Kombinovaný kočík pre bábiky Quinny New

zakoto
23. jún 2012

Mamičky, ktoré máte doma kočík pre bábiky Kombinovaný kočík QUINNY New (Smoby) - mohli by ste mi napísať Vaše skúsenosti s ním - či je konštrukcia dosť pevná - umelá či z iného materiálu? vydrží dosť dlho a je vhodný od 3. rokov? ĎAKUJEM pekne

lenocka123
27. jún 2012

Konstrukcia je komplet umela, kvalita nulova, kolieska vyskakuju,dost nestabilny,mala s nim par krat skaredo vonku spadlu, dizajn vaaaaaaau praktickost nula bodov,lutujem ze som ho kupila

moma
9. dec 2012

Ak mate niektore doma tento kocik, chcela by som vas poprosit o vase skusenosti. Este som ho nazivo nevidela tak neviem posudit.

luciakl
9. dec 2012

@moma Ahoj, mi mame kočik doma už rok je super, stabilný, konštukcia je kovovo-plastová, moja je nadšená určite odporučam dobre sa sním manipuluje

moma
10. dec 2012

@luciakl môžem sa ešte spýtať na koliečka? Z akého sú materiálu? Sú odolné na prechádzky von?

luciakl
10. dec 2012

Ahoj, kolieska su pogumované a mi bežne snim chodíme von a su v pohode. Potom to len zlahka pretrem handričkou a su čisté
@moma 🙂

ralka
12. dec 2012

Ahojte baby chcem sa spytat chcela by som malej kupit na vianoce kocik quiny a teraz som zmetena neviem ci sa tam zmesti babika baby anabel babika ma 45cm.Baby mozem poprosit ktora ho mate zmeriate mi dlzku a sirku vanicky a ste snim spokjne odporucate mi ho mala budemat 2 roky a tento kocik sa mi moc paci ten styl.dakujem moc

luciakl
20. okt 2014

@ralka Ahoj mame vnom Chou-Chou babiku tá má asi 46cm a zmestí sa presne...

katren
20. okt 2014

@luciakl dotycna
@ralka sa to pytala pred 2-ma rokmi....tak snad tu babiku kupili 😉

marion
22. okt 2014

Ahojte maminky chcem sa opytat ci ste nikto uz videli ten novy model quinny co ma vpredu dve kolieska od seba..na foto je sedacka aj vanicka spolu. To sa asi neda pouzit zvlast? A vajicko sa da nasadit, niekde to nie je uvedene..Myslim tento quinny http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

ingrid16
31. okt 2016

Ahojte , ma niekto tento typ Maxi cosi ???
http://kociky-pre-babiky.heureka.sk/sm550190-ma...

neznamaxxx
28. nov 2017

Ne obnovime túto tému? Poradí niekto kočík pre 5,5 ročnú slečnu? Teda väčší než tie všetky malé co predávajú všade. Poprípade link...

ivusik8888
21. máj 2020

Kopa plastu....cakala som viac🙁