Poraďte trojkolku s nafukovacími kolesami

klarah2
14. jún 2016

Ahojte, prosim viete mi odporucit nejaku trojkolku s nafukovacimi kolesami pre 1,5 rocne dieta? Chcem, aby mala tie stupacky na nozicky, nafukovacie kolesa a vodiacu tyc. V kociku ju uz neviem udrzat a peso nam to trva vsade neskutocne dlho...
Dakujem

salome51
14. jún 2016

My sme kúpili Sport trike. Je skvelá.

lalinko2010
14. jún 2016

@klarah2 ahoj, budeš ju tlačiť? ona nebude ešte vedieť pedálovať, podľa mňa zbytočnosť. kúpte odrážalo, je to lepšie, aspoň podľa mňa, prípadne zoberte do dráčika, hračkárstva a nech vyskúša a ak trojkolku, tak klasické, spred 30 rokov, len tú môžem odporučiť.

salome51
14. jún 2016

Na obrázku to nie je, alw nad pedálmi je taký pultík na vyloženie nôh. Kolesá sú nafukovacie, má bezpečnostné pás a vodiaca tyč je spojená s predným kolesom takže keď už bude aj dieťa chcieť používať korman stále môžeš ovládať smer jazdy. Môžem naozaj len doporučiť

klarah2
autor
14. jún 2016

@salome51 dakujem, tuto som uz pozerala, tak som rada za recenziu ;)

klarah2
autor
14. jún 2016

@lalinko2010 ano, chcem ju tlacit, viem, ze este nevie slapat do pedalov. Odrazadlo mame, ale to mozeme pouzivat iba na dvore, nasa ulica je hrozna a s odrazadlom s plastovymi kolesami by som tadial presla len raz... Preto nafukovacie kolesa 🙂

salome51
14. jún 2016

@klarah2 určite sa do nej oplatí investovať.

moni244
14. jún 2016

@klarah2 podľa mňa zbytočnosť, keď už má dieťa 1,5 roka, pomaly začať trénovať na chôdzu a prechádzky

klarah2
autor
14. jún 2016

@moni244 ma 14 mesiacov 🙂 Preto som zalozila diskusiu, aby som sa vedela rohzodnut, ci ju kupit, lebo nie su lacne. Beha po dvore a jasne, ze aj pocas prechadzky, len tazko ju potom dostat do sportaku a tak kocik vacsinou tlacim prazdny. A kym takto prideme do obchodu aj ho zatvoria :D A nerada chodim vsade autom.

moni244
14. jún 2016

@klarah2 a myslíš, že v tomto ju udržíš?

monicm
14. jún 2016

@klarah2 Úprimne, ak ti neobsedí v kočíku, ani v tomto. Možno zo začiatku ju to bude baviť,lebo to bude niečo nové, ale potom........................... zatiaľ, čo som sa stretla s mamičkami a mali podobné trojkolky, tak hovorili, že to boli zbytočne vyhodené peniaze.

klarah2
autor
14. jún 2016

@moni244 to neviem, ale v tom plastovom odrazadle sa jej paci, v tom by som ju udrzala.

klarah2
autor
14. jún 2016

@moni244 minimalne je asi lahsie tlacit trojkolku ako kocik. Mozno si to len tak predstavujem 😃

klarah2
autor
14. jún 2016

@monicm presne si to myslim, ze urcity cas ju to bavit bude. Asi pozriem bazar

monicm
14. jún 2016

@klarah2 Tak to je fajn riešenie. Z bazáru je to dobré riešenie. A je fakt, že je ľahšie ju tlačiť, ale zas do kočíka vložíš aj nákup, do trojkolky nie. Ale samozrejme je to na tebe, len som povedala svoj názor. 😉

klarah2
autor
14. jún 2016

@monicm ved kvoli nazorom inych mamin som zakladala diskusiu ;)

vroni
14. jún 2016

Nemusi to byt tak. Moje dieta do kocika nesadne od roka ani za nic, peso sice beha ako maratonec, ale len smerom, ktory on povazuje za podstatny (co je len zriedkavo smer, ktorym potrebujem ist ja) a v takejto trojkolke sedi ako peciatka (pedalovat vie a nebude 🙂) uz vyse roka....

klarah2
autor
14. jún 2016

@vroni presne - ide vzdy opacnym smerom 😃 a mate tiez Sport trike?

vroni
14. jún 2016

@klarah2, ano

salome51
14. jún 2016

@vroni presne aj môj syn. Ešte namal ani rok a už chodil sám. Teraz je to s ním katastrofa. Nechce chodiť za ruku a už vôbec nie tam kam potrebujem. Navyše stále uteká no a nadrapovať sa s ním teraz keď som tehotná nechcem. V kočíku nechcel sedieť, ale rád sa vozí, pred tým mal také autíčko ale tam sa už nezmestí a táto trojkolka je jeho srdcovka. Aspoň si obehnem obchody. Páči sa mu v nej, Pre nás to bola skvelá investícia 😉

julls51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aniko85
14. jún 2016

Aj my sme mali trojkolku ale len ten lacnejší variant a bola som veľmi spokojná.maly v nej sedel už od 8 nich mesiacov a chodili sme s ňou všade...na začiatku v nej stále zaspal....v predu mal taký pultik s tlačidlami ktoré hrali hudbu.ked mal malý viac ako rok,tak už v nej sedieť nechcel.bavili ho ine veci.som vďačná za túto tému lebo doma mám už druhé bábo a akurat som nedávno rozmyslala nad novou trojkolku...tu starú ešte máme ale je rozhegana zo zlých dedinskych chodníkov a nafukovacie kolesá by boli fakt lepsie

beusssska
14. jún 2016

My máme CARETERO a som velmi spokojna, aj tyč ma dve polohy, ked si nizsia aby ti nebolo vysoko. maly si do nej uz sam sada 😀

aniko85
14. jún 2016

@salome51 a @beusssska poprosim konkrétny link kde nájdem túto trojkolku...dakujem

beusssska
15. jún 2016

@aniko85 https://www.malyrebel.sk/malyrebel-sk/eshop/25-... tu nemajú skalldom le aj cena sa mi z DA vysoká.... Daj si do heureky trojkolka caretero derby

klarah2
autor
15. jún 2016

@beusssska dakujem, aj ta vyzera super

klarah2
autor
15. jún 2016

@julls51 dakujem, ale to uz su take ceny, ktore sa mi za trojkolku zdaju velmi vysoke. Verim, ze su kvalitne, ale na nase "vozenie" je to vela.

klarah2
autor
15. jún 2016

@aniko85 uz ste nieco vybrali?

salome51
15. jún 2016

@aniko85 my sme kupovali na www.detskykutik.eu. majú v ponuke rôzne trojkolky aj tú čo máme my.

klarah2
autor
15. jún 2016

@salome51 dakujem za link, konecne stranka kde je pri kazdej napisane ake maju kolesa 👍 aj ceny su ok

salome51
15. jún 2016

@klarah2 rado sa stalo. Predajca je spoľahlivý a tovar v poriadku. Presne ako na obrázku. Dokonca na youtoobe je aj inštruktážne video ako trojkolku zložiť 😉