Hračka pre 3,5-mesačnú dcérku

23. mar 2023

Ahojte , Rada by som vás poprosila o pomoc . Pre moju dcérku 3,5 mesačnú zháňam niečo , čo mi ju zabaví aspoň na chvíľku . Len pre krátku predstavu , je chúďatko uležaná , ale ešte nevie a nemôže sedieť v stoličke . V nosiči a v šatke je tretia svetova . Takze , aby mi muž neutiekol za druhou a mohla cez deň kým je v práci aspoň uvariť rýchly obed či oprat a ozehlit , potrebovala by som dcérku aspoň na chvíľku zabaviť . Pacia sa jej a predstavovala by som si nejakú svetelnú blikajúcu a hrajúcu hračku , ktorá by upútala jej pozornosť aspoň na pár minút . Veľmi sa jej páči blikajúci telefonik , krory však hra krátke cca 15 sekundové pesničky a pre ďalšiu je potrebnú stlačiť ho. Ona Toho ešte schopná nie je a mne to príliš nepomôže keď musím telefón stláčať . Takze moja predstava by bola hračka , ktorá svieti , bliká a hra aspoň 15 minút . Čo jej upúta pozornosť aby som ja mohla ísť do vedľajšej izby aspoň na chvíľku. Alebo mi prosím niečo odporucte. K odporučeniu : nevie este sama nič poriadne držať tobôž nie stláčať . Pacia sa jej zvuky svetielka . Nemusí to byt len hračka akú som popisala . Možno viete odporučiť niečo iné a bola by som strašne vďačná
Prosím ak niečo nájdete pošlite link alebo podobne ďakujem .

Ďakujem

minesasubu
23. mar 2023

Ahoj, nemas doma detsku hrazdicku ? mozes na nu pripevnit detsky kolotoc a ten pustit , nas hral aj 15 minut
alebo vianocne svetielka

ildiko36
24. mar 2023

Je to od 3m.,da sa kúpiť aj v pepcu, toto sice nehra a neblika ale plávajú v tom rybicky.Môj bol schopný aj hodinu na tom lezať

angeli121212
24. mar 2023

Môj má 2 mesiace a na dlhšie sa zabaví s hracou dečkou s hrazdičkou, s hrazdičkou zavesenou nad kočikom a aj vybračne kresielko s hrazdičou má rád a samozrejme keď je na brušku a obložím ho hračkami tak vydrží

cimage
24. mar 2023

Moju dlho nic nebavilo. Ked mala novu hracku, tak sa zabavila, ale na druhy den ju uz mala okukanu.

mon2523
24. mar 2023

Kupovala som nedavno tuto hraciu podlozku z Tanielashop pre moje krstna, nakolko sestra mala s malou uplne rovnaky problem, nic ju nebavilo, ale toto ma celkom uspech🙂