Je lepší PS3 move alebo Xbox kinect pre 7 ročného chlapca?

majabora
26. nov 2013

Poradte prosim. PS3 move alebo Xbox kinect pre 7 rocneho chlapca. Na diskusiach si vacsinou obhajuju prave tu konzolu kt. maju doma. A riesia "profi" technicke parametre atd. Ja len potrebujem poradit, ci sa prvak lepsie zahra s ovladacmi v ruke (move) ktore mu mozno v zapale hry vyletia z ruky a rozbiju telku alebo xbox ale s prazdnymi rukami. Vobec sa neviem rozhodnut.

sedmokravka
26. nov 2013

ja myslim ze xbox kinect vyuzijete aj vy nie len deti. my mame kinect, super vecicka 😉

minnie55
26. nov 2013

My mame X box kinect a vyblaznime sa s nim cela rodina 🙂 je to super vecick a okrem kinectu sa d hrat aj s joystickom hry na xboxe, takze to bude mat vlastne 2v1. Jedina nevyhoda kinectu je, ze pri hre potrebujes dost vela volneho priestoru.

adeala
26. nov 2013

Určite Xbox 🙂 Na tie pohybové hry je jednoznačne lepší. My máme doma PS3, ale to kvôli klasickým hrám a tie pohybové s ovládačom v ruke - no úplne ideálne to nie je, mne samej to už niekoľko krát vyletelo, našťastie, som to mala na ruke priviazané.

slimstar
26. nov 2013

Xbox 360 je najpredávanejšia konzola roka, takze ta bude najlepsia 😉
predaj v cislach:
Xbox 360 - 14,9 mi­lió­na
PS3 - 14,1 mi­lió­na
Wii - 10,33 mi­lió­na

moni244
26. nov 2013

jednoznačne Xbox kinect mala som tú česť si to vyskúšať a ohromná zábava aj pre dospelých 😀

k_a_j_k_a
26. nov 2013

XBox 360 skoncil. Bude nanho vychadzat coraz menej hier. Teraz je uz xBox1. Takze ja by som ho uz nekupovala. Osobne by som isla do Nintenda Wii. Je to velmi zabavne. Hrali sme sa s tym aj my dospely. My sme mali xBox 360, mame PS3, ale ani kinect a ani move kupovat nebudeme. Nad Move sme rozmyslali na tieto vianoce, ak by sme kupovali, tak Wii. Inak, to, ze mu vypadne ovladac Ta trapit nemusi. Na to su na kazdom ovladaci tie popruhy. A vela miesta potrebujes mat pri vsetkom. Jaj a este mi tu MM krici, ze konzoly sa vyberaju podla hier. Pozri si hry ake su na konkretne zariadenia, co vas bavi a co sa budete hrat a podla toho treba vyberat 🙂

katren
26. nov 2013

@majabora
ja som toto riesila tiez zaciatkom roka.....
mm riesil "profi" veci a ja tie "hracske"
zameraj sa na to, ake hry by si tam chcela....pozri si ponuku obidvoch a porovnaj aj s cenou...potom som porovnavala cenu co sa tyka prislusenstva ku konzole a kolko ma vyjde moja predstava co od toho ocakavam....takze mne vysiel jednoznacne xBox a vie ho 85% samostatne ovladat aj moja 4 rocna dcera 😉 takze 7 rocny podla mna nebude mat problem 😎

adri33
26. nov 2013

aj my sa vieme pobaviť s XBoxom...teda s kinektom. 😀 supeer vec.

lilith2013
26. nov 2013

my sa zabavame dva manzelske pary asi viac ako deti na XBOXe.....teda kinecte....hrame golf a bowling a to dlhe hodiny,nekedy celu noc....proste zabava....my sme to kupili tiez dcerke,ked mala 7 rokov a bez problemov to ovlada viac ako ja,syn ma 3 roky a uz tie vie na tom hrat....rad boxuje :D ja som mala predtym ps3 a na xbox a kinnect nedam dopustit....

jajus28
27. nov 2013

Nam jezisko tento rok tiez donesie xbox s kinektom a to si kupujeme pre nas starych capov 😉, sa nevieme dockat kedy sa pri tom budeme blaznit cela rodina 😉, urcite odporucam toto bud bude hrat s ovladackou, alebo skakat pred telkou a mat pohyb🙂