Šmýklavka pre deti

miirkka1
12. mar 2023

Ahojte,prosím Vás poradíte mi šmykľavku?Dcérka ide mat 3 roky a chceme jej kúpiť, nakoľko ich miluje.Mali sme tu,co je na obrázku a vôbec im nešlo smyknut, museli sa posúvať.Dali sme ju prec.Bolo by fajn,aby bola aj pre druhú 6rocnu.Na internete ich dosť,no už nechceme kúpiť naslepo.

Dakujem

mikaelka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zorkahorka
12. mar 2023

Nebolo to topankami? Gumenne podrazky brzdia v smykani

miirkka1
autor
12. mar 2023

@zorkahorka neviem,ale mávali rôzne topanky a nešlo to.Skusali to obe

miirkka1
autor
12. mar 2023

@zorkahorka mali sme presne túto,čo je na obrázku od jednej pani z bazosu ju predávala novú zabalenú za 25eur.A na internete stojí okolo 70-80eur.Ci to bol nejaký chybný kus,neviem

zorkahorka
12. mar 2023

@miirkka1 nie, nebol chybny. aj u nas na ihrisku je a mojim detom to tiez nejde, ale podla mna preto, ze su obuti. skuste nabuduce naboso

miirkka1
autor
12. mar 2023

@zorkahorka oni skúšali aj naboso ,všelijak.Aj na jeseň,na jar, v lete.Ked bola ta staršia, mala takú malinku inej znacky a ta jej išla vo všelijakých topánkach.

zorkahorka
12. mar 2023

@miirkka1 aha, tak bude asi zly material

saxana000
13. mar 2023

Prelakovat ste neskusali?my mame takuto a uz bola taka vytrusena od mrazu a slnka.vysmirglovala som poriadne dohladka pretrela som ju lakom co sme pouzivali ked sme malovali kamienky a ide ako vichor..a v lete sa treba smykat s leginkami s holym zadkom to trochu brzdi

simca06022011
13. mar 2023

Mne tieot plastove rpidu aj strasne nestabilne, duplom pre vacsie deti, nemali ste s tym nikto problemy?. Sused postavil z dreva na sposob detskych ihrisk a dal tam klasicku smyklavku na to, a vybavene, odsuchaju sa aj velke deti a sucha sa... keby som do toho isla, urcite to urobime tak. a je to 2v1 lebo deti sa tam odhraju aj na bunkre a kadeco :D

rdi
13. mar 2023

Moze to byt kludne aj materialom ale aj spadom, ak nie je dostacujuci, tak to nepojde. No tiieto plstove mi teda moc pre vacsie deti nepridu moc bezpecne