icon

Sadrový odtlačok bábätka

avatar
eli43
Dnes o 18:45

Dobrý deň, aké máte skúsenosti so sadrovymi odlitkami na ručičku a nožičku?
Zaujíma ma napr tento: https://m.alza.sk/hracky/pearhead-trojramik-na-...

Sadrový odtlačok bábätka
avatar
olivieraa
Dnes o 19:25

@eli43 ahoj, my mame skusenost so sadou na odtlacky babyart. Bola tam taka hmota, ktoru sme rozvalkali, urobili odtlacky a nechali vyschnut.. ked sa nam odltacok nepacil tak sme opat hmotu spojili, rozvalkali a takto dookola, neviem ako je to pri sadrovych odtlackoch, ci je to mozne, ale toto by bolo za mna rozhodujuce 😁 je mala sanca ze budu pekne odtlacky na prvykrat

avatar
svetlonos
Dnes o 19:26

@eli43
zbytočne predrazene. Pozri v Tedy alebo Action. Tam to stojí pár eur. Ja to mám myslím z action a bola to celkom zábava. U prvého som to vzdala, s druhým sa k tomu ani nedostala až teraz s tretím. Ide to super 🙂. Myslím, že ťa hmota je všade rovnaka