Trojkolka. Smart trike zoo alebo injusa body?

kvetinqa
24. sep 2011

Ahojte! Chceli by sme malemu kupit trojkolku. Hladame nieco s gumenymi kolieskami a najma trojkolku, ktora nam nebude po case cela hrkat. Mate niekto Smart trike zoo alebo Injusa body? Ake su vase skusenosti? dakujem

wvwvw
17. okt 2011

@kvetinqa Ahoj.my sme sice este moc malinky, ale tiez uz pokukavam po trojkolkach. Velmi sa mi paci body injusa. Uz ste sa pre niektoru rozhodli?
Ale ine mamicky,ake mate skusenosti?

kvetinqa
autor
17. okt 2011

@wvwvw my sme nakoniec kupili tu zoo a je super. Pouzivame ju denne uz treti tyzden a nedam na nu dopustit. Zvladne akykolvek teren, maly sa v nej citi dobre, je lahka, dobre sa s nou jazdi..

wvwvw
17. okt 2011

@kvetinqa ja chcem pre maleho tiez nejaku kvalitnu, nie take co sa daju kupit hoc kde a za tyzden nam odidu kolieska. Obe tie trojkolky maju gumenne kolieska? A smart zoo ma tiez taky pevnejsi drziak pre rodicov (ci ako to nazvat)? Da sa niekde aj vidiet v nejakom obchode, lebo ja som ju zatial len na nete nasla....

kvetinqa
autor
17. okt 2011

@wvwvw mala som rovnake poziadavky, mali sme pred tym odrazadlo chicco a to mi hned zacalo hrkat. Ja som si vybrala zoo prave kvoli kolieskam, body injusa nemala tak kvalitne kolieska a niekde som citala recenziu jednej kocky, ze im zacala hrkat, tak som to neriskovala.. Ta vodiaca tyc je pevna, super sa s nou riadi..

wvwvw
17. okt 2011

@kvetinqa tak to si ma potesila;) taketo infosky sa vzdy zidu,hlavne ked to nestoji par korun.pojdem ju pokukat na nete.ja premyslam ze to malemu dame ako vianocny darcek. Od kolkych mesiacov ju pouzivate?

kvetinqa
autor
17. okt 2011

@wvwvw maly bude mat buduci mesiac 11 mesiacov, pouzivame ju necele 3 tyzdne, ale je bezpecna aj pre mensie babo, ma aj pasy a aj tu obruc okolo dietatka...

wvwvw
17. okt 2011

@kvetinqa inak ta injusa sa mi paci aj pre svoj tvar. Nie je to typicka trojkolka, ale skor motorka.a pre chlapca ako stvorena....

kvetinqa
autor
17. okt 2011

@wvwvw moj muz sa do nej zamiloval, ale ja som dala prednost kvalitnejsim kolieskam 🙂

wvwvw
17. okt 2011

@kvetinqa skoda ze som ich zatial nikde nevidela,vsade su len tie obycajnejsie :(

kvetinqa
autor
17. okt 2011

@wvwvw lebo nie kazdy je ochotny vrazit 100 a viac eur do trojkolky. Ja som mala stastie, ze som tu trojkolku videla ked sme boli niekde vonku, takze som si ju pozrela

wvwvw
17. okt 2011

@kvetinqa takze nebudeme lutovat aj ked stoji tolko koruniek?

kvetinqa
autor
19. okt 2011

@wvwvw my nelutujeme.Kupila by som ju opat.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinqa
autor
19. okt 2011

@piacere o kvalite hovorit neviem, lebo ju mame kratko, uvidim ako to bude neskor, ale s tym pohodlim nesuhlasim. Mali sme chicco, ktore sme dostali darom, povodne stoji 70 eur, je cele plastove a urcite ovela menej pohodlne ako zoo. Nas maly je v nej spokojny a ja si naopak myslim, ze sedi pohodlne, nakolko nesedi priamo na plaste, ma tam dost miesta atd..

lelagula
29. nov 2011

ahojte ma niekto trojkolku Body Injusa??dakujem 🙂

bubinovci
7. máj 2012

aj my sme kúpili smart trike zoo, malému sa veľmi páči 🙂 čo sa týka hrkania, tak trošku je počuť zadné kolieska, sú gumené ale vnútri je plast, ten je počuť na hrbolatom teréne, ale asi neexistuje trojkolka ktorá by vôbec nehrkala, predsa sú z plastu

janah9
13. máj 2012

tak tiez sa rozhodujeme medzi tymito dvomi, no ale vela ste mi ani nepomohli 🙂

lucyka1
17. máj 2012

@bubinovci to vazne? ved pisu ze kolieska su gumove? nevies ako sa s nimi jazdi po piesku? bo chceme na dovolenku... dik

lucyka1
17. máj 2012

@kvetinqa ahoj. ma ozaj gumove kolieska ako pisu? alebo len pogumovane? skusala si aj v piesku, napr. na dovolenke? dik

bubinovci
17. máj 2012

@lucyka1 navrchu súpotiahnuté gumou ale vnútro je plast a ten hrká. myslím že po piesku ak myslíš na pláži neprejdeš so žiadnou trojkolkou, to by sa ti zabárala.

hairline
11. jún 2012

Dnes som kupila smart trike zoo v draciku. Oproti klasickemu smartu ma lepsie koliecka. Viac gumene ale aj tak nie cele gumene. Ale ten klasik ma len v strede nalepeny pac ktory sa lubi aj odlepit ako pisali mamicky v bazari. Maly ma 9 mes a od prvej sekundy sa mu pacila. Uvidim ako bude sluzitt ale prvy dojem je na 100%. Inak v nr v mlynoch v draciku ich mali aj vylozene takze dalo sa porovnat...

merilu
15. jún 2012

ahojte baby takze doporucujete kupit radsje tu ZOO??chceme malemu na rok kupit trojkolku a sa neviem rozhodnut a sa este chcem opytat kto ju ma da sa trojkolka ovladat tycou??

merilu
15. jún 2012

A ta injusia body nema gumene koliska??

gilmorka
15. mar 2014

ma niekto tu injusa body? nejake recenzie, psl 🙂

radusiq
15. mar 2014

@gilmorka nemame sice injusa body, ale kangaroo - jasne uplne nieco ine, ale uz by som nic od injusa nekupovala. Napad skvely, vyzerala uplne idealna, ale kolieska drhnu, tazko sa slape, je z takeho makkeho plastu ze sa takzo ovlada, rucka pre rodicov je nepouzitelna ako sa ohyba, "hojdacia" cast je takmer plocha a teda sa vobec nehojda...

andrea561
25. mar 2014

baby a trojkolka trojkolka TOO COCOONING, neviete aka je? aj ja hladam nieco take, mame 1.5 roka, a tiez mam podmienku gumene kolieska, aby nam to nehrkotalo.

asiena
31. júl 2017

Maminky...zahladela som sa do trojkolky Injusa city max...nepredava ju niekto?v bielej farbe?alebo kde kupim novu do 150€? Dakjem 🙏

martuska2
4. apr 2018

@asiena zohnala si ju niekde? Je krasna

asiena
4. apr 2018

@martuska2 nie,no kamoska ju má,mozem sa spytat ci sa nechysta predat 😏