Ktorá trojkolka je lepšia?

viki1983
16. jan 2013

Milé mamičky,poradte mi prosím Vás. Chceme dcérke kúpiť trojkolku len nevieme sa rozhodnúť ktorá je lepšia.
Máte niektorá s týmito skúsenosti?
- Trojkolka Elizabeth ružová (Smart Trike) alebo Trojkolka Body - ružová (Injusa) a nakoniec táto Trojkolka Leonardo Deluxe 3v1 ružová

xlucia
16. jan 2013

vsetky ktore maju pedale na prednom kolese su zle, deti na tom nechcu jazdit, je velmi tazke na tom rozbehnut sa, boli z toho chrbat
kup trojkolku s normalnym prevodom

alka221
16. jan 2013

nesuhlasim, my sme mali tiez taku trojkolku a uplne super, maly sa stale na tom v lete vozil..jedine,co by som vytkla,ze tie kolieska sramotia..

acer11
16. jan 2013

máme smart trike a je super....ani pedale vpredu nevadili

simca06022011
16. jan 2013

My mame cerveny smart trike a je v pohode... sice som sa pojedovala pri rozkladani akurat vcera, ked som to prerabala na obyc.trojkolku, ale moja chyba🙂)) mala je vysoka na pedale v pohode dotiahne, pedalovat vie tam 1-2x este to je ale novinka... kupovali sme ju tak ze sme nabehli do obchodu a vyskusali 🙂))

katka1981
16. jan 2013

My mame smrt trike ale bez tej striesky v tejto farbe a nadmieru spokojnost.

tatiana7777
16. jan 2013

Ja mam Smart trike aj koliecka ma a pouzivame od mala a spokojnost obrovska! Odporucam v lete mi nechcela na kocar len stale na trojkolku.

k_a_j_k_a
16. jan 2013

Ak planujes dieta len vozit v tej trojkolke, tak je to podla mna jedno. No ak budes chciet, aby sa dieta naucilo na nej aj samo jazdit, hladaj s pedalmi kolmo na zem a nie na prednom kolese. Zle sa detom na takych jazdi, i dospely ma vacsiu silu nadol a nie dopredu, nieto este dieta. Hovorim z vlastnej skusenosti. Starsia nevedela na takejto trojkolke pedalovat vobec, kupili sme maly bicykel a behol chvilky pekne slapala.

liusha
22. jan 2013

nemaju tie trojkolky smart male sedadla ?lebo tak sa mi zda napriklad oproti chipolino sa mi zda ze ta ma ovela väcsie

evamarket24
2. feb 2013

Odporúčam Smart Trike ZOO - gumené kolieska, nehrkoce, máme skladom všetky farby a teraz aj v akcii: Alebo potom drahšiu, ale ozaj kvalitnú od PUKY

alabama0011
5. mar 2013

Ahojte, mam otazku. Ma sa rukovat otacat do stran na Smart Trike Dream 4 v 1? Dakujem 🙂