Je vhodná 3-kolesová kolobežka pre 6-ročnú?

17. mar 2024

Dobrý deň dcéra ma 6 rokov chceme jej kúpiť novú kolobezka no doteraz jazdila intenzívne na trojkolesovej,… plánovala som kúpiť jej už dvojkolesova no odmieta že takú nechce ……je vhodna trojikokesova aj pre väčšie deti ? Nevyznám sa veľmi do kolobeziek

zorkahorka
17. mar 2024

Nie, o chvilu ju to prejde a budes kupovat novu? Dvojkolesove zvladaju aj ovela mladsie deti

beata_k
17. mar 2024

Skolacka na 3 kolesovej? Ta uz ma davno ovladat bicykel.

deedol
17. mar 2024

@beata_k ved mozno ovlada 🙂
sla by som do dvojkolesovej, skuste poskusat v nejakej predajni. syn skusal aj aj (mal asi 4r) a po chvilke sam pochopil, ze na tej dvojkolesovej sa mu lahsie jazdi.

beata_k
17. mar 2024

@deedol Mozno. No nieco mi hovori, ze neovlada ked sa pyta na 3 kolesa.

patka06
17. mar 2024

Trojkolesová je pre maličké deti, u mňa max tak do 3 - 4 rokov.
Ak nechce inú , nekupuj zatiaľ žiadnu

luxus10
17. mar 2024

omyl su 3 kolesove aj pre vacsie deti, nosnost do 60 kg...nic zle na tom nevidim, ked taku chce, kup jej ju, nasledne ju predas...

saxana000
17. mar 2024

Zober ju do obchodu nech sa povozi v predajni nwch poskusa viac typov velkosti zistis vysku riadidiel aj sirku kolies uvidite ktore jej vyhovuju..mozno budes prekvapena a vyberie si nakonkec uplne nieco ine nez chce teraz.

autor
17. mar 2024

@beata_k samozrejme že bicykluje od 4 rokoch …..ona ale na kolobezke robi triky v skateparku a preto podľa môjho názoru je pre nu lepšia freestyle kolobezka

beata_k
17. mar 2024

Z okna mam skate park. Este som tam 3 kolesovu nevidela...

olimuc
17. mar 2024

Existuje 3 kolesova co na moznost prerobit aj na 2 kolesovu Fizz scooter … pozri tu, je do 50 kg tusim. Nikde nie je napisane, ze od urciteho veku musi mat 2 kolesovu alebo nutne vediet bicyklovat atd v nejakom veku. Niektori dospeli nevedia bicyklovat, korculovat atd .. na to sa neumiera

sinusoida
18. mar 2024

Asi už nie, zvykne si...sú dvojkolesové aj pre menšie deti...tie sú odstupňované aj podľa výšky.