Pravidlá k hre Svet dostihov

fokuska
29. dec 2013

Ahojte,

nemate nahodou niekto doma hru Svet dostihov a bol by ochotny/a naskenovat a poslat mi pravidla hry? Nase sme niekde stratili a pravidla z hry Dostihy a sazky k Svetu dostihov nepasuju...

Vopred vdaka

meryenes
29. dec 2013

ahoj, my máme, napíš do IP email, pošlem ti ich

fryja
6. jan 2014

@meryenes Prosím můžu taky poprosit o pravidla k této deskové hře? A ještě sháním pravidla ke hře Ramses II. Děkuji

janeg
31. jan 2014

Ahoj aj ja by som chcela poprosiť o pravidla k tejto hre.
Ďakujem.

grizo
1. feb 2014

Mozen aj ja poprosit o pravidla dakujem

dijusha
5. mar 2014

možem poprosiť aj ja pravidla 🙂 dakujem

lillah
9. mar 2014

Ahoj. Mohli by ste poslat tie pravidla aj mne? Po 100 rokoch sme oprasilu hru a chybaju nam pravidla :(. Vopred dakujem.

romanka212
15. sep 2014

@meryenes mohli by ste poslat tie pravidla aj nám?? Mladšia sestra ochorela a strašne sa nudí.
romanasillerova@centrum.sk :D Ďakujem

meryenes
15. sep 2014

@romanka212 ahoj, poslala som

evita2505
7. okt 2014

ahoj, mohli by ste prosím aj mne poslať do mailu tie pravidlá hry? evita2505@azet.sk
Budem Vám veľmi vďačná ja a hlavne moja dcéra. ĎAKUJEM

terez123
11. okt 2014

prosím poslali by ste aj mne ? 🙂 na mail terezenka1@azet.sk ďakujem 🙂 😉

popokatepetl1994
30. okt 2014

aj ja si prosím tie pravidlá :ˇ) na natalka.slovikova@gmail.com 🙂 dakujem

bbbbbbbaaa
5. jan 2015

nemate nahodou niekto doma hru Svet dostihov a bol by ochotny/a naskenovat a poslat mi pravidla hry? pravidla z hry Dostihy a sazky k Svetu dostihov nepasuju...

Vopred vdaka

bbbbbbbaaa
5. jan 2015

nemate nahodou niekto doma hru Svet dostihov a bol by ochotny/a naskenovat a poslat mi pravidla hry? pravidla z hry Dostihy a sazky k Svetu dostihov nepasuju...barlaz@azet.sk
dakujem

bbbbbbbaaa
5. jan 2015

barlaz@azet.sk
Vopred vdaka
@meryenes
@meryenes
@meryenes

meryenes
5. jan 2015

@bbbbbbbaaa ahoj, poslala som

nikka25
5. jan 2015

Prosim vas nema niekto pravidlá na hru svet dostihov niekde sme ich stratili.prosím ak máte tak by ste mi ich mohli zaslať na email nikka25@azet.sk dakujem.

meryenes
5. jan 2015

@nikka25 ahoj, poslala som

d1989
21. jan 2015

Zdravím, mohol by som aj ja poprosiť pravidlá tejto hry? Prosím, pošlite mi ich na adresu ddusann7@gmail.com Ďakujem 🙂

mariace123
1. feb 2015

Prosím vás nemá niekto pravidlá na hru svet dostihov niekde sme ich stratili 😒 prosím ak máte tak by ste mi ich mohli zaslať na email mariace123@azet.sk dakujem. 🙂

sladkabeatrice
28. feb 2015

Zdravim 🙂 mohla by som aj ja poprosit pravidla ak ich niekto mate? 🙂 moj mail je smatanova.kika@gmail.com:-) dakujem

nikolkalm
5. apr 2015

Dobry den 🙂 je mozne ze aj ja tolko ludi ma rovnaky "problem" ??? 🙂 mohla by som Vas aj ja poprosit o tie pravidla? Sice nejde o zivot, ale cela moja rodina Vam bude vdacna 🙂

nikolkalm
5. apr 2015

Zabudla som mail je sabakovanikola@gmail.com
dakujem 🙂

matabobalova
3. máj 2015

Pekne prosím, mohli by ste aj mne zaslať pravidlá? Vopred ďakujem.
matabobalova9@gmail.com

chicho
3. aug 2015

Prosím, poslal by niekto pravidlá aj mne? 🙂 Ďakujem 🙂 chicho@zoznam.sk

jajosany
27. aug 2015

prosím Vás o pravidla k tejto hre........ďakujem.....deti ju chcú veľmi hrať ☹

jajosany
27. aug 2015

môj mail: lucie.lazorcakova@gmail.com dakujem

adka24899
13. sep 2015

Prosim Vas, mohli by ste mi poslat pravidla tejto hry ? krempaskaandrea@gmail.com

Dakujem velmi pekne ochotnemu... 🙂

mullerova_petra
20. nov 2015

Dobrý den, mohla bych i já poprosit o pravidla hry Svět dostihů. Předem díky. Email: mullerova_petra@centrum.cz

rijinraj
29. dec 2015

dobrý večer mohla by som aj ja poprosiť o pravidlá hry svet dostihov na rijin-raj@post.sk ? vopred ďakujem

roko1091
29. dec 2015

Dobrý deň, pripájam sa k davu a poprosil by som Vás o pravidlá k hre Svet dostihov.
Ďakujem pekne.

roman.korbel@gmail.com