Plyšáky z Aliexpressu

rommie
13. mar 2020

Ahojte, kupovali ste niektorá plyšáky z Aliexpressu? Majú tam krásne, veľké, niektoré sa predávajú aj u nás za násobné ceny. Samozrejme by som ich niekoľkokrát vyprala a keďže to má ešte čas tak by som ich nekupovala v tejto neistej dobe, až neskôr 🙂 predpokladám že aj tak sú skoro všetky made in china.

liz_lemon
13. mar 2020

su krasne, ale zle usite (vacsina), takze casom odpadne nejaka cast

katina02
13. mar 2020

Daj si pozor aby si nekúpila len plyšáka bez výplne. To sa stalo napríklad mojej sestre, že si odtiaľ objednala takého toho veľkého medveďa za pár šupov a keď jej prišiel tak zistil, že nemá výplň a len tá samotná ju potom vyšla ako keby si kupovala toho medveďa tu

leuchtturm
13. mar 2020

na obrazku vyzeraju vsetky produkty z aliexpresu perfektne, realita byva casto velmi odlisna.

rommie
autor
13. mar 2020

Pozerám aj reálne fotky od ľudí a vyzerajú fajn. Ja som skôr myslela skúsenosť z toho hľadiska či nie sú nejaké škodlivé, či nesmrdia a podobne 🙂

eriksonka1234
13. mar 2020

@rommie my máme toho zajaca zo Zootropolisu, tuším Judy sa vola a je krásny, aj pekne ušitý

baboobchod
13. mar 2020

My mame veľkého čierneho draka z minecrafu, aj menšie prasa a netopiera. Sú krásne 🥰

elistek13
13. mar 2020

To je pravda, byvaju strasne krivo usite

veronika65
13. mar 2020

Máme Bezzubku a úplne u pohode. Má trošku drsnejšie krídla, ale to majú aj podobné v Dráčiku. Stačí popozerať recenzie 😀

lula313
14. mar 2020

Ja by som dietatu nekupovala hracky z AliExpress, lebo presne nevies, z akého materiálu boli vyrobené.. v tescu, v Metre najdes super výpredaje aj na hracky od znamych znaciek, ktoré sa snažia dodržiavať ako taku kvalitu a sú bezpecne pre deti. Ja som napr tak kupila takehoto metrového medveda za 9 EUR.

oli18
14. mar 2020

Moje deti, ani vnucata, sa s plysakmi nikdy nehrali. Malych maju na spanie, velki ich vobec nazaujimali. Su velke ako deti samotne, neforemne a nenasli sposob, ako sa s nimi hrat. Ked som predavala ine veci na inzerat a dosli si tu pre to mladi ludia, tychto velkych plysakov som im darovala.

sisa106
14. mar 2020

Ja som cca. pred 3 rokmi kúpila plyšové rybky Nemo, Dory a ešte takého macka na kočík ...boli a sú doteraz krásne, nič nevybledlo, nič sa nepára, netrhá, sú pekne ušité, aj vyplnené, oprala som ich v práčke hneď ako mi prišli. Takže za mňa spokojnosť 😊