Vysoké 15-mesačné dieťa - odrážadlo
zuzikxx
27. máj 2023
dcerka je vyssia, uz v 1 roku mala 83,5cm teraz nosi velkost 92.Ale aj 86 je jej dobre. Poradite mi vyssie odrazadlo? bojim sa aj tej stability ale zas pre vyssiu postavu.. dakujem
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.
skus si pozriet odrazadlo WOOM 1 PLUS, predavaju ho cyklospeciality, myslim ze by malo sediet na takuto vysku dietata
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.
my sme kupovali odrazadlo podla vysky dietata, pri kazdom bolo napisane na aku vysku sa hodi

@zuzikxx musíš dať výšku postavy a nie oblečenia. A to všetko záleží od dieťaťa. Určite na začiatok je lepšie niečo stabilnejšie. Aj pre dospelého je lepšie, keď sa nemusí stále krčit k dieťaťu. Takiez je dôležité, či už dieťa je zoznámene s formou jazdy. Je dobré úplne za začiatok kúpiť obyčajnú lacnú plastovú motorku, dieta sa naučí a ty uvidíš ako na tom je.