Paddleboard - odporúčania

jaja1979
11. feb 2024

Ahojte, na leto by sme chceli deckam kúpiť paddleboard. Keďže nemáme žiadne skúsenosti, rada si nechám poradiť od skúsenejších. Je nutné kupovať tie drahšie alebo stačí aj z lidla či Kauflandu,prípadne decathlonu. Lebo rozdiel je aj 200-300€. Prípadne na čo si dať pri kúpe pozor. Ďakujem za rady😘

sarianna
11. feb 2024

odporucam s nosnostou minimalne 150kg, urcite nie menej... / kedze sa tam zvezie viac deti, dospela osoba... Tie lacne s nizsou nosnostou su nestabilne..

sarianna
11. feb 2024

a teda postaci aj z lidla, ale skutocne s nosnostou do 150kg

tttbb
11. feb 2024

ja mam hydro force oceana a spokojnost. Da sa preskladat aj na kajak a cenovo v pohode.

namornicka
11. feb 2024

V Lidl predávajú značku Mistral, to je solídna značka, je to dobrý a celkom stabilný paddleboard, skúšala som. Ja mám rada aj tie menej stabilne, len na tom treba lepšiu rovnováhu vedieť udržať.

minenkak
11. feb 2024

@jaja1979 treba najprv vedieť do akej hmotnosti kupovať ak chcete dve tak stačia pre deti aj do osemdesiat kg ,ak stačí jedna tak samozrejme hľadať do väčšej nosnosti a potom ešte koľko padiel budete potrebovať .My máme štvormetrovú dosku a nosnosť má 210kg obaja si kľudne na nej polezime a ešte aj vaky s jedlom .A kľudne stačí z Lidla

duratlicka
17. mar 2024

@minenkak To máte aquamarina supertrip?

duratlicka
17. mar 2024

@jaja1979 My chceme tiež kúpiť paddleboardy. Neviem sa rozhodnúť, či 1 rodinný 12" alebo dva 10". Mne by sa páčili hydroforce s kajakovou sedačkou. Deti budú stade isto chcieť skákať do vody, ale ja by som sa radšej vozila v sede. A dcéra už je v puberte, možno by chcela už skôr niečo vlastné ako rodinné.Vy máte aké veľké deti?

minenkak
17. mar 2024

@duratlicka key west máme