Lyžovanie - značka lyží, palice

26. okt 2023

Ahojte maminky 🙂 mam synčeka 4r. A velmi by som chcela nech sa naučí lyžovať. Chcem ho asi prihlasit na kurz lyžovania ked sa rozbehne sezona. Ja som nikdy ani len okolo lyžovania nešla , vobec netrufam si čo k tomu treba. Prosím mamicky , co lyzujete poradte🙏 ake lyze su najkvalitnejsie , znacka? Dlzka lyzi a tych paliciek musi byt rovnaka ? Plus ak by ste dali vediet este co k tym lyzom treba. Ďakujem ❤️

bluka2
26. okt 2023

Ja som to vyriešila požičovňou

pribinak
26. okt 2023

V Decathlone ti vyskladaju celu vybavu

luliu
26. okt 2023

Tiež by som lyže a lyžiarky požičala a zaplatila inštruktora. Je zbytočne nakupovať výbavu, keď nevieš či ho to bude baviť a nevieš ako často budete lyzovat

patka06
26. okt 2023

Deti palice nepoužívajú
Lyže aj lyžiarky pokojne vyberte pre začiatok v požičovni, poradia vhodnú dĺžku - mala by byť medzi nosom a bradou

domiklik
26. okt 2023

Skôr by som riešila oblečenie... Pre štvorročné dieťa overal s vysokým vodnym stlpcom, sneh môže byť mokrý a predpokladaj ze bude častejšie na zemi a pod to termo prádlo, termo ponožky, nakrcnik, rukavice, ciapka, prilba... Prihlás ho do lyžiarskej škôlky, kde sa mu budú venovať profesionali a tam mu požičajú aj lyže...

patka06
26. okt 2023

Samozrejme kvalitné oteplovačky - nohavice na traky, bunda so snežným pásom
Rukavice, športové nepremokavé, prilba, kukla pod prilbu,
Oblečenie pod oteplovačky - nám sa najlepšie osvedčilo bavlnené /nátelník + leginy/ + ľahká mikina
Pozor, aby dieťa nebolo oblečené prílliš, aby sa ľahko hýbalo a nepotilo

hennyinnsbruck
26. okt 2023

Lyze,helmu a lyziarky pozicat ,aj okuliare ak sa da

Oblecenie -oteplovacky a bunda
Moja ma pod tym termo oblecenie na spodku okrem toho nic, na vrchu tenku mikinu.a lyziarske ponozky.

Rukavice, tenka ciapka pod helmu a tunelovy sal.

majkamasar
26. okt 2023

Tak ako ti pisu pozicat v takom veku aj tak rychlo vyrastie. Skoro pri kazdom svahu mas aj lyziarsku skolu s instruktorom zvyknu tam mat aj celu vybavu. My sme to tak riesili. Nasa zacala lyzovat ked mala 3. A doteraz to tak riesime, ze si to vsetko na tri dni poziciame z pozicovne. Teraz ma 9 na tych zopar krat co ide v roku lyzovat sa mi to zdalo vsetko zbytocne kupovat.