Odrážadlo Milly Mally Dragon

xypsylonka
26. jún 2013

Máte niekto toto odrážadlo? Aké máte skúsenosti? Je vhodné aj pre 2 ročné dieťa? Ďakujem. https://www.modrykonik.sk/shopy/detske-choditka...

dukokatka
26. jún 2013

ja si myslim ze lepsie je odrazadlo s brzdou.aj ja rozmyslam nadodrazadlom ale s brzdou.

lullu21
8. mar 2014

@xypsylonka Dobry den, kupili ste nakoniec to odrazadlo? Tiez rozmyslam nad jeho kupou...Dakujem

xypsylonka
autor
8. mar 2014

Áno, kúpili, nemá chybu 🙂teda len jednu a tou je, že malá sa na ňom nechce učiť ☹

zanin
8. mar 2014

@xypsylonka mame ho doma a je super. Starsi syn na nom jazdi ako drak a uz po nom poskuluje aj mladsi.

mata128
5. apr 2014

@zanin prosim ta,od akeho veku/vysky ste ho zacali vyuzivat???vdaka

zanin
6. apr 2014

@mata128 no podla mna je vhodne tak od 2,5 roka. Teraz ma mensi 3 roky a jazdi o dusu. Starsi uz jazdi na bicykli bez pomocnych koliesok. Odrazadlo velmi poohlo naucil sa na klasickom bicykli za 2 poobedia. Takze ja odrazadlo odporucam 😀

miloticka
19. apr 2014

Ahojte, aj my sa chceme pochvalit s kladnou reakciou, kupili sme toto odrazadlo, maly ma len dva rocky a vysku 92cm, hned ako sme ho poskladali maly sadol a nepustil... 😉 . Frcime na nom ako draci 😀 😀 😀 Tak len mozme vrelo odporucat. A ozaj mame bez brzdy.

tortelinka
9. máj 2014

@miloticka prosim ťa, od akej výšky sa dá použiť?malý ma cca 90 cm, tak neviem či nebude moc veľké

miloticka
9. máj 2014

Ahoj, moj ma teraz ako som pisala 92cm a ma ho akurat, tie dva cm si myslim, ze uplne v pohode. Velke urcite nie. Paaa

miloticka
9. máj 2014

@miloticka
No pisem o odrazadle Milly Mally dragon.

brumca
8. jún 2014

Ahojte 🙂 ake pneumatiky ma prosim vas toto odrazadlo?nafukovacie alebo penove? dakujem za odpoved

francesska2
17. júl 2014

A s vyskou 84-85 cm myslite ze by bolo dobre? A ty co uz ho maju dlhsie, stale je ok, nie je to nejaky smejd co sauz rozpadava, vrzga...? Vdaka za odpovede 🙂

lucikos
23. júl 2014

Aj mňa by zaujímali tie pneumatiky.