Originálne balíčky na Mikuláša

rychenza
14. nov 2015

Ahojte, do mikulášskeho večera je ešte ďaleko, ale čo dať do balíčkov pre predškolákov, keď nechcem, aby stále jedli sladkosti? Ako to riešite vy?

katy2
14. nov 2015

@rychenza ja teda neviem... mne sa mikulas spaja prave so sladkostami.... ved netreba kvantum, su aj "zdravsie" sladkosti, k tomu nejake ovocie, oriesky a pod. Ved Mikulas je len raz za rok....

kamisun1
14. nov 2015

Ja som minuly rok dala dcere prvacke farbicky, plniace pero ale i sladkosti zopar.....u zbytku rodiny som "nariadila" dat rukavice, sal, ciapka, pancusky a podobne drobnosti.... no i sladkosti samozrejme, ktore som jej davkovala ☺

kamisun1
14. nov 2015

@kamisun1 zabudla som samozrejme na ovocie a oriesky ☺

mata1001
14. nov 2015

Ja nakupim sladkosti,dam mu ovocie,oriesky...mikulas je raz za rok a vsetky tie sladkosti nezje za jeden den...ja sladkosti milujem 🙂a vzdy som sa tesila na mikulasa...u nas je dohoda od malicka ze sladkost si moze dat vzdy az po obede.pred jedlom nie....ked mu nechces kupovat len sladkosti tak mu tam pribal farbicky,omalovanku,knizku,auticko...

steffany
14. nov 2015

dcere sladkosti vobec nedavam . ma 2,5 roka skor preferujem oriesky, ovocie a mensie drevenne hracky tam dam tiez pripadne veci z galanterie ci papiernictva 🙂

siska53
14. nov 2015

@rychenza ved je aj susene ovocie,v bioobchodoch ci dm mas aj zdra sie sladkosti,ovocie,oriesky,daka cibula,uhlik, omalvanky a nejake farbicky..ponozky.. Ja si pamatam na mikulasske balicky plne nielen.sladkosti,ale aj mandarinok a burakov. 🙂
Tiez teraz nerobim obrivske balicky skir nieco mensie a menej sladkosti,viac inych veci. A nie obrovsky balik,ale taky ten mensi a uzsi.

fadama
27. nov 2017

Ma niekto skúsenosti s mikulásskymi balíckami od ''pravého'' mikulása ?
( mikulásskebalícky.sk )

Dakujem.