Kolobežka pre 7 ročnú dcéru vhodná do skateparku

erienka
7. dec 2020

Kupila som 7 rocnej dcere na vianoce v Lidli tuto kolobezku, este je zabalena. Vcera som vsak zistila, ze dcera by chcela chodit do skateparku a co som si vsimla, decka tam mali kolobezky s tymi najmensimi kolieskami. Ak sa niektora z vas do toho vyzna, je aj tato moja kolobezka vhodna na drahy v skateparku alebo treba tu s malymi kolieskami? Dakujem

liz_lemon
7. dec 2020

toto skor nie, do skate parku je vhodna kolobezka napr. z Decathlonu https://www.decathlon.sk/kolobezka-mf-one-cerve...

panelacikova
7. dec 2020

@erienka tiež som názoru ako aj
@liz_lemon

erienka
autor
7. dec 2020

@liz_lemon a na tejto freestylovej sa da normalne chodit aj po ulici, na trasy cca 1km?

panelacikova
7. dec 2020

@erienka áno... bežne vidím decká sa na tom premávať aj vonku po chodníkoch. práveže dcéra má podobnú ako je na obrázku, ešte navyše s kotúčovou brzdou. tak na freestyle nie je absolútne vhodná, lebo je ťažká ako sviňa. nehovoriac o tom, že ju použila pár krát okolo domu počas leta a letela som reklamovať. reklamáciu neuznali (to je ale iný príbeh) a tak som podala podnet na SOI. proste túto kolobežku už nikdy viac 🙄

erienka
autor
7. dec 2020

@panelacikova a tiez z Lidla si kupovala?

erienka
autor
7. dec 2020

@panelacikova inak je pravda, ze ta krabica s kolobezkou je brutalne tazka. Uf, som rada, ze si mi napisala, pojdem to vratit. Resp. muz, lebo ja som tu krabicu horko tazko vyvliekla jedno poschodie do bytu

panelacikova
7. dec 2020

@erienka nie. ja z intersportu, bohužiaľ..... v lidli by bola reklamácia určite uznaná na to, čo my s ňou máme za problém.... už nikdy viac v intersporte nekúpim!

liz_lemon
7. dec 2020

@erienka ano, moj syn na nej stale jazdi len tak normalne

saluda
7. dec 2020

@erienka dajú sa nájsť aj freestylove kolobežky, ktoré sú vhodné aj na cestu, treba pohľadať, napríklad Stunt street

erienka
autor
8. dec 2020

@saluda dakujem za tip!

mareri
6. máj 2021

a ako sa ta kolobežka vola? Micro?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hana_halenarova
7. sep 2021

my máme túto kolobežku https://www.cyklospeciality.sk/kolobezky/sklada.... Váži 3 kg , je ľahká a dobre sa s ňou manipuluje. Syn sa chodí tiež občas spúšťať do skateparku, ale väčšinu času ju využíva na chodníkoch

incusa
14. sep 2021

@hana_halenarova a podľa čoho ste vyberali ten konkrétny tip?

hana_halenarova
24. sep 2021

syn si vybral sám, táto sa mu pozdávala 🙂 ale samozrejme mal finančný strop

maggieee
30. sep 2021

vnukovi som kúpila peknú kolobežku na cyklospecialitách, lieta na nej o život

krstn003
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
krstn003
19. dec 2022