Kde kúpim bio piesok do pieskoviska?

lucia006
15. apr 2014

Ahojte,mam otazocku,kupili sme pre drobca pieskovisko,no chcela som kupit don bio piesok kde ho zohnam?dakujem 🙂

hela_tn
15. apr 2014

aky je to bio piesok???

maznacik007
15. apr 2014

tiez ma zaujima ten biopiesok .... hlavne to treba zakryvat aby ti tam nechodili zvierata na potrebu ...

ja si nosim v kybloch (samozrejme s autom) zo stavebnin ... a vyjde ma to par centov ... a radsej ho po par tyzdnoch vyhodim a donesem cerstvy ...

rebeka7501
15. apr 2014

to je asi taký, ktorý sa nezašpiní, nepolezú do neho zvieratká (chrobáky).
Nehnevajte sa na mňa, no niektoré maminky by najradšej svoje dieťa držali v sklenenom zvone aby sa mu nič nestalo.
Ja som ako dieťa jedla piesok z pieskoviska v MŠ, a čuduj sa svete nič mi nie je. A to mám 39 rokov.

libka1
15. apr 2014

tak tym bio pieskom si ma totalne odrovnala 😀 😀 😀 😀 to bude asi taky co je vhodny aj na jedenie tipujem...

danim
15. apr 2014

@rebeka7501 najlepsie v inkubatore cely zivot 😉 tiez mam ten pocit..

xenicka13
15. apr 2014

Niekto bude aj bio vzduch zachvilu zhanat 😀

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara0201
15. apr 2014

Biopiesok ? To som este nepocula. Ale stopercentne bude taky isty ako obycajny len bude o sto percent drahsi lebo tam niekto nacapi nalepku "bio".
Pocula som uz o specialnom piesku do pieskoviska, je ocisteny, my ho mame zo stavebnin, vrece za 8 eur, ale bio???
Tuk tuk tuk na celo.

lussy666
15. apr 2014

ja chodim na biopiesok do biolesa za nasu zahoracku biodedinuu....a minule som pozerala ako nasa biomacka kaka do toho biopiesku....tak sme piesok vymenili a zbuchali sme biokryt.... 🙂

zara0201
15. apr 2014

Navrhujem zriadit novu stranku: Biokonik.

belllinka
15. apr 2014

Ja mam na predaj biopiesok, vrece iba po 99,90 eur. Kludne napis, kolko vriec potrebujes.

stefka33
15. apr 2014

@zara0201 Ja navrhujem iný názov: Biosliepka.

henikav
15. apr 2014

no bio je taky co je pestovany na domacej farme a bez pesticid 😀
Ale dost vtipov, mamicka sa len zle vyjadrila, chce cisty piesok pre svoje dietatko.

@lucia006 podla mna ho predavaju vo vacsich hrackarnach kde predavaju aj pieskoviska, smykacky, hojdacky...hry do exterieru, u nas teda urcite, preto predpokladam ze by mohli aj na slovensku

lili_mia
15. apr 2014

To isto bude taký s bio dážďovkami.

domak2
15. apr 2014

To sa musis spytat na nejakej farme kde sa pestuje 😀

henikav
15. apr 2014

http://www.najhracky.sk/index.php?s=sekcia&s_id...
http://pieskoviska.heureka.sk/smoby-31000-pieso...
daj si do googlu piesok do pieskoviska a vyhodi ti ich kolko len chces, potom uz len vyberaj co mas najblizsie

lucia006
autor
15. apr 2014

@hela_tn je taky biely ,maju ho unas v penzione na zahrade ,do detskych pieskovisk sa pouziva,tak preto ma zaujima,lebo mame doma normalny ,ale bojim sa kedze min,tyzden davali ,ze najviac parazitov,skrkavky,pasomnice su vpiesku 😒

zara0201
15. apr 2014

@stefka33 Tak to je za milion bodov. Ale by sme sa cudovali kolko biosliepok by sa tam hned zaregistrovalo.

lucia006
autor
15. apr 2014

@maznacik007 bojim sa ten normalny...kedze prave vtelevizii nas na to upozornovali ,co vsetko je vtom stavebnompiesku

tjajka
15. apr 2014

v hornbachu maju piesok do detskeho pieskoviska za par eur, ale nie je bio a podla mna ani bio neexistuje.

zara0201
15. apr 2014

@lucia006 No ved to je ten o com pisem, specialny do pieskoviska, vrece 40 kg za 8 eur, v stavebninach,je tusim pri vysokej teplote sterilizovany ale urcite nie "bio". To uz hadam nie.

belllinka
15. apr 2014

@lucia006 Ved ked chces "piesok do pieskoviska" a mas na mysli to male vrecko, co predavaju za nehoraznu cenu, tak si to zadaj do googlu a vyhodi ti to milion odkazov....

lucia006
autor
15. apr 2014

Ako napisala henikav,skor som myslela cisty piesok ,sa teraz neosalte vsetky ,ze nechcem ten rynavi piesom so stavebnin dat malemu ,aby ho jedol lizal a pod.dost je haklivy a vzdy sa mu vyhodi afta alebo kutik.pytala som sa otazku kde ho zohnam ,CISTY PIESOK.tak poprosim nechsa zapajaju len tie ktore vedia kde sa da zohnat,nie tie ktore ani netusia ,ze sa da taky zohnat!!!!dakujem

lucia006
autor
15. apr 2014

@zara0201 dakujem za odpoved ,kiez by vsetky mamicky pochopili moju otazku.

marse
15. apr 2014

Biopiesok je podla mna len nejaky marketingovy tah,

vobec by som sa nad tým nepozastavovala... a parazity su vsade okolo nas,

my mame doma len klasicky a cuduj sa svete mojim bababm nic nieje 😀

treba sa detom venovat a davat pozor aj na pieskovisku, a ucit ich ze piesok nie je na papanie.

aspon usetrime za biopiesok 😉

Inak mamicky neviete kde zozeniem BioToaleťak? 😀

lucia006
autor
15. apr 2014

@tjajka minule o tomrozpravali v tv ,tak preto ten nazov ,ale myslela som ten do detskych pieskovisk,dakujem

belllinka
15. apr 2014

@lucia006 Aj v nadpise, aj v otázke máš BIOPIESOK, tak čo prskáš?

zara0201
15. apr 2014

@lucia006 My sme ho kupovali v stavebninach niekde pri Sirokom (Branisko).

lucia006
autor
15. apr 2014

@marse snazim sa byt stale prinom ,no niekedy si hned supne spinavu dudku do pusy ani nestihnem priskocit,a na druhy den ma kutik,alebo aftu ,a to mame potom boj,pripapani hlavne ! 😖

lucia006
autor
15. apr 2014

@belllinka ja nehovorim ze nemam ,tak to nazvali vtelke ,ked upozornovali maminy aby kupovali original dopieskovisk a nie so stavebnin ,,ale hned hlasky sliepka a pod,nechaj si ho v inkubatore a pod.to myslim si mozte odpustit a ked nepoznas odpoved na otazku ,naco sa zapajat?