Prvé odrážadlo

11. mar 2022

Ahojte, je toto prosim vhodne ako prve odrazadlo? Ako zistim, ci bude sediet vyska sedadla? Chcem kupit ako darcek. Dakujem

pribinak
11. mar 2022

Syn dostal takúto motorku a miloval ju.

autor
11. mar 2022

pre 15-mesacne dieta, ktora uz samo chodi vyse 3 mesiace 🙂

autor
11. mar 2022

@pribinak dakujem a v akom case mu bola dobra? resp. odkedy dokedy 🙂

pribinak
11. mar 2022

Tiež ho dostal tak okolo 15-16 mes., ale môj syn je dosť vysoký. Najskôr na nom ale cúval a až potom začal jazdiť

autor
11. mar 2022

@pribinak a nenarazal nohami o zadne kolesa? toho sa trosku bojim.

barbie1981
11. mar 2022

Neviem aký máš rozpočet ale odporúčam toto https://www.mall.sk/odrazadlo-motorka/teddies-o...

autor
11. mar 2022

@barbie1981 rozpocet nie je problem, ale chcela by som vyzorovo skor take, ako sme mavali my, ked sme boli deti, cize nejake klasicke odrazadlo 🙂

nwnw
11. mar 2022

Funny wheels od 15m do 2,5 roka

adeladulova
11. mar 2022

No moj mal takuto ibaze ciernu a veru nohami nazaral. Kupila som z tesca za 10e inu plastovu motorku, taku co ma vzadu kolesa blizsie pri sebe a uplne na nej valil hned od zaciatku

autor
11. mar 2022

@adeladulova dakujem, presne toho som sa obavala, asi budem pozerat po niecom uzsom.. bola som pozriet aj v tescu ale u nas nic take nemaju 🙂

katka1389
11. mar 2022

@adeladulova presne tieto su dobre nenarazal s nohami

autor
11. mar 2022
oblecenie99
11. mar 2022

Náš má takú istú zelenú u našich, aká je aj vyššie, ale trošku trvalo, kým sa na ňom naučil jazdiť, má to dosť tenké tie predné kolesá. Ja som mu na doma kúpila Puky Wusch, ináč pekné, stabilné, pevné, nehlučné, ale môj ho neznášal, v kuse narážal nohami o tie zadné kolesá, tak som predala. Keby som teraz vyberala odrážadlo, tak určite to, ktoré ti dala do odkazu @barbie1981

gumkac19
11. mar 2022

Mali sme aj puky ale predali sme a kupili Funny Wheels a super fičí na Tom o sto šesť

barbie1981
11. mar 2022

@oblecenie99 my sme mali tiež aj puky aj motorku, ale až funny wheels mi prišlo ako super odrážadlo, má pogumovane kolesá , je stabilné a za tu cenu super. Preto sa aj pokúšam radiť, aké odrážadlo je dobré.

evaachesa
11. mar 2022

Ja len odporučim pozrieť si video o výbere vhodného odrážadla nižšie. Keby som ho videla skôr, tak kupujem rovno 2-kolesové užšie odrážadlo a nie široké funny wheels. Syn narážal s nohami do zadných kolies...po pol roku sme mu jedno odobrali takže už to bolo lepšie, no to odrážadlo je aj tak celkovo široké a dieťa má naširoko nohy čo nie je veľmi vhodné na kĺby (tak isto aj to čo máš na foto). Funny wheels sa dá nastaviť len do 2 polôh vzadu a volant nenastavíš vôbec. Nedávno sme ho vymenili za cyklo odrážadlo kde sa dá nastaviť sedadlo aj volant. Menili sme keď mal syn 89cm.
https://www.naboso.cz/Blog/naBOSo-ZDRAVI/ODRAZE...

autor
11. mar 2022

@evaachesa dakujem za video. A ake odrazadlo mate teraz?

evaachesa
11. mar 2022

Kúpili sme toto: https://m.alza.sk/sport/yedoo-tootoo
Na ihrisku ho skúšali už aj menšie deti (1,5-2) a teda musím povedať že im to išlo celkom šikovne na moje prekvapenie 🙂 ono aj malé dieťa sa naučí hneď na 2 kolesách, len možno bude vyžadovať viac času ten tréning. Toto je od cca 1,5 roka. Syn má teraz 2 roky a 4 mesiace.

autor
12. mar 2022

@evaachesa dakujem 🙂