Odrážadlo Pukylino

24. okt 2021

Chceme kupit malemu, ked bude mat rok odrazadlo pukylino. Teda iba ak uz ako rocny bude vediet urobit par krokov doma. Ak by teda, ako rocny vedel urobit par krokov, tak ako sa riesi obuv rocneho dietata von ku odrazadlu? Tenisky?

tosomja
24. okt 2021

Áno, plná špička, plná päta, pevná obuv na prvé kroky. Môj začal na rok chodiť, mal sandálky od ddsteps, ale na odrážadle vedel až ako rok a polročný.

lienka9
24. okt 2021

Podla mna na odrazadle o moc skor ako v roku a pol nepojde.max si posedi,tak aby si nebola sklamana 🙂 a obud ako klasicky na prve kroky,pevna ako pisala baba vyssie 🙂

gabika128
24. okt 2021

Pukylino je super 😁 náš malý sa na ňom začal hýbať keď mal rok aj 3 mesiace a o mesiac sa už na ňom posúval po dvore. Neskôr sme kúpili Puky 2v1 a teraz už má odrazadlo od Yedoo 🙂

engynka
5. nov 2021

Moj mal Puky od 13m, uz chodil. Posuval sa po troske, urcite ziadne ryhcle jazdy, skor na spestrenie pobytu vonku. Obute mal tenisky, je barefoot tamze barefootve. Ale v zasade na to posivuvanie lebo to fakt jazdenie nebude staci obycajna obuv plna spicka, plna pata.

mareri
6. nov 2021

ja som dala odražadlo až ked dieta chodilo, skor nie.A to som dala take to prve, ktore malo drevenu konštruckiu early rider, lenže rychle z neho vyrastlo

wawna
5. dec 2021

ešte premyšlam, treba davat detom aj nejake svetlo na odražadlo, kolobežku? Alebo je to zbytočne?

tosomja
5. dec 2021

@wawna moj synček ma svetlo aj blikacku. Ale my chodíme aj večer vonku.