Sadrový odtlačok bábätka
Dnes o 18:45
Dobrý deň, aké máte skúsenosti so sadrovymi odlitkami na ručičku a nožičku?
Zaujíma ma napr tento: https://m.alza.sk/hracky/pearhead-trojramik-na-...
Dobrý deň, aké máte skúsenosti so sadrovymi odlitkami na ručičku a nožičku?
Zaujíma ma napr tento: https://m.alza.sk/hracky/pearhead-trojramik-na-...
@eli43 ahoj, my mame skusenost so sadou na odtlacky babyart. Bola tam taka hmota, ktoru sme rozvalkali, urobili odtlacky a nechali vyschnut.. ked sa nam odltacok nepacil tak sme opat hmotu spojili, rozvalkali a takto dookola, neviem ako je to pri sadrovych odtlackoch, ci je to mozne, ale toto by bolo za mna rozhodujuce 😁 je mala sanca ze budu pekne odtlacky na prvykrat