to výzva aj smerom k sebe samému. Konvencie a okolie od nás očakávajú istý druh reakcií a správania. Keď si uvedomíme, kedy hovoríme a konáme vo svojej pravej podstate, dostávame sa k jadru toho kým sme a kým sa máme stať. Čím sme úprimnejší sami k sebe, tým jasnejšie vidíme masky okolia.

  Duša je čistá ako diamant, masku nepozná. Vzťahy s inými vedú cestou vzťahu samého k sebe.

  Zdravie

  Sme krehkejší a zároveň silnejší ako si myslíme. Aj to je tá pomyselná deliaca čiara. Chráňme si krehkosť a spoľahnime sa na silu vlastného zdravia. Skúsili ste sa niekedy „započúvať“ do rytmu pulzujúceho srdca? Je tak krehké a zároveň dostatočne silné na to aby nás nabilo životom.

  Pre snažilky

  Materstvo nie je len plán vytvorený rozhodnutím dvoch ľudí. Za materstvom stojí aj vyšší plán - plán duše. Jej pravidlá a možnosti presahujú hranice biológie a vedy. Nedarí sa? Skúsme to cestou duše.

  twinflame
  27. mar 2018    Čítané 68x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 26.3. – 1.4.2018

  Okolnosti. Situácie v našom živote sú ako pavučina. Potiahnutie za jednu časť, našponuje aj ostatné časti pavučiny. Zmena v jednej životnej oblasti vyvoláva zmenu v inej oblasti. Tento týždeň budú udávať tón také okolnosti, na ktoré nebudeme mať priamy dosah. Ak sme už nejakú zmenu v minulosti iniciovali, ostáva už len čakať ako sa situácia vyvinie a dozreje sama. Nie je potrebné aktívne zasahovať.

  Práca

  Karty nám pre tento týždeň radia citlivý prístup k práci. Krátkodobé víťazstvá za predpokladu, že sa rozhodneme srdcom i keď sa nás to rozhodnutie možno citovo nepríjemne dotkne. Cesta srdca je tento týždeň v pracovnej oblasti tá správna. Kráčať po ceste poslania duše a môcť tvoriť je dosiahnuteľný cieľ. Pády sú tu preto aby sme pochopili, že tadiaľ cesta nevedie. Za krátky čas sa otvoria iné dvere. Cez ne nám bude dovolené vkročiť.

  Vzťahy

  Stretnutie s osobou z minulosti. Spoločné zážitky a spomienky vytvárajú jemnú spleť väzieb medzi ľuďmi. Tvoria základ toho kým sme dnes. Ovplyvňujú to ako vnímame, ako premýšľame a ako konáme. Cieľom je spoločný rast. Prostriedky na tejto ceste sú niekedy príjemné - vo forme romantiky, lásky a pekných citov. Inokedy sú bolestivé alebo inak nepríjemné. Vždy nám ten druhý odovzdá nejaký odkaz. Našou úlohou je tento odkaz dešifrovať. Keď je úloha splnená, posúvame da ďalej. K ďalšej lekcii alebo ak chcete, k ďalšiemu levelu. Všetko je v pohybe, i keď to na prvý, letmý, pohľad tak nemusí vyzerať.

  Zdravie

  Oči sú okná, cez ktoré nielen vidíme rôznorodosť farieb okolitého sveta, ale umožňujú nám aj pohľad za „oponu“. Duša je jemná a citlivá substancia, ktorá dokáže obsiahnuť a pojať širší záber ako bežné ľudské zmysly. Oči dokážu rozprávať. Svet navôkol ožíva, keď máme oči otvorené. Tento týždeň nás čaká nahliadnutie do pozadia diania. Dozvieme sa dôležitú informáciu, ktorá bola pred nami doteraz skrytá.

  Pre snažilky

  Dôležité novinky. Budú potešujúce. Ladenie duší mamky a dieťaťa skrz jemnú energiu v snoch.

  twinflame
  21. mar 2018    Čítané 104x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 19.3. – 25.3.2018

  Odvrátená tvár. Energie tohto týždňa nám ukazujú, že všetko má dve strany. Pripusťme si, že okrem toho, čo momentálne prežívame, v energiách jestuje minimálne jedna ďalšia alternatíva. Ak niečo neladí, skúsme zmeniť uhol pohľadu. Zmena uhlu pohľadu otvára cestu novému poznaniu.

  Práca

  Na pomoc prichádza viera. Nejde o vieru v klasickom náboženskom ponímaní, ide o našu vnútornú vieru. Akýsi vnútorný maják ktorý naznačuje, že práca by mala dávať zmysel a prinášať dobrý pocit. Trápite sa nad pracovnou úlohou? Karty dávajú nádej, že keď sa spoľahneme na spoluprácu vrámci kolektívu, všetko dobre dopadne. Vyššie energie pracovného kolektívu sú v pohybe. Pracujeme na spoločnom cieli. Na jednej strane každý pracuje sám pre seba, kvôli vlastnému finančnému ohodnoteniu, na druhej strane ako duše pracujeme na spoločnom cieli. Tým cieľom sú vzájomný posun a rast. 

  Vzťahy

  Komunikácia je niť, ktorá ľudí navzájom prepája alebo naopak rozdeľuje ak sa z nejakého dôvodu pretne. Komunikovať dokážeme aj skrz myšlienky. Navonok nie sme v kontakte, no odvrátená strana tohto procesu napriek tomu vytvára energiu skrz myšlienku. Vzniknutá energia nezaniká, ťahá nás dole, trápime sa, alebo nám ukazuje aby sme veci riešili. Karta pre vzťahovú otázku tohto týždňa dáva skvelú nádej. Bude to proces. Zmeny nenastanú zo dňa na deň, no vzduch sa krásne vyčistí keď budem ochotní sa pozrieť na situáciu z uhla druhej strany. Hľadajme tú niť a nadviažme ju.

  Zdravie
  Naše telo je úžasný systém. Obsahuje mechanizmus, ktorý keď zvládneme spustiť, odštartuje proces samoliečby. Myslieť si však, že každú chorobu zvládneme sami, môže by zradné. Dobré výsledky môžeme očakávať, keď budeme mať chuť spolupracovať v línoi – my sami (naše telo) – energia, ktorú dokážeme čerpať z vesmíru a prírody a – lekár (medicína). Keď v tejto línni zavládne vzájomný rešpekt, dobrý výsledok na seba nenechá dlho čakať. Vyhľadaním pomoci predídeme komplikáciám.

  Pre snažilky

  Naladenie sa na vlnu materstva predpokladá naladenie s pozitívnymi očakávaniami. Vyššia moc nám nadelila pocit túžby ako hnací motor na ceste za materstvom. Túžba po dieťati by mala byť čistá a priezračná ako bystrina. Vidíme v tej bystrine niečo, čo ju kalí? Čo to je?

  twinflame
  13. mar 2018    Čítané 67x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 12.3. – 18.3.2018

  Vône. Vo vzduchu visí vôňa jari. Naše zmysly intenzívne vnímajú rozmanitosť vôní prírody. Vône predstavujú energiu, ktorá nás vie zaviezť k dávnym spomienkam. Jemný závan dokáže z mysle či pamäte vydolovať spomienku o ktorej sme dávno ani netušili, že niekde tam hlboko ešte drieme. Podľa vône sa dokážu rozpoznať aj duše, ktoré už v minulosti prišli do kontaktu a nadviazali spojenie.

  Práca

  Sadenie semienok. Tento týždeň so sebou prináša energie pripomínajúce sadenie semienok do úrodnej pôdy. V tomto období dávame budúcej úrodne základ. Triedime semienka a premýšľame nad tým, ktoré semienko zasadíme a ktoré vynecháme. Prvé triedenie prebieha v hlave. Triedime myšlienky a zámery. Vyberáme si tie, ktoré neskôr pretavíme do činov. Je čas zasiať budúcu úrodu. Žať budeme neskôr. Pomocnú ruku na tejto ceste nám dávajú spriaznené duše.

  Vzťah

  Energetické spájanie. Energetické napojenie s inými dokážeme nadviazať už len letmou myšlienkou. Áno, stačí tak málo na to aby sme s inými nadviazali energetický kontakt. Energie si vieme vymieňať aj na diaľku, nie je potrebné prísť do priameho, fyzického kontaktu. Ten kto má v našom energetickom poli zotrvať, v ňom má svoje miesto. Niekto nás príliš zaťažuje? Je na nás aby sme si stanovili hranicu. Naučiť sa rozpoznať vlastné hranice je dôležité.

  Zdravie

  Tento týždeň môže po zdravotnej stránke priniesť prekvapenia. Môže ísť o diagnózy o ktorých sme ani len netušili, že by sa nás mohli týkať. Spoliehajme sa na dokonalé väzby a prepojenia v našom tele. Nosíme v sebe silu, ktorá je liečivá. Stačí nájsť spôsob ako ju aktivovať.

  Pre snažilky

  Privolávanie. Ak túžime po dieťatku, volajme ho k sebe. Duša, ktorá k nám má prísť dokáže rozpoznať náš hlas a jeho volanie. Nemusí to byť vyslovené nahlas. Postačí vnútorný monológ. Duša príde hneď ako si bude istá, že držíme bránu otvorenú – zbavili sme sa všetkých nánosov, ktoré by jej príchodu mohli brániť.

  twinflame
  5. mar 2018    Čítané 91x

  ENERGIE pre tento týždeň 5.3. - 11.3.2018

  Držme si klobúky, jazda začína. Dostali sme sa do víru energií, ktoré momentálne fungujú ako v urýchľovači. Veci sa dejú svižne, rýhlo a miestami pôsobia ako neriadená strela. Tento týždeň je v znamení malých, na seba nadväzujúcich zmien, ktoré prekopú základy fungovania našich životov. Energie predchádzajúcich období nás viedli k tomu aby sme sa zmene nebránili a uvoľnili jej priestor. Teraz sa zmeny začnú diať už aj mimo nášho vedomého zásahu, akosi samé od seba. Postupne sa spustia aj zmeny, ktorým sme sa doteraz bránili. Keď nerozhodneme sami, rozhodnú za nás okolnosti. Ktorú cestu si zvolíme?

  Práca

  Dokážeme sa zorientovať v tom, prečo svoju prácu robíme? Len kvôli živobytiu alebo aj z potešenia? Pracovať pre potešenie a zároveň sa tým živiť. Pekná predstava, že? Príde vám to len ako idea, ktorú nie je možné naplniť? Všetko začína myšlienkou. Preto ak po takej práci túžime, zhmotnime ju v prvom rade do formy myšlienky. Ďalším krokom môže byť napísať si to na papier. Len tak bez dlhého premýšľania. Možno budeme prekvapení čo sme na papier zo svojho vnútra odovzdali. Vidieť to takto priamo pred sebou. Aký to je pocit? Dostávame sa bližšie k tomu, čo je našim skutočným poslaním. Odpovede sa hľadajú vo vnútri, vonkajší prejav je len odrazom toho čo nosíme v sebe. Rozhýbme to sami, inak za nás rozhodne ...

  Vzťahy

  Priamočiarosť - otvorené srdce a otvorená myseľ. Začína sa práca na novom „projekte“ v partnerskom vzťahu. Každý za seba vnášame do vzťahu k tomu druhému isté energie. Energie plynú aj z tej druhej strany. Výsledkom je spoločné dielo. Priame vyjadrenie skutočných pocitov a zámerov vytvára piedestál, na ktorom bude dielo stáť. Tým, ktorí vzťah hľadajú, karta odkazuje, aby nasadli na vlnu trpezlivosti. Správne veci sa vždy začínajú diať v správny čas. To, čo máme teraz rozhýbať je uvedomenie si, čo chceme a potrebujeme.

  Zdravie

  Srdce. Ústredný orgán tela, jeden z najdôležitejších orgánov na funkcii ktorého stojí fungovanie celého tela. Jeho rytmus udáva tón nášho života. V prenesenom zmysle je srdce centrom citového prežívania. City si potrebujú nájsť cestu von. Vypovedaním, vypísaním sa z nich alebo pretavením do hmotného diela.

  Pre snažilky

  V duchu energií tohto týždňa sa skúsme zahĺbiť a povedať si, či robíme to čo skutočne chceme a potrebujeme pre naplnenie pocitu z materstva. Rozhodujeme samé alebo čakáme pokiaľ za nás rozhodne ...?

  twinflame
  26. feb 2018    Čítané 68x

  ENERGIE pre tento týždeň 26.2. - 4.3.2018

  Nechať odísť. Priestor pre nové skúsenosti a zážitky sa postupne uvoľňuje. Skúsili ste sa niekedy pred kúpou nového kusu oblečenia, nábytku alebo knihy rozlúčiť so starším kusom a posunúť ho ďalej niekomu komu ešte môže poslúžiť? Uvoľnenie priestoru novým zážitkom funguje na podobnom princípe. Rozlúčenie sa s vecami minulými vytvára deliacu čiaru medzi ukotvením v minulosti a slobodou v budúcnosti. Nič sa nedeje? Položme si otázku, či to nezdržiavame my sami. Všetko začína a končí v nás samotných. Som pripravená uvoľniť priestor?

  Práca

  Ocenenia. Tento týždeň sa viacerí dočkajú uznania alebo ocenenia za svoju prácu. Ide najmä o tých, ktorí cieľavedomo pracovali na dosiahnutí pracovného cieľa. Možné povýšenie spojené s finančnou odmenou za vykonanú a dosiahnutú prácu. Rodí sa nový nápad. Bude si vyžadovať polievanie a postupné dozrievanie. Je to beh na dlhšiu trať. Dávame do toho niečo zo svojho vnútra. Výsledok bude zásluha dlhšieho procesu.

  Vzťah

  Kolíska. Symbol bezpečia a lona z ktorého sme sa narodili. Miesto kam by sme sa radi vracali a pripomenuli ten pocit bezpečia a bezpodmienečnej lásky. Postupne ako putujeme po ceste života

  sa od kolísky zdanlivo vzdaľujeme. Nie je to však celkom tak. Do pomyselnej kolísky sa môžeme kedykoľvek vracať. Pocit pobytu v kolíske nám môžu dať aj iní, ktorých na ceste stretneme. Kto z nášho okolia je ten, kto nám tento pocit pripomína? Je ich viac? Tí, na ktorých si v tejto súvislosti spomenieme sú tí, ktorí nám ponúkajú pevnú pôdu pod nohami a „útočisko“ pred vonkajším svetom.

  Zdravie

  Potrava pre dušu. Pasívne konzumovanie toho čo sa nám snažia naservírovať iní je prítomné všade vôkol nás. Každý má to privilégium živiť svoje vnútro tým, čo uzná za vhodné. Podnetov a zdrojov je neúrekom. Zvoľme si výživnú potravu pre dušu. Energia a nastavenie nášho vnútorného sveta sú smerodajné pre celkové zdravie. Čo púšťame k sebe a do seba? Ako nás to ovplyvňuje?

  Pre snažilky

  Obdobie oddychu. Tento týždeň v sebe nesie príležitosť na oddych. Platí pre telo i pre psychiku. Vhodné obdobie na ponechanie odstupu od myšlienok a zámerov. Cesta k želanému otehotneniu vedie niekedy cez vystúpenie z pomyselného kruhu. Skúsme vedome robiť veci inak, mimo zabehnutých koľají.

  twinflame
  20. feb 2018    Čítané 73x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 12.2. – 18.2.2018

  Premena. Energie tohto týždňa sa javia v znamení premien. Všetko plynie a vytvára ďalšie energie. Os života je plná výziev, ktorými rastieme. Uvoľnime priestor vo svojom vnútri iným pohľadom. Nedržme sa kŕčovito presvedčení, ktoré už samé klopú na dvere, hlásia sa o oslovo, a nesú so sebou prísľub zmeny.

  Práca

  Odďaľovanie. Poznáte ten pocit, keď sa vám nechce pracovať? Radi by ste sa namotivovali, no akosi to nejde? Takéto pocity vedú k odďaľovaniu pracovných úloh a sú predzvesťou toho, že by mala prísť zmena. V duchu energií tohto týždňa, skúsme vo svojom vnútri uvoľniť priestor prijatiu nových pohľadov a prístupov k práci a úlohám ktoré pred nami stoja. O pár týždňov tu je jar. Tá prinesie nový vietor do plachiet. Skúsme sa dovtedy zorientovať. Zmena príde keď jej dovolíme aby prišla.

  Vzťahy

  Duše sa spájajú podľa pravidiel a energií ktoré nám navonok nie sú známe. Keď však necháme dušu – svoje vnútro prehovoriť, dokáže nás jasne a ľahko zaviezť smerom o ktorom sme ani len netušili, že by mohol byť ten správny. Bez ohľadu na konvencie, názory iných a bez ohľadu na materiálny pohľad na svet vôkol nás, všetci si môžeme ukrojiť čas a priestor na tiché rozjímanie. Duša pozná odpovede, stačí jej dôverovať. Možné spojenie s dušou z minulosti. Niekto na nás myslí. Sila myšlienky je energia vytvárajúca na oblohe pretínajúce sa nite podobné tým, keď vidíme prekrižujúce sa dráhy lietadiel.

  Zdravie

  V niektorých fázach života je zdravie akési samozrejmé. Čím sme zrelší, tým viac nás to vedie k zodpovednosti voči vlastnému zdraviu. My sami totiž máme významný podiel na tom v akom stave naše telo a psychika sú. Viacerí budú hľadať oporu v duchovných témach. Duchovno sa prebúdza aj u tých, ktorí doteraz „spali“.

  Pre snažilky

  Veta na zamyslenie - odpustenie. Komu chceme alebo potrebujeme odpustiť? Sebe samej alebo niekomu inému? Odpustenie v sebe nesie liečivú energiu.

  twinflame
  12. feb 2018    Čítané 82x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 12.2. – 18.2.2018

  Energie nasledujúcich dní budú podľa môjho vnímania o spájaní. Môže dôjsť k opätovnému kontaktu medzi tými, ktorí dlho v kontakte neboli, vrátane napojenia na duše z druhej strany. Môžeme pociťovať zvláštne, jemné energie okolo seba. Bude to pocit ako keby sa nás niekto chcel nežne dotknúť. Berme to ako „návrh“ spojenia a napojenia s vyššími energiami.

  Práca

  V práci očakávajme malé prekvapenia. Môže to byť nečakaná novinka alebo prekvapivé stretnutie. Odovzdajme sa energii vyššieho poslania. Keď pracujeme a tvoríme v súlade s vyšším poslaním, náš vnútorný pocit je neopísateľný. Vyžaruje z nás spokojnosť a harmonická energia. Výsledky tak nedajú na seba dlho čakať. Smerujeme k vyššiemu stupňu pochopenia vlastného tvorivého poslania.

  Vzťah

  Hľadanie nite. Hoci sa niekedy cítime vo vzťahoch stratení, spleť smerodajnej vzťahovej nite sa nachádza všade okolo nás. Tento týždeň budeme mať šancu uchopiť tú pravú niť zo splete vzťahových nití za správny koniec. Aj druhá strana čaká na ústretový krok. Dokážeme zachytiť myšlienky druhej strany a to čo vycítime, zodpovedá pravde. Stačí dôverovať vnútornému hlasu, ktorý nás vždy vedie správne. Rozumové blokovanie vnútorného hlasu odďaľuje ústretové a prospešné kroky.

  Zdravie

  Prichádza nové posolstvo. Pravdepodobne sa v oblasti medicíny a biológie objavia nové poznatky, ktoré budú prospešné pre širšie masy. Svetlo je na dosah, budú to dobré novinky. Ladíme s vlastným telom? Ako sa v ňom cítime? Ako sa cíti naše telo ako „obal“ nášho vnútra? Je to harmonické spojenie?

  Pre snažilky

  Pomyselné dvere alebo ak chceme, bránu, je potrebné nechať pre príchod dieťatka otvorené. Duša tento otvorený postoj vycíti a berie ho ako pozvánku do tejto dimenzie. Držíme bránu otvorenú dokorán? Prúdi touto bránou harmonická energie bez podmienok a prekážok?

  twinflame
  5. feb 2018    Čítané 66x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 5.2. – 11.2.2018

  Zasievanie semienok. Každú chvíľu sa do nás pomocou zmyslov snaží zasiať svoje názory a náhľady niekto z okolia. Aj my sami svojimi názormi ovplyvňujeme myslenie a konanie tých, s ktorými sme v kontakte. Je naše konanie našim vlastným rozhodnutím alebo je to len vzklíčené semienko ktoré do našej mysle niekto zasial pretože sme mu to dovolili? Vieme tú hranicu rozpoznať? Nosíme v sebe filter, ktorý dokáže rozpoznať ten moment, kedy do našej mysle niekto niečo zasial? Nakoľko sme slobodní v myslení a rozhodovaní sa? Na pozore sa majme najmä vtedy ak ide o zasiatie strachu, ktorý nás dokáže ovládať.

  Práca

  Pracovne nás čaká vydarený týždeň. A to napriek tomu, že sa budeme musieť vyrovnať aj s istým koncom. Vďaka ukočeniu pochopíme, že cesta k budúcnosti vedie skrz hľadanie nových príležitostí a zmenu myslenia. Nájsť nové riešenia so sebou prináša možnosť otvoriť myseľ a dovoliť si myslieť slobodne. V duchu energií tohto týždňa sa pokúsme upratať si v hlave vlastné myšlienky a oddeliť ich od tých prevzatých. Tých, ktoré sme svojmu okoliu dovolili do mysle zasiať.

  Vzťah

  Partner môže v práci zažívať nepríjemnosti a prichádzať preto domov mrzutý. Bude na nás aby sme sa nenechali vyviesť z miery a podporili ho s pochopením a otvoreným srdcom. Veci minulé sa hlásia o slovo. Nepodľahnime chvíľkovému zapotácaniu sa. Keď nás niekto požiada o radu, vďačne poraďme. V opačnom prípade je lepšie nechať si rady pre seba. Niekto v nás vidí oporný bod, svetlo, maják na konci tmy.

  Zdravie

  Karty nám radia aby sme sa neuponáhľali a držali sa zásady rovnováhy. Doprajeme si s mierou. Prospeje nám to a budeme sa cítiť vitálni a plní energie. Platí to aj o výdaji energie. V ňom si tiež doprajme tak akurát. Preťažovanie sa v príjme alebo výdaji energie prináša nerovnováhu, ktorá sa časom prejaví napríklad únavou.

  Pre snažilky

  Ste stále v bezpečí a môžete byť sami sebou. Na pomoc prichádza vyššia moc. Odovzdajme svoje obavy do vyššej moci.

  twinflame
  29. jan 2018    Čítané 86x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 29.1. – 4.2.2018

  Premena. Týždeň pripustenia si, že všetko môže byť inak. Možno sme zvyknutí držať opraty pevne v rukách, no veci majú aj vlastné tempo a smer vývoja. Premena, ktorá nastane, nás privádza na cestu nepoznaného. Dovoľme, aby situácia nabrala vlastný smer.

  Práca

  Pokračujú energie z minulého týždňa. Uvedomenie si, že realitu si vytvárame a pretvárame sami. Obdobie vhodné na riskovanie a odvážnejšie kroky. Keď ponúknu pomoc priatelia, s kľudom ich pomocnú ruku prijmime.

  Vzťah

  Posun vo vzťahoch. Jedno je isté, všetko plynie a vyvíja sa. Vzťahy sú to, čo nás pretvára. Učíme sa jeden od druhého. Energia otvorenia vzťahov je pomerne silná. Pocity, ktoré driemali pod povrchom sa dostávajú na svetlo sveta. Zrazu tomu druhému rozumieme lepšie ako kedykoľvek predtým. Aj bez slov.

  Zdravie

  Všetko je spojené vesmírnym prúdom vedomia. Svojmu zdraviu a fungovaniu tela začíname lepšie rozumieť. To, čo vytvára naša myšlienka, sa odráža vo fungovaní tela. Harmónia mysle vedie k harmónii tela. Začnime hlavou. Upratovanie vlastných myšlienok.

  Pre snažilky

  Karta nás vedie k otázke sebaúcty a lásky samej k sebe. Čo mi bráni mať sa rada taká aká som? Konajme s istotou a sebadôverou.

  twinflame
  15. jan 2018    Čítané 53x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 15.1. – 21.1.2018

  ► https://www.twinflame.sk/energie-pre-tento-tyzden-15-1-21-1-2018/

  Stretnutie – so sebou samým i s ostatnými. Tento týždeň prináša priestor uvedomenia si samého seba a dôležitosti ostatných v našich životoch. Všetci kráčame po javisku života sami za seba, no izolácia je len ilúzia. Sme súčasťou celku, kde je jedna čiastočka úzko spätá s inou. Láska je to čo nás všetkých spája.

  Práca

  Pole snov. V ruke držíme polyselný košík plný snov a nápadov. Kráčame po záhrade držiac tento košík v rukách. Je na nás aby sme načreli do košíka snov a rozosievali svoje sny po rozkvitnutej záhrade. Kto sníva, žije. Majme odvahu snívať a tvoriť. Energie tohto týždňa nám dávajú v snívaní doslova rozlet.

  Vzťah

  Let. Pohľad z perspektívy vtáka umožňuje „vzdialiť“ sa od situácie. V stave duchovnej bdelosti sa dokážeme vznášať a dívať sa na vzťahy s nadhľadom a v širšom kontexte. Tento odstup je oslobodzujúci, i keď na niekoho môže pôsobiť ako nevhodné správanie. Dostávame krídla a vďaka nim sa posúvame k naplneniu vyššieho poslania. To, v čo sme dúfali sa dostáva do poľa nášho dosahu.

  Zdravie

  Záchrana. Prichádza čas požiadať o pomoc. Ak sa nad niečím trápime, prichádza priestor na pomocnú ruku. Platí to v oboch smeroch. Či už pomoc poskytneme my sami alebo o ňu požiadame. Sila viery dokáže uzdravovať. Nemusí pritom ísť o vieru v klasickom náboženskom ponímaní. Telo má zázračnú schopnosť uzdravenia a regenerácie. Doprajme mu dostatok kvalitných živín a oddychu. Odvďačí sa nám.

  Pre snažilky

  Rovnako ako pri práci, aj v otázke snaženia sa o dieťatko, nás karta pobáda k tomu aby sme vlastným snom verili. Verme tomu, že sen o materstve sa môže naplniť. Košík snov je stále plný a kedykoľvek môžeme svoj sen zasiať a premeniť ho na realitu.

  twinflame
  8. jan 2018    Čítané 62x

  ENERGIE PRE TENTO TÝŽDEŇ – 8.1. – 14.1.2018

  ► https://www.twinflame.sk/energie-pre-tento-tyzden-8-1-14-1-2018/

  Odprevádzanie. Týždeň lúčenia. V priamom i nepriamom zmysle slova. Lúčime sa s niečím alebo niekým aby sme v zápätí privítali niečo nové, možno nečakané. Zmeny, ktoré sa v našich životoch udejú tento rok, budú zásadné. Energie už týchto nasledujúcich dní sú toho predzvesťou.

  Práca

  Dostaneme na stôl pracovnú úlohu, s ktorou si hneď od začiatku nebudeme vedieť rady. Popasovať sa s ňou bude výzva. Neprepadajme pochybnostiam. Vždy je priestor naučiť sa niečo nové. Tentokrát je vhodné pristupovať k práci čisto rozumovo, city dajme bokom. Posúvame sa vpred, to je účel tejto úlohy.

  Vzťah

  Možno nejde všetko tak ako sme predpokladali, no máme si uvedomiť silu slova. Vyrieknuté už nie je možné vziať späť. Jedno slovo je niekedy ostrejšie ako meč. Navonok môže všetko vyzerať pokojne. Vo vnútri, pod povrchom, ale prebieha proces. Prinášame obete a učíme sa s nimi žiť. Čím väčšia rodina, tým širšia zmes energií. Nie všetci plávajú s našim prúdom. To je to, čo si tento týždeň uvedomíme.

  Zdravie

  Tento týždeň sa budeme tešiť dobrému zdraviu. I keď sa možno necítime najlepšie, príde dobrá príležitosť na zlepšenie zdravia. Keď si telo pýta oddych, počúvnime ho. Tlačiť na pílu sa neoplatí. Treba vedieť aj oddychovať.

  Pre snažilky
  Mimoriadne vhodný týždeň pre počatie. Tabuľky a výpočty bokom. Nechajme tomu voľný priebeh. Dobrá správa príde.

  twinflame
  3. jan 2018    Čítané 108x

  Energie pre rok 2018

  Energie pre rok 2018 ► https://www.twinflame.sk/energie-pre-rok-2018/

  Energie roka 2018 budú plné rýchlych zvratov a nečakaných udalostí. Dlho nesieme v sebe túžbu po zmene a tento rok nám ju dopraje. K tomu je potrebné uvoľniť cestu zmene na vnútornej úrovni. Každá zmena, ktorá sa prejaví vo fyzickom priestore bola začatá v energetickej rovine. Žiaden posun sa nedeje náhodou. Posúvame sa na šachovnici života práve tým smerom, ktorým sa máme posúvať aby sme vnútorne rástli. 

  Po pracovnej stránke nadobudneme väčší pocit istoty a uvedomíme si vlastnú hodnotu. Pochopíme cenu našej práce, ktorú pre iných vykonávame. Nebudeme sa viac obávať zapýtať si za prácu viac. Mnohí začnú novú prácu a zmenia pole pôsobenia. Rok 2018 praje najmä tým, ktorí budú chcieť za prácou vycestovať. Vzniknú diela na vyššej duchovnej úrovni. 

  Vo vzťahoch to bude rok očisty. Nadobudneme pocit, že vzťahy by mali byť vyčistené, čo bude veľmi prospešné. Energie minulosti sa prečistia. Dokážeme si odpustiť vlastné chyby z minulosti. Mnohým nám pocit viny za minulé činy bráni v rozlete. Tento rok nám dáva príležitosť na vyrovnanie sa s minulosťou, ktoré bude spojené s posunom vpred. Pretvárka a faloš neostanú bez povšimnutia. Budú sa diať veci, ktoré vynesú na svetlo sveta to, čo bolo skryté a dialo sa za našim chrbátom. 

  Energie zdravia sa v roku 2018 nesú v duchu príležitosti načerpať energiu z nových zdrojov. Budeme hľadať nové možnosti ako sa cítiť lepšie a načerpať životnú energiu z prírodných zdrojov. 

  Rok 2018 bude podľa môjho vnímania rokom s prevahou jemnej, ženskej, nežnej energie. Ženy dostanú viac príležitostí na realizáciu ako kedykoľvek predtým. Mnohí, ktorí sa duchovnu doteraz nevenovali, nadviažu spojenie s vlastnou dušou. Takto sme zhora vedení

  twinflame
  26. dec 2017    Čítané 120x

  ► https://www.twinflame.sk/energie-pre-tento-tyzden-25-12-31-12-2017/

  Transformácia negatívneho. V duchovnom svete negatívne a pozitívne nejestvuje. Veci v ňom iba sú, nemajú pozitívny alebo negatívny náboj. Len tak pozorovať a neposudzovať znamená vedieť si ustrážiť myšlienky a uvedomiť si ich dopad v momente, kedy nám preblesnú hlavou. Nájsť rovnováhu medzi negatívnym a pozitívnym je energetická úloha pre tento týždeň.

  Práca

  Na pomoc nám prichádza bystrý úsudok. Jasná predstava o tom čo chceme a potrebujeme je základ úspechu. Nemusíme mať v hlave dlhodobý plán, pôjde to aj spontánnym činom. Môžeme očakávať finančný prínos.

  Vzťah

  Vzťahy posúvame vpred, keď sme ochotní na sebe pracovať. Uvedomenie si toho, čo máme a chceme robiť inak je štartovacia čiara k zmene. Pamätajme, že deti sú tu preto, aby nás učili. I keď ich vychovávame my rodičia, oni voči nám tiež vystupujú v roli učiteľa. Stačí tento princíp prijať. Učia nás mnohému najmä o samých sebe.

  Zdravie

  Každý deň máme novú príležitosť robiť niečo inak. Platí to aj pre oblasť zdravia. Vieme čo nám robí dobre, čo nám prospieva a naopak? Čas bilancie na sklonku roka. Robíme dosť preto aby sme telo živili pozitívnou energiou?

  Pre snažilky

  Spleť životných udalostí z minulosti je ako súbor nití ktoré sa navzájom preplietajú a miestami vytvárajú uzly. Tieto uzly edstavujú križovatky. Hľadajme na pomyselnej niti tú križovatku, ktorá bola rozhodujúca pre súčasný stav. Rozhodli sme sa správne?

  twinflame
  26. nov 2017    Čítané 75x

  ENERGIE pre tento týždeň 27.11. - 3.12.2017

  Týždeň aktivity. Tento týždeň sa nebudeme stačiť okolo seba obzerať. Čaká nás mnoho nového a bude to rozhodne aktívny týždeň. Hektiku zvládneme vďaka dobrému večernému oddychu.

  Práca

  Plodný týždeň aj po pracovnej stránke. Dostaneme príležitosť na väčší zárobok. Jeden z plánov, ku ktorému sme mali priam citový vzťah nevyjde podľa predstáv, no z dlhodobého hľadiska strádať nebudeme. Na kolegyňu sa radšej nespoliehajme. To, čo od nej chceme aby urobila, pre ňu teraz nie je priorita.

  Vzťah

  Počas tohto roka sme sa mnohí posunuli vo vnímaní vzťahov vpred. Už chápeme, že to, čo vo vzťahovej rovine prežívame, do značnej miery ovplyvňuje náš pocit zo života. Popracovali sme na sebe a prichádza obdobie zaslúženého pocitu mieru. Nič vonku sa nezmenilo. Zmenil sa náš postoj. A to je ten rozdiel. Nemáme viac potrebu hrotiť situáciu a už vôbec nie za každú cenu. Vzťahy sú to, čím rastieme.

  Zdravie

  Obdobie, ktoré dáva zabrať obličkám. Keď „zhltneme“ hnev, usadí sa nám táto negatívne emócia v obličkách. Filtrujme hnev. Radšej sa vykričať ako hnev „hltať“. Sme na ceste práce na vlastnom zdraví. Chápeme, že na tom v akom stave je naša schránka, máme veľký podiel sami.

  Pre snažilky. Nasilu to nepôjde. Skúsme sa zladiť, dať sa do rovnováhy. Potom to príde ako keby samé od seba.

  twinflame
  20. nov 2017    Čítané 77x

  Na hrane. Tento týždeň pripomína chôdzu na hrane. Malé zaváhanie a vychýlime sa na jednu zo strán. Ktorá strana to bude je, zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Je možné, že rozhodnutie padne na poslednú chvíľu. Táto energia v sebe nesie aj varovanie, aby sme situáciu zbytočne sami nevyhrocovali. Nemalo by to žiaden prínos.

  Práca

  Týždeň vzájomnej pomoci a plodnej spolupráce. Keď spojíme sily, zájdeme ďalej. Kolegovia sú naša príležitosť posunúť sa vpred. Kto pochopil, že kolegovia sú na to aby sme sa od nich niečo nové naučili, má vyhraté. Kolegovia sa v našej blízkosti nevyskytujú náhodne. Berme ich ako príležitosť na osobný rast.

  Vzťah

  Sme ako spojené nádoby. Sme jeden druhému učiteľom i žiakom. Spolu dávame zmysel. Partner sa posúva a je to pozitívne smerovanie. Nie je čas riešiť veci vzbrklo. Karty nám radia radšej vyčkať a obrniť sa trpezlivosťou. Pamätajme, že energie tohto týždňa sú na hrane. Voľme radšej zmierlivý tón.

  Zdravie

  Každá časť nášho tela má svoje vlastné poslanie, vlastný zmysel. Všetko vo fungovaní tela má svoju jasnú úlohu. Dať sa do súladu z vlastnou telesnou schránkou. Zosúladenie tela s dušou.

  Pre snažilky

  Duchovná energia a vyššie poslanie. Nie sme len telo, ktoré dieťa počne a vynosí. Máme vyššie poslanie. Som pripravená prijať toto vyššie poslanie?

  twinflame
  13. nov 2017    Čítané 64x

  Pustiť a nechať voľne plynúť. Lipnutie na čomkoľvek alebo komkoľvek vytvára energetické puto. Niet preto divu, že sa nám niektoré situácie opakujú. Odpútaním sa od toho na kom alebo na čom lipneme, otvára cestu uvoľneniu a uzdraveniu energií. Pusťme sa toho, na čom lipneme. Otvoríme si tým nové obzory.

  Práca

  Prekvapivá ponuka. Tento týždeň nás zastihne prekvapivá ponuka spolupráce alebo zamestnania. Príde z nečakaného zdroja a prinesie príjemné prekvapenie. Možná konfrontácia s (mladším) kolegom. Všetci, s ktorými prichádzame do interakcie nás niečo učia alebo my učíme ich.

  Vzťah

  Potláčanie emócií a dojmov vytvára v našom vnútri pretlak. Ten v nás driemä a občas sa pýta von. Ventil je dobré priebežne uvoľňovať, inak hrozí náhly výbuch potlačovanej energie. Buďme k sebe úprimný a verme svojim pocitom.

  Zdravie

  Telesné zdravie každého z nás vychádza z jedného bodu, i keď ide o komplexný systém – imunita. Imunitu si vieme trénovať a podporovať ju. Potravinami, v ktorých prúdi život, pravidelným pohybom, či zdravým milovaním. Nájdime si cestu podpory obrany organizmu pred neželaným stavom. Do značnej miery to máme vo vlastných rukách.

  Pre snažilky – cítim naladenie na dušu svojho budúceho dieťatka? Má mi dieťatko len naplniť túžbu a potrebu? Som z celého srdca pripravená prijať do svojho života dieťa?

  twinflame
  6. nov 2017    Čítané 114x

  Karmu si vytvárame odporom. To, čo v sebe potláčame vytvára našu karmu. Bojíme sa niečoho? Uvedomme si, že si to podvedome priťahujeme. Staré známe, že to, čo si myslíme aj priťahujeme, platí. To, čoho sa obávame vytvára našu realitu rovnako ako naše pozitívne želania a očakávania. Čomu odporujem? Čomu sa bránim? Chcem aby sa to stalo mojou realitou?

  Práca

  Svieti jasné slnko. Dostali sme sa to bodu, kde sa rozjasnieva, naša cesta sa rysuje a dostáva jasné kontúry. Sloboda v rozhodovaní je to, čo nám dáva krídla. Chceme byť činorodí alebo závislí? Chceme mať možnosti alebo byť obmedzovaní? Zahoďme strachy, pocity obmedzenia a hraníc. Čo pred sebou vidíme a cítime?

  Vzťah

  Iní nám zrkadlia to, čo v sebe potláčame. Ak v sebe potláčame strach, ten druhý mám to bude jasne zrkadliť. Potláčanie a odpor vytvára karmu. V duchu energií tohto týždňa sa skúsme nad tým zamyslieť. Prečo som si pritiahla do života práve tohto partnera? Čo mi zrkadlí? Čo v sebe potláčam?

  Zdravie

  Široká téma, komplikované odpovede. Naše zdravie odráža náš postoj samej k sebe. Čo si o sebe myslím? Mám sa rada? Prijímam sa taká aká som? Odporujem nejakému vzťahu? Budem mať problémy so ženskými vecami. Potláčam v sebe hnev? Ozve sa pečeň.

  Pre snažilky. Ak sa prijímam taká aká som, priťahujem k sebe láskavú dušičku svojho budúceho dieťaťa. Dieťa si vyberá mamku. Som brána skrz ktorú chce duša do tejto dimenzie vojsť. Dohody duší sa neporušujú.

  twinflame
  10. apr 2017    Čítané 31x

  Jemnosť je rečou duše. Tento týždeň bude týždňom jemných energií. Ak necháme prehovoriť dušu. Nejde pritom nevyhnutne o ženské energie, no o energie pochopenia, nežnosti a jemnosti. Reč ega sa často prejavuje silou, nástojčivosťou, chtivosťou. Duša sa k nám prihovára jemným, nenásilným, nevtieravým jazykom. Je len na nás, či sa do jej reči započúvame.

  Práca

  Očistná konfrontácia, konflikt. V práci tento týždeň očakávajme očistné energie. Protichodné postoje k pracovnej úlohe vyvolajú napätie. Koniec týždňa sľubuje posun dobrým smerom, riešenie sa určite nájde. Nadhľad je umenie, ktoré zabráni tomu aby sme sa nechali vtiahnuť do niečích plánov.

  Vzťah

  Správa od bývalého. Tento týždeň môžeme očakávať kontakt zo strany bývalého priateľa, manžela milenca. Bude v ňom gesto, ospravedlnenie, istý prejav náklonnosti. Rozchod ho mrzí a rád by sa ospravedlnil. Energie na vzťahovom poli sú tento týždeň mierne napäté. Napätie je práca ega. V duchu energií pre tento týždeň, urobíme dobre pre seba aj pre iných tým, že necháme prehovoriť dušu jej pochopením a jemnosťou.

  Zdravie

  Jar hraje pestrosťou svojich farieb aj na našich tanieroch. Všimli ste si, že príroda sa nemýli? Skúste kombinovať akékoľvek ovocie alebo zeleninu, chute sa v nich nebijú tak ako v umelo spracovaných potravinách. Kde je život, tam je energia. Telo po zime potrebuje prísun životnej energie. Doprajme mu „živú stravu“. Správny typ sacharidov energiu telu dodá, nie odoberie. Telo je komplexný, previazaný stroj, ktorý dokáže komunikovať s dušou. Ich vzájomné prepojenie je nepopierateľné. Oplatí sa nad tým zamyslieť.

  twinflame
  3. apr 2017    Čítané 39x

  Zastávka. Energie tohto týždňa nás vyzývajú na zastavenie sa a oddych. Zastaviť sa znamená poobzerať sa okolo seba a zvážiť ďalšie smerovanie. Nečinnosť nie je na škodu ak so sebou prináša starostlivé zváženie ďalších krokov. Duša zvyčajne potrebuje pred ďalšou inkarnáciou oddych.

  Práca

  Práca bude oproti energiám tohto týždňa výnimka. Tu nastáva posun vpred. Veci sa pohnú, obdobie stagnácie sa skončilo. Nejde pritom o hocijaké posuny, ide o posuny míľovými krokmi vpred. V pracovnej oblasti o nudu nebude tento týždeň rozhodne núdza. Kto pracuje s klientami, môže ísť o predzvesť návalu klientov. Nebudeme stíhať. Lavírovanie medzi niekoľkými činnosťami.

  Vzťah

  Situácia je vo vývoji a zároveň potrebuje dozrieť. Budeme mať na výber viacero možností. V duchu energií pre tento týždeň, dobre zvážme čo povieme alebo urobíme. Radšej hamovať ako banovať. Týždeň vhodný pre materstvo. Rozvoj materského citu. Po dieťatku môžu zatúžiť aj tie, ktoré si mysleli, že táto myšlienka je pre nich už passé.

  Zdravie

  Studnica životnej energie má svoje dno. Preto je na mieste ochrana pred negatívnymi vplyvmi, odoberačmi energie. Energiu si vieme vedome chrániť. Vnímame kto a čo nám energiu dobíja a naopak kto a čo nás o ňu pripravuje? V duchu energií tohto týždňa si svoju studnicu chráňme a dopĺňajme o dobrý pocit zo života, ktorý funguje ako motor. Energia = život. Energia je vzácny zdroj. Hľadajme v sebe a okolo seba zdroje na jej dobíjanie.

  twinflame
  27. mar 2017    Čítané 35x

  Nahliadnutie za oponu. Rozmer života presahuje sféry vnímateľné piatimi zmyslami ľudského tela. Za hranicou fyzického nájdeme oponu poza ktorú je nám občas dovolené nahliadnuť. Tento týždeň sa ponesie v energiách možnosti indícií a informácií z druhej strany. Očakávajme sny a znamenia, ktoré nám naznačia, že život je viac ako to, čo vidíme a vnímame piatimi zmyslami.

  Práca

  Karta na tento pracovný týždeň predpovedá náhlu, nečakanú zmenu. Budeme sa musieť flexibilne postaviť k riešeniu nečakanej situácie. Môže sa objaviť pracovná výzva, nesúca v sebe potenciál zmeny. Zmeny tohto druhu sú očistné, prídu náhle ako letná búrka a prečistia vzduch. Niečo vypláva na povrch a vzniknutá situácia zmení náš obzor a náhľad na daný problém.

  Vzťah

  Ponorenie sa do hĺbky vlastného vnútra. Tento týždeň je týždňom vnútorného rozjímania a hĺbania. Či sme sa ocitli sami v pravom slova zmysle alebo sa cítime osamelo a nepochopene vo vzťahu, karta na tento týždeň predpovedá duchovný vhľad na vzťah. Týka sa to vzťahu seba k samému aj vzťahu k iným. Tí, ktorí sa vo vzťahu už dlhší čas necítili dobre sa rozhodnú pre jeho ukončenie. Karta naznačuje, že bude lepšie ustúpiť a stiahnuť sa ako ísť do otvorenej konfrontácie.

  Zdravie

  Tento týždeň energie naznačujú len menšie, riešiteľné zdravotné ťažkosti. Ten, kto sa dokáže započúvať do signálov vlastného tela a komunikovať s ním, má vyhraté. Dokáže tak predísť nárastu zdravotného problému do rozmerov do ktorých sa nemusí dostať. Stačí sa mu včas venovať. Napätie v našom vnútri môže spôsobiť napätie v žilách.

  Pre snažilky. Zmena pohľadu na situáciu = možné riešenie. Koľké otehotneli potom ako myšlienku tehotenstva vypustili z hlavy a začali sa venovať niečomu čo ich poteší a napĺňa? Čo tak skúsiť nemyslieť na vysnívaný pozitívny test a vrhnúť sa naplno do víru života?

  twinflame
  20. mar 2017    Čítané 27x

  Mier a pokoj v duši. Pocit pokoja na duši je stav do ktorého sa dá dopracovať prijatím. Keď človek verí, že všetko je tak ako má byť a dokáže prijať vôľu a cestu iných, uľaví sa mu. Je to bod v ktorom je ego v úzadí a prehovára duša. Stav pokoja v duši utišuje ego. Nech zažívame čokoľvek, zmyslom je nájsť pokoj v duši.

  Práca

  Karta v pracovnej oblasti nás vyzýva ku spolupráci. Komunikujme s kolegami, obchodnými partnermi, nadriadenými a hľadajme cestu k spolupráci. Izoláciou a mlčaním by sme si skôr sami uškodili. Je lepšie hľadať prieniky v názoroch a postupoch. Spoluprácou ďalej zájdeš je heslo tohto pracovného týždňa.

  Vzťah

  Priestor pre vysvetlenie nedorozumenia. Nedorozumenie vzťah prečistí, keď si navzájom partneri dajú priestor vysvetliť si svoje konanie. Unáhlené závery sú väčšinou na škodu. Či mám vzťah v ktorom som spokojná alebo nespokojná, pritiahla som si ho svojim nastavením. Každý ďalší vzťah by mal byť lepší a lepší. Ak to tak nie je, niekde vo vnútornom programe je chyba. Každý má šancu na uspokojivý a šťastný zväzok. Karta na tento týždeň predpovedá posun vpred. Zmena, ktorá do vzťahu tento týždeň príde, bude pozitívna.

  Zdravie

  Telo sa podobne ako celá príroda na jar prebúdza. Pýta si po zime vzácne živiny. Všimli ste si koľko farieb a chutí príroda ponúka? Nechajme sa viesť pestrosťou farieb a chutí prírody. Potrava v ktorej je život, dá život aj nášmu telu. Očistná kúra vo forma čerstvých štiav dodá vitalitu a tak potrebnú energiu nášmu telu. V prírode je zdroj energie, stačí ju vyhľadávať.

  Pre snažilky

  Skúsme si pripustiť, že vo vyšších sférach platia iné pravidlá ako tu na Zemi. Položili ste si otázku, čo bráni príchodu dieťatka? Čo je prvá, spontánna odpoveď, ktorá vám napadne?

  twinflame
  27. feb 2017    Čítané 37x

  Rovnováha. Energie tohto týždňa nás vedú smerom k hľadaniu rovnovážneho bodu. Vychýlenie sa zo stavu rovnováhy vytvára vírivé energie, ktoré pociťujeme ako problémy, starosti. Zladenie energií rôznych životných rovín (súkromie, rodina, profesia, zdravie …) sa prejavuje ako stav vnútorného pokoja. Hľadanie bodu rovnováhy je jedným zo zmyslov života.

  Práca

  Pracovné energie nás tento týždeň zavedú do nepoznaných vôd. Naučíme sa niečo z oblasti, ktorú sme doteraz neprebádali. Môže sa objaviť kolega, kolegyňa z minulosti alebo v súčasnej práci využijeme kontakt z minulosti. Čaká nás skúška. Je možné, že bude potrebné niečo obetovať (čas, vlastný názor …)

  Vzťah

  Sú naše želania a túžby zosúladené? Rozhovory sú v partnerstve veľmi dôležité. V duchu energií tohto týždňa budeme diskusiou s partnerom hľadať rovnováhu medzi jeho a našimi túžbami. Pevný základ do budúcnosti má vzťah v ktorom sú túžby oboch partnerov zjednotené. Nebojme sa partnera opýtať na jeho názor, vízie a túžby. Ich poznaním dokážeme spoločne hľadať a nájsť bod rovnováhy.

  Zdravie

  Aj v oblasti zdravia pôjde tento týždeň o obmenu hľadania rovnováhy. Je odriekanie si správne? Keď si odriekam (napr. jedlo), vytváram nerovnovážny stav. Je lepšie dopriať si striedmo a s rozumom. Studnica životnej energie potrebuje pravidelný zdroj. Dopĺňajme si ju vedome. Slnko je životodarným zdrojom energie.