Hry a hračky pre 9 mesačné bábo

katuska810
20. okt 2017

Ahojte. 🙂 Chcela by som sa Vás opýtať, aké hry a hračky by ste mi odporučili pre 9-mesačné dievčatko? Hry, hračky, aktivity, knihy, čokoľvek, vzdelávacie hračky? Ďakujem za každú radu 🙂

zabina27
20. okt 2017

Ja som bola spokojná s choditkom - také, čo dieťa tlaci pred sebou a z druhej strany sa na tom môže hrať, keď sedí. Mala to využila dlho, najskôr posediačky, keď sa učila chodiť, bolo treba dať pozor, lebo ešte nemala odhad, koľko sa moze o to oprieť, ale potom zistila a chodili sme s tým aj von. Už to chcem predať, už ju to nebaví, keď už lieta ako šarkan sama, ale aj pol roka sa to využilo

6mia6
20. okt 2017

Aj u nas choditko, vkladacky, veže a knizky so zvieratkami take male leporela to dokaze studovat pol hodinu. Este mame slona co vyfukuje lopticky.

najstastnejsia
20. okt 2017

My mame este len 7 mesiacov, ale bavia nas aktivne kocky... a nafukovacie lopta- drobec za tym lozi jedna radost... choditko mame tiez, ale zatial ho pouzivame v sede... vyrobila som mu aj manusky, na tych sa teda vie dobre zasmiat- hram mu divadielko... a aj knizky ho bavia, stale pozerame, citame leporela, hlavne ludske postavy, tvare, to ho zaujme... oblubena je moja prva knizka od baby love ... bublifuk.... pekne hracky sa daju kupit na stranke rozumne hracky sk ...

deniky
20. okt 2017

Pridám sa krsniatku by som chcela niečo kúpiť v decembri bude mať 8mesiacov😃

vivien10100
21. okt 2017

Mi sme zboznovali nap.knizky zo zvukmi alebo vsetko co hralo klavirik v knizke alebo nieco take