Má nieko skúsenosti s týmto mikrofónom?

timuskin
6. nov 2012

môj malý si ho vybral pod stromček, ale rada by som vedela či sa oplatí kúpiť, či naozaj zosilňuje hlas? lebo sme pozerali veľa mikrofónom na ktorých bola fukcia zosilnenia hlasu, ktorá vôbec nefungovala.

sympa1
6. nov 2012

@timuskin mame taky ale dievcensky, ale neviem uz ci je to presne ta znacna, lebo ho mame asi 3 roky...ale moje dievky su s nim spokojne, je dost hlasny a spodok blika podla tonu hlasu

barunka
6. nov 2012

@timuskin, my máme tiež takéto niečo, ale dievčenské. Hlas sa na tom dá dosť zosiliniť, až to lezie na nervy a ja jej to chodím vkuse stišovať... Máme ho cca rok a ešte ju neomrzel...

timuskin
autor
6. nov 2012

ďakujem vám, áno aj my sme ho videli len v červenej farbe. super, tak určite ho kúpim. a ak bude moc hlasný prelepíme reproduktor 🙂

timuskin
autor
6. nov 2012

@barunka a ešte otázočka, ako dlho cca vydržia baterky?

barunka
6. nov 2012

@timuskin, fíha, tak to u nás záleží aj od toho, ako často ho slečinka zabudne vypnúť 😀 😀 ale nemeníme ich zasa nejako často, naposledy tuším dával MM nové pred vyše mesiacom a to ide u nás mikrofon denno denne, akurát až večer po škole, takže nie celý deň ... 😀 😀

lejlla
7. nov 2012

mame presne taky isty nam doniesol jezisko min.rok... 🙂

viiila76
9. dec 2012

Ma aj nejake zvukove efekty? Pripadne, mohli by ste mi napisat ake ma funkcie? 🙂 Dakujem 😀