Poznáte trojkolku Včielka žltá Baby Mix?

eda2
17. aug 2012

Chceme kúpiť našej vnučke na 1.narodeniny trojkolku. Zapáčila sa nám táto :http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/16-1-TROJKOLKY.... Poznáte je niekto ? Máte s )ou skúsenosti ? Poraďte ! 🙂

tina_22
17. aug 2012

Konkrétne s touto nemám skúsenosť, ale podobných trojkoliek- len s iným motívom- myška, macko... jazdí u nás hodne. Sestra mala jednu takú, len sa veľmi rýchlo okývala vodiaca tyč- napokon sa zlomila a nedá sa to používať a melódia išla veľmi rýchlo na nervy, takže vybrali baterky. A tak isto sa olúpila tá pena na ochrannej ohrádke- nevyzeralo to už pekne. My sme malému kúpili smart trike- tiež má svoje chyby, ale vydržala omnoho dlhšie. odložila som ju pre druhé.
Radšej by som volila pevnejšiu kovovú konštrukciu. U týchto trojkoliek sa mi zdajú slabé. Ale výber je na vás.

3kolka
17. aug 2012

ani my sme ju nemali no sestra ju mala a tiež neodporúčam ...

ludka77
17. aug 2012

podľa mňa je hrozná, keď tu v tom vidím deti tak nechápem ako to niekto môže kúpiť a to keď počujem tú melódiu. Ako môj muž hovorí, takú čínsku blbosť treba len chytiť a vyhodiť von oknom. Určite kúp lepšiu, kvalitnejšiu, síce trošku drahšiu ale lepšiu. My máme smart trike

zmrzlinkams
17. aug 2012

tuto dilemu sme aj my riešili či kupiť trojkolku ale nakoniec sme sa dohodli jednohlasne že sa kupovať trojkolka nebude že to je zbitočne tak sme cez bazarik kupili odražadlo čo sa da urobiť na tlačenie, tak uvidime ako bude mala s tym spokojna a može to použiť aj ako choditko čo teraz určite využije 🙂 trojkolku už kupime neskor a to nie tieto plastove ale niečo kvalitnejšie čo by mohla neskor využiť aj ako bicyglik 🙂