Najobľúbenejšie hračky pre bábätko

martinafarkasova
16. júl 2017

Ahojte, ake boli u Vas najviac vyuzite, a detickami najoblubenejsie hracky od narodenia do cca 2 rokov? Ak mozete, kludne pridajte fotky, myslim ze sa viac mamiciek moze inspirovat.
U nas je to zatial jednoznacne hracia deka, ktora malu uputa aj svetielkami a kopanim - Bright Stars Bee With Me (ilustracne foto). Ma necele 3 mesiaciky a stravi tam vkuse aj 40 minut 😊
Tesim sa na odpovede...
Pekny den,
Martina

tyelde
16. júl 2017

Hracia deka, páv od lamaze, lego duplo, modely autíčok, vláčikov a knižky... Aspoň to och zatiaľ baví najviac, aj 2 ročnú aj 10m...

bosoriak
16. júl 2017

@martinafarkasova Pre take mensie deti to boli drevene kocky, plastove odrazadlo, hracky do piesku a (fanfary) drziak na pribory do umyvacky riadu - najmladsia tam dokaze vkladat a vyberat tie detske farebne pribory kludne aj pol hodinu.

Neskor to boli hlavne puzzle, farby a vonkajsie veci ako mlaky, blato, kamene a konare.

deti95060810
16. júl 2017

ja som na hračkách šetrila a nevyplatilo sa mi to....presne podľa príslovia : Skúpi dvakrát kúpi....
Určite doporučujem kúpiť kolotoč nad postieľku - samozrejme nekúpila som, však pre to jedno sa neoplatí a nakoniec som mala detí viac v krátkom časovom slede...
takže dievčatá mali naj. plastové odrážadlo, detský bicykel, hojdačka, behanie po vonku, tancovanie na hudbu, zvukové hračky, plyšová hračky, detský kočík, bábika, puzzle, lopta, bazén s vodou a vedierkami, lopatkami, detský stan - mali v izbe... ...ľutujem za detskou šmýkačkou a detským domčekom....
syn jednoznačne plastové odrážadlo, detský bicykel, prechádzky, bazén s vodou a tatrovka modrožltá - naj hračka s ktorou aj spal a má ju doteraz už ako dospelý muž v izbe pekne vyčistenú na čestnom mieste....🙂

siska53
16. júl 2017

@martinafarkasova drevene kocky,knizky,vkladaci "kufrik" na tvary a aj vlacik taky a kruhy co sa nastokavali podla velkosti-kuzel,plus lego duplo-to bola topka este veelmi dlho aj po 2r. Odrazka prisla na rad az smerom k 2.roku,ked uz dociahol (mzl roka pol len prisla zima).
No a vsetko,co vlastne ani hrackou nebolo-skumanie sveta okolo seba-nasich veci pod dozorom.

jafnka
16. júl 2017

u nás boli a aj ešte stále sú tie najlepšie hračky mama a tato - dá sa do nich šťuchať, cucať im prsty prípadne im ich počítať (sranda keď zakaždým vyjde iné číslo), učiť sa časti tela, česať (áno aj tatove ultra krátke), maľovať, ošetrovať, merať teplotu a obväzovať boľavú nôžku, slúžia ako vankúš, koník alebo preliezky a kopec iných činností podľa aktuálnej dcérkinej nálady

zizana
17. júl 2017

@jafnka prosím daj foto, príp. link. Dik

martinafarkasova
autor
18. júl 2017

@jafnka 100% suhlasim, hra s rodicmi je nenahraditelna 👍☀️😊

radusiq
18. júl 2017

Kym bol babatko velmi sa mu pacil kolotoc nad postielku, poriadny silny ze ked dosiahol na hracky co sa na nom krutili prezil a neublizil aj ked sa nanho cely zavesil. Potom hraci telefon co bola uuuplne prva hracka ktoru dostal hned ako sa narodil, vydrzal mu roky a este ho obcas vytiahne. No a absolutny favorit je jeho vankusik - obyc maly vankusik z Ikey co sme mali este nez sa narodil. Od babatka ho chcel mat stale pri sebe (pouzival ho ako plysoveho macka, nie pod hlavku), "kusik" bolo z prvych slov co sa naucil, a doteraz (4.5 roka) ho vsade taha so sebou, stale ho objima a hladka pri zaspavani.

zizana
18. júl 2017

@martinafarkasova ach ta materská demencia 😀. Chvíľu som sa fakt nadejala že také niečo existuje😜