Trojkolka pre ročné dieťa

zuzzna
28. dec 2022

Ahojte, chcem vas poprosit o skusenosti s detskymi trojkolkami. Vobec sa neviem rozhodnut a cim dalej hladam, tym sa mi menej nieco paci. Chceli by sme trojkolku pre syna k 1. narodeninam. Byvame na dedine takze by som chcela nieco co nebude hned rozhrkane, idealne nafukovacie alebo gumene kolieska. Najviac su v ponuke Kinderkraft a Zopa. Na kazdu znacku som ale nasla aj zle recenzie. Kinderkraft mame kocik taky do auta, k dr a pod. a najradsej by som ho hodila do kosa, velmi zle sa ovlada a reklamovali sme ho hned po prvom pouziti. Preto sa bojim ist opat do tejto znacky. Na Zopu ale som tu presne nasla, ze je to taka hrkalka. Nemate skusenosti napr s Milly Mally Luxusná Trojkolka Qplay Nova + Rubber golden?
Ďakujem za kazdu radu 🙂

simona20201309
28. dec 2022

@zuzzna my máme zopa a tiež by som ju najradšej hodila do koša. Pomohla som ti aspoň zúžiť výber? 😀

sandyan
28. dec 2022

Ja mam zas kinderkraft trojkolku sice tu lacnejsiu..prilozim foto,ale tiez je hodna kosa😁

sandyan
28. dec 2022

Strasne hrka,tazko sa s nou manipuluje :(

zuzzna
autor
28. dec 2022

@simona20201309 zuzit vyber na ziadnu 😂😂

zuzzna
autor
28. dec 2022

@sandyan aj som si myslela ze to tak bude 🙈 dakujem za radu

janetinka27
28. dec 2022

ja sice ziadnu nemam a skusenosti mam minimalne, ale neter ma taku, ze ty tlacis a ona soferuje. neda sa to zablokovat. cize ked sme sli vonku na prechadzku, hned za branou stocila volant a museli sme ist naspat domov...

belllinka
28. dec 2022

Ja tymto kocikovym trojkolkam nechapem 🙂 V com je to lepsie ako kocar? Ze su tam pedale, na ktore dieta nedociahne a cele to hrka? Ani ked bude vacsie sa na tom trojkolkovat nebude.

riskoh
28. dec 2022

Mám kinderkraft jazz a nemám vôbec žiadnu pripomienku,je pevná,nehrka,bývame na dedine,v pohode všetko prejdeme,viem ju zložiť do auta...

zuzzna
autor
28. dec 2022

@belllinka ja to chcem tak na spestrenie ze ked pojdeme nachvilu von, ani neratam ze by na tom jazdil sam ale posledne dni ma take hystericke place v kocari, ze ani neviem ako s nim budem teraz chodit von.

petamich
28. dec 2022

mame Smartrike - zbytocne tiez to idem vysmarit asi 2x som to vyskusala, otrasna manipulacia, nechce v tom byt 😂 maly ma 1.5 roka a pred mesiacom zacal jazdit rovno na odrazadle

simona20201309
28. dec 2022

@zuzzna my sme ju využívali dosť. Keby som mala kupovať znovu, viac čítam recenzii a zistujem. Veľmi som sa s ňou vytrapila. Par súčiastiek sme stratili niekde po ceste, hrka, je ťažká, ale napriek tomu to pre nás bola obrovská pomoc, lebo sme mali obdobie, keď do kocika nechcela ale chodiť ešte nevládala. Chcela len na ruky. Tak pre nás trojkolka bola riešenie. Podla mna ma dieta z jazdy v trojkolka väčší zážitok, ale je pravda, že sa zaobídete aj bez nej.

simona20201309
28. dec 2022

@belllinka pravda.... to 5v1 je riadna blbosť 😆😆😆
Ako trojkolka na pedalovanie nepouzitelne

zuzzna
autor
28. dec 2022

@simona20201309 jasne ja ratam ze to vyuzijeme max rok, ozaj kym nechodi a na odrazadlo je skoro. Ale napr kamoska ma malu uz ma viac ako 2 a vyuzivali dlho.