Odrážadlo First Bike. Skúsenosti?

majkuliatko
25. júl 2010

Ahojte, mate s nim niekto skusenosti? Rozmyslam, ze ho kupime malej k narodeninam (bude mat 2 roky). len je dost drahe, tak uvazujem, ci sa mi oplati investovat....
dik za rady. 😉

sasula8892
18. sep 2016

@katka253111 tak my sme ho kupili z druhej ruky ale vo vybornom stave a nic nam tam nevrzga. Je to uplne ina umelina ako robia odrazadla. Je v podstate "neznicitelna". Mozte po nom skakat, nechat na dazdi a nic sa s nim nestane. A co sa mi najviac paci je, ze sa nepretaca volant. Takze dietatu ked uleti ruka, nespadne, lebo volant sa nepretaca o 360 stupnov. Pre mna top topov. Ved si pozrite video k tomu a sama posudte 😊 My mame to cervene cross s ciernymi gumami aj diskami 😊

https://www.youtube.com/watch?v=8cHdxiYFzFw
katka253111
18. sep 2016

@sasula8892 dakujem za odpoved...nasla som tu v bazariki za 85e 2x pouzity FB...🙂 zeleny 🙂 tak ho beriem, ak to vyjde 🙂 juch 🙂 dakujem za odporucenie 🙂

tiumen
18. sep 2016

Baby, nemáte niektorá doma košík na First bike a nevyužívate ho 😃 ?

katka253111
18. sep 2016

Kupim kosik cierny a zvoncek 😊

sasula8892
19. sep 2016

@katka253111 som si ista ze neolutujete 🙂 Nech sa dobre jazdi 🙂

katka253111
19. sep 2016

@sasula8892 dakujem ☺kupujem ho sice teraz ale bude az pod stromcek ak sa skor nezblaznim a nedam mu ho 🙂 xixi 🙂 uvidime 🙂 len som teraz predala nieco vacsie tak kym sa peniazky nerozkotulaju...som mohla aj nove teraz rozmyslam, ale mam len jedneho drobca a aj jeden zostane, tak sa to asi neoplati...ktpvie 🙂 radsej mu tych par koruniek odlozim

sasula8892
20. sep 2016

@katka253111 ja si myslim ze nove nie je potrebne. Ak ste nasli naozaj v super stave 🙂 My sme ho kupili za 80 aj s kosikom vpredu. A doobjednali sme nalepky a zvoncek 🙂

katka253111
20. sep 2016

@sasula8892 nalepky? Akeee 🙂

katka253111
20. sep 2016

@sasula8892 snad je,tak bolo pisane 🙂 ale pani ma super hodnotenia, tak snad neklamu 🙂

katka253111
20. sep 2016

@sasula8892 uz je doma 🙂 manzel panej mi ho doviezol ked siel cez Zvolen z Nr 🙂 juch 🙂 vzyera fajne 🙂 a ake nalepky?

katka253111
21. sep 2016

@sasula8892 uz som mu ho aj ukazala, aj ked ma byt az na Vianoce 🙂 ale chcela som vidiet, ci bude spokojny 🙂 radost velika... 🙂 rovnovahu este sice drzat nevie, ale tesil sa riadne a uz chcel na tom chodit, tak som ho len drzala a on cely spokojny krical brmbrm 🙂 ledva som ho naspat odlozila 🙂 xixi

sasula8892
23. sep 2016

@katka253111 haha tak to mu uz mozete nechat nech na nom do vianoc pojazdi kym je pekne 😊 My sme kupili bez nalepiek, lebo pani co ho predavala dala dole nalepky lebo sa jej nepacili tak sme doobjednali. Cez fb stranku. Ale su len v cr. Som sa ich pytala ci sa daju nalepky objednat a hned mi poslali aj ceny a dokonca aj tie gumy na volante za co sa drobec drzi (neviem ako sa to vola 🙈), aj to sa da doobjednat keby sa vam to nahodou zodralo. A viete z coho som ja nadsena na first bikeu? Na tej sedanke 👏 Uplne uzasne formovana a ten pogumovany povrch aby im ritka neskakala kade tade 👏👏 no proste top top odrazadlo za mna 👏

katka253111
23. sep 2016

@sasula8892 first bike cz su na facebooku? Super 🙂 ja som ccela to nove objednavat ale ked je toto v top stave , tak naco 🙂 nie neneham🙂 sa vytesujem ze mam Vianoce vybavene 🙂 som zobstranky abenys svetla a su super ☺ aj chranice a refl.pasiky

sasula8892
23. sep 2016

@katka253111 ano tu su 😊

katka253111
23. sep 2016

@sasula8892 hej, toto som myslela ☺ oni maju akciu v septembri k odrazadlu prilba zadarmo 🙂 som dlho zvazovala nove, ale nakoniec reku staci taketo z bazarika ☺ a peniazky radsej dam na doplnky ci na nieco ine 🙂 tak sa ih popytam pripadne 🙂 dakujem za radu

katka253111
27. sep 2016

@sasula8892 chcem sa ta opytat...mam ppcit ze je tam kusok vola -pohyb medzi tym zelenym a sedym na riadidlach...ale iba ked je to v klude...akoby to nebolo uuuplne ze nadoraz pritiahnute..ked sa pritlaci na riadidla a akoze ide...tak je to uz ok..treba to myslis rozoberat a pritiahnut?

katka253111
27. sep 2016

@sasula8892 inak vianocny darcek skompletizovany 🙂 Minule som objednala chranice, to zelene svetielko (len sa uz nevopcha na riadidla) a refl.pasiky (este su v krabici) a dnes dorazili firtbike kosik a zvoncek (aj s kompasom na nom) 🙂

katka253111
27. sep 2016

A mam aj nacerveno svietiace zadne ale to len ked bude vyssi a sedadlo vyssie...inak ho nemam kam priprvnit 🙂

sasula8892
27. sep 2016

@katka253111 vaaaau no a ste vybavení 👏👏👏 krasne 👏👏 my mame tiez ten zvoncek s kompasom 👏🙂 aj kosik 👏 Svetla zatial nie ale neskor dame 👏👏 paradny darcek teda 🙂

katka253111
27. sep 2016

@sasula8892 ja som svetla z abenys.sk objednavala (odtial som povodne chcela aj to odrazadlo s menom-napodobeninu Stridera 🙂 za 5eur 🙂 aj chranice som odtial) ☺ maju vo vsetlych farbach

katka253111
27. sep 2016

@sasula8892 a neves co s tym "hrkanim"?

sasula8892
28. sep 2016

@katka253111 akym hrkanim? 😳😳😳 nam nic nehrka je absolutne tiche

katka253111
28. sep 2016

@sasula8892 nie ze hrka...len ten spoj kde je zelene v tom sedom pri riadidlah tak akoby mal kustik volnost...dohora dodola asi milimeter dva...ked uz sa ruky daju na riadidla, tak nic necitit 🙂 ci riesim blbosti 🙂

pericolosa
20. okt 2016

ma niekto na predaj first bike? dakujem

natalia2012
20. feb 2017

Nenájde sa u niekoho firstBIKE na predaj?

evelyn_lia
5. mar 2017

Ahojte, tiez sa rozhodujem medzi first bike a striderom. Maly bude mat o par mesiacov dva roky. Osobne sa mi viac paci first bike aj na pohlad aj bezpecnostou, nic tam netrci a hlavne kvoli kolesam ale chyba mi tam nejaky priestor pre vylozenie noh ako ma strider... ktore mate FB nechyba to detickam? Nehladaju to tam nozkami? Moj si ich stale niekde vyklada aj na klasickom odrazadku, vacsinou ale dopredu. Tak neviem co myslite?

margarita
5. mar 2017

@evelyn_lia
strider poznam len z videnia, ale na FBku fici uz moje 3tie dieta, a mozem len vrelo odporucat. najstarsia sa vdaka nemu naucila extremne rychlo bicyklovat rovno bez pomocnych koliesok, syna to teraz caka, uz sa udrzi len nevie brzdit efektivnejsie ako slahnutim sa o zem a momentalne na nom fici nasa takmer 3 rocna, uz od minuleho leta ked mala ledva dva roky.

ani jeden nemal potrebu si tam nohy vykladat, ked uz sli napr. rozbehnuti ci dolu kopcom, dali nohy normalne pred seba alebo tak doboku do vzduchu a bolo....

evelyn_lia
5. mar 2017

@margarita super, dakujem za odpoved. Este by ma zaujimalo ako casto ste riesili defekt? A to obmedzenie otacania riadidiel beries ako vyhodu? Za mna je to plus ale muzikovy sa to nejak nepozdava. Dakujem za pomoc

katka253111
6. mar 2017

@evelyn_lia moj dostal first bike pod stromcek a teraz uz na jar sme skusali dvakrat vonku (ma 2r5m)... a podla mna priestor na nozky nechyba...v zaciatkoch ma nozky hlavne pri zem... ta opierka a strideri mi pride ze je uz skor na nejake triky...ked sa na nej stoji a tak ide dole kopcom a pod... my na nom sice este len zaciname, ale ja som s nim velmi spokojna...tiez ma velmi lakal strider ci jeho verna napodobenina na abenys.sk, ale nakoniec som uprednostnila FB hlavne kvoli neprrtacavosti riadidiel a brzde (ktoru mozno az tak ucinne akl 2r nepouzije, ale neskkr v 3 ci 4rokoch pri vacsej rychlosti sa uz zide 🙂 a da sa prisposobit detskym ruckam 🙂

margarita
6. mar 2017

@evelyn_lia
defekt sme este nemali, tak neviem. a to uz fakt pouzivam treti krat...

a to obmedzenie otacania je podla mna ok,
dcerka len raz preletela cez riadidla dopredu, ale to bolo dolu kopcom do zakruty, skratka nemala to kam vytocit, a skoncila na kopke sena pri ceste.
prilba je ale urcite potrebna, najma v zaciatkoch.