Tip na spoločenskú hru pre 8 ročného chlapca

sunny15
5. dec 2020

Ahojte,rozmýšľala som nad monopoly,alebo zombie rukou? Skúsenosti? vďaka

jasminet
5. dec 2020

zombie ruku nepoznam, ale monopoly alebo dostihy a sazky su super, pripadne dixit

jano38331
5. dec 2020

Aktivity, monopoly, dostihy a sazky sú klasika, ktoré budú baviť každého a vždy. Tým nikdy nič nepokazíš. Potom je aj jedna, volá sa to kráľovstvo hier. V tom balení je plná kopa spoločenských hier, všetkého druhu.

liz_lemon
5. dec 2020

monopoly su nudne, je to dokola to iste, nic sa tam nedeje, niekedy to trva nekonecne dlho
spolocenskych hier je nepreberne mnozstvo, a je z coho vyberat, detom sa velmi paci hra Osadnici z Katanu, Carcassonne, Zombie Kidz, zavisi, co dieta bavi a zaujima, napr. aj Minecraft je ako spolocenska hra.

kkkatkaaa
5. dec 2020

@liz_lemon presne tak, monopoly sú značka, preto sú tak pretláčané, ale na trhu je oveľa viac a oveľa lepších hier. Moji chlapci, 7 a 10 rokov, majú napríklad radi Ubongo, Tibet, Dobble.

akvi
5. dec 2020

Monopoly su časom nuda. Je kopec lepších hier. Záleží aj od zamerania čo ma chalan rad. Či strategické hry, ako Carcassonne, alebo nieco skor na fantaziu, ako Dixit, alebo take akcnejsie, ako Bang. Alebo náučné - super hra je Timeline.

liz_lemon
5. dec 2020

@kkkatkaaa presne, vsade ich maju, je to zname, tak kazdy to kupuje, tiez sme to kupili, ked sme len zacinali so spolocenskymi hrami, ale teraz viem, ze je to jedna z najnudejsich hier

liz_lemon
5. dec 2020

inak by som kludne aj napisala do specializovanych obchodov (napr. Ludopolis, Ihrysko), kde robia ludia, ktori sa v hrach naozaj vyznaju a vedia super poradit, takisto na youtube sa daju najst videa, kde ukazuju hry, a podla toho sa tiez da vybrat

deti95060810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
5. dec 2020

autoeurópa

kika831
5. dec 2020

@sunny15 ubongo je super