Labyrint alebo vláčik s koľajnicami pre trojročného chlapca

ketrin1211
17. feb 2014

Labyrint alebo vlacik s kolajnicami?čo je lepší darček pre trojročného chlapca?dakujem

monicm
18. feb 2014

záleží od toho,čo sa mu páči,ak vláčik,tak určite vláčik,ak si nie ste istý vláčikom,či ho bude mať rád,či ho to zaujíma,tak radšej labyrint.toto je otázka,ktorú si musíte zodpovedať samy 😉

andrejka1978
18. feb 2014

@ketrin1211 ahoj. my mame doma lego vlacik duplo. vyborna hracka. nas maly sa s tym hral do 7 rokov. vlacik je velmi variabilna hracka. k tomuto sa daju z kociek duplo lega dostavat rozne domceky, stanica, daju sa dokupovat sady,takze niekedy je potom lahke na narodeniny alebo na vianoce len dokupit dalsie vagony a podobne a zase to ma novy rozmer pre to dieta. ja nedam na to dopustit. podla mna viac rozvinie svoju fantaziu ako pri labyrinte. neviem teda aky labyrint. tiez som skusala na synovi vseliake take prilis logicke hry a nakoniec vzdy zvitazilo nieco jednoduche a prirodzene hrave.

gumimaci
18. feb 2014

u nas jednoznacne vlacik. Mame ikea lillabo, da sa rozne dokupovat a kombinovať.

ketrin1211
autor
18. feb 2014

pozerala som ten vlacik lillabo vyzerá fajn.Kolko ste tam mali vláčikov a aké to bolo dlhé?funguje to na baterky?dakujem