Operácia vybočenej prepážky - Humenné

jarkakkkkkk00
1. feb 2021

Ahojtez neviete či sa v humennom teraz robi septoplastika ? Operacie vybocenej prepázky ?

mmaross1993
5. feb 2021

@jarkakkkkkk00 ano robia 1.2.2021 mi to operovali

pmajkap
22. apr 2021

@mmaross1993 prosim ta, mozem sa opytat ako dlho sa caka na termin operacie? A mozem sa opytat ako dlho si bola v nemocnici a kludne mozes napisat ako to prebiehalo ako sa citis a ci si spokojna s vysledkom 🙂 STOKRAT DAKUJEM ZA ODPOVED 🙂

mmaross1993
22. apr 2021

@pmajkap na operaciu som necakal dlho objednal som sa zaciatkom januara a o 3 tyzdne som nastupil... nastupil som v Pondelok o 12:00... v utorok rano ma operovali...a v piatok som uz isiel domov...ale v mojom pripade sa to este skomplikovalo v nedelu som zacal silno krvacat...tak som isiel na krčne v Prešove kde mi to zastavili....ale po hodine som zacal o5 este silnejsie krvacat tak som isiel do Humenneho kde som stravil dalsich 5dni...mesiac po eperacii som este nemohol vobec dychat...ale teraz 2 mesiace po operacii uplna parada dycham tak volne ako nikdy a nepouzivam ziadne spreje....predtym som nesiel z domu aby som nemal sprej zo sebou...a operacia nic nieje da sa to zvladnut...len tie dni potom ked to cele odpucha a ked vytahuju tamponadu z nosa tak je dost neprijemne ale inac pohoda 🙂

pmajkap
23. apr 2021

@mmaross1993 dakujem ti velmi pekne za odpoved 🙂 a prepac, ze som pisala v zenskom rode. Tak drzim prsty nech to dychanie uz ostane takto super navzdy.