Kde kúpim dvd No počkaj zajac?

alex31
17. okt 2012

Maminky, prosim Vas nemate niektora doma DVDcka zo serie "No pockaj zajac!" ??? Tieto DVD bolo mozne niekedy kupit v stankoch alebo v predajni DATART, boli balene v papierovom obale a stali tak do 2e. Nasmu malemu sa tato rozpravka zacala nesmierne pacit ale mne sa podarilo pozhanat v obchode uz len 1. a 3. diel. Ak by ste niektora DVD mala doma a bola by ste ochotna mi ich napalit a poslat bola by som Vam za mojho maleho nesmierne vdacna. Samozrejme za kupene DVD na napalenie ako aj postovne zaplatim. Po pripade ak by ste vedeli ze niekde v nejakom obchode u Vas ich este stale maju a vedeli by ste mi ich kupit a nasledne poslat mozete ma prosim kontaktovat ? Alebo ak by ste nahodou vedeli o nejakom dobrom net linku (nie youtube ... tam som uz hladala) kde je mozne stiahnut tieto DVD mozete mi ho poslat ? Ale nemam na myslim len samostatne (jednotlive) casti (tie som uz pozrela), mam zaujem o komplet cele DVD.
Dakujem

matokyno
16. nov 2013

Dobrý deň. Dvd si môžete zakúpiť aj na stránke www.martinus.sk
matus 🙂

hameeda
16. nov 2013

my sme kupili pred dvomi mesiacmi v cauflande mali na vypredaj

sanemi
15. feb 2014

ponukam 220 celovecernych rozpravok na externom hardisku+bonus 28 3D filmov v super kvalite +serie ako ktrko,gumkaci,chip a dale ,kacerovo,macko usko,pockaj zajac,pat a mat , smoulovia,spievankovo 1 2 3,bol raz jeden zivot,hardisk s 2 rocnou zarukou ,zoznam poslem na vyziadanie