Kolobežka Globber Primo a Micro Mini Deluxe

alex2019
18. feb 2021

Ahojte,
chcem sa spytat ci niekto mate skusenosti s tymito kolobezkami. Chceli by sme synovi k druhym narodeninam nejaku vybrat, vraj tieto 2 by mali byt dobre, len neviem sa rozhodnut, skusat sa samozrejme teraz nikde nic neda. Ta micro mini mi priznam sa pride aj trocha draha, a hlavne neviem ako dlho bude chodit na tej 3 kolesovej, ci nebude potom chciet hned 2 kolesovu.. plus bude mat aj nove odrazadlo, takze aj na tom bude chodit.. na druhej strane urcite chcem nejaku kvalitnu, lebo aj napr odrazadlo co teraz mame (puky wutsch) mame sice len od jesene a uz ho aj ideme vymenit za 2 kolesove ale napriek tomu bolo super vyuzivane a neviem si predstavit ze by sme ho nemali a fakt sme ocenili aj tu kvalitu. Chcela by som aby kolobezka mala kvalitnu konstrukciu a kolieska, nastavitelnu tyc a paci sa mi celkom to otacanie naklonenim. Toto podla vsetkeho obe maju. Coho sa trocha obavam pri tom Globberi je, ze pisu, ze je od 3 rokov resp 95cm, co syn zatial nema, podla mna ma teraz tak max 90cm..Dakujem za vase rady.

mareri
7. mar 2021

radšej micro deluxe. Kolobežky maju nastavitelne madla na ruky, takže ked dieta vyrastie, iba to povytiahneš a kolobežka mu bude dobra