Pôrodnica Humenné

9. dec 2022

Ahojte, je tu niekto, kto rodil nedávno v HE? Aký je prístup lekárov, personálu? Boli ste spokojne so starostlivosťou o vás a o bábätko, s izbou, s poradenstvom ohladne kojenia,.....
Ak by som chcela riešiť Cisarsky rez, nakoľko prvé išlo akútnu cekciou, je ochota zo strany lekárov? Neviem ale kedysi dávnejšie som čítala, že v HE to veľmi nechcú robiť.
A ano, viem, že existuje aj skupina, ale ta je neaktívna.

nika23t
13. dec 2022

Ja som rodila pred rokom. Starostlivosť zo strany sestier a lekárov štandardna, nič, čo by šlo vytknúť alebo nejako extra vychvalit. Bola som na nadštandardnej izbe, čiže som bola spokojná. Pred rokom boli prísne covid opatrenia, čiže žiadne návštevy, všetky sme boli na izbách a jedlo nám nosili. Co sa tyka pôrodu, môj bol prirodzený, takže k sekcii sa neviem vyjadriť... Samotný pôrod bol v poriadku, sestry aj primár boli mili, ústretovi a trpezliví. Co sa týka kojenia, taky teoreticky rýchlokurz za dve Minúty, takže nič moc. Ale bol to môj tretí pôrod, asi inak pristupuje k prvorodickam,ja som predsa len už mala skúsenosti. Malinka bola pri mne od pôrodu, sestry sa chodili vždy pýtať, či ju nevezmu k sebe, aby som si pospala. Pôrodné izby super. V podstate nemám žiadne negatívne skúsenosti ani s personálom, ani s ničím. Držím palce, nech všetko dobre dopadne ♥️

magdaleenkaa
13. dec 2022

Ahoj, já som rodila v 2020, ale nebol problém so sekciou. Tiež prvý pôrod som mala plánovanú sekciu.. Druhý pôrod sme skúšali prirodzene, ale nešlo to, tak primár rozhodol o sekcii. Na predoperačné ma poslal ešte počas tehotenstva, keďže sme sa takto dohodli. Ja som bola spokojná so všetkým. Malého mi prvý deň nosili prikladať a potom som ho mala už pri sebe. Veľa šťastia prajem, nech všetko dobre dopadne.

stankaes
3. júl 2023

.