Skúsenosti s pôrodom v Humennom - 2020

benuska
23. sep 2020

Prosím Vás o skúsenosti s pôrodom v Humennom v roku 2020. Žiaľ žiadne aktuálne info som v príspevkoch nenašla. Aký je tu aktuálny personál, vopred Vám ďakujem za vaše odpovede.

ariannazara
26. sep 2020

Rodila som jún 2019 🙂

muffynka1
26. sep 2020

@benuska rodila som v juni 2020 🙂 a za mna uzas, tak ako som sa bala personalu a primara, tak to bolo mega! Mala som nadstandard, ale sestricky mile, ked si mila ty vsetko ide lahko 🙂 Nedeptáli, pomahali, prvu som mala v Snine to sa neda porovnat :/ Za mma Humenne vsetkymi desiatimi a primar super, stale chodil kontrolovat, aj 3x do dna ako sa mam 🙂 ... podotykam v Snine som mala vybavene a prd :/

benuska
autor
26. sep 2020

Ďakujem za odpoveď muffynka1.🙂

benuska
autor
26. sep 2020

@ariannazara A ako to prebiehalo? Pri kom ste rodili? Akí k Vám boli lekári a sestry? Ďakujem za odpoveď🙂

marion09
26. sep 2020

@muffynka1 s tou Sninou plne súhlasím

janina82
4. jan 2021

@muffynka1 ahoj chcem sa spýtať mohla si mat partnera pri pôrode ?

muffynka1
4. jan 2021

@janina82 mala som sekciu, ale baby co rodili prirodzene nemali pri sebe muza, kvoli korone :/ ale na navstevy chodili normalne 🙂 teraz viem, ze navstevy zakazane

zuz18
7. jan 2021

@muffynka1 a mozem sa opytat koho mas obvodneho gyn? Ja mam termin 8.4. a zvazovala som porodnicu v HE, no troska sa bojim, kedze som sa docitala, ze kto ma gyn Buhajovu, resp. Buhaja, tak zvykne byt primar neprijemny. Tak rada by som sa tomu vyhla. Vopred ďakujem za jnfo. 🙂

janina82
7. jan 2021

@zuz18 a to už prečo že nepríjemný ? Však nemôžeš za to kto je tvoj gynekológ resp. to akože on má nejaké spory s nimi a takto sa “odbavuje “ na pacientkach či ako to mám brat?🤔

zuz18
7. jan 2021

@janina82 no take nieco som pocula, ale stale dufam, ze to tak nie je, lebo podla mna je porodnica v HE dobre vybavena a zase pocula som aj chvály na doktorky, ktore tam pracuju, tak by som rada pocula, ze su to len plane reci

janina82
7. jan 2021

@zuz18 100 ľudí 100 chuti 100 názorov 😅 asi tak
Musíme asi brat viac s nadhľadom 😉

muffynka1
7. jan 2021

@zuz18 neviem preco by mal byt neprijemny, aj ked sa hovori, ze sa nemusia no, ale neviem. Ja mam Focka a nedam na nho dopustit 🙏😍 Nemas sa coho bat, pan primar je odbornik. Vela sa na nho pise a celkovo, ale ja som nemala taky pocit. A sestricky detto, ak sa spravas slusne, taka je aj odozva a to je vsade vo vsetkom 🙂

muffynka1
7. jan 2021

@zuz18 a tie mlade doktorocky su uplne mega 🙂 Velmi prijemne

ariannazara
7. jan 2021

@zuz18 väčší blud som nečítala. Ja mam Dr. BUHAJOVU a hore na sále boli všetci príjemný sestričky úžasné a primár fakt srandista 😁 nemohla som porodiť tak asi po 3 zatlaceni videl ze nič z toho tak mi zatlacil na brucho a malý bol von. Mne pomohol lebo by som sa tam trápila dlho 😬 zacala som 12:30 a 12:59 bol na svete prvorodicka.

ariannazara
7. jan 2021

Čítala som ze veľa žien ide rodiť do Sniny nechápem koli čomu 🤷‍♀️ jak keby to nebolo jedno kde rodis. Ja som take veci vôbec neriešila a netrepala by som sa 30km do Sniny 🙄

zuz18
7. jan 2021

@muffynka1 tak si ma ukludnila 🙂 pokial to covid situacia nezmeni, tak asi ostanem pri plane A, porodnica Humenne. Dakujem za info 🙂

zuz18
7. jan 2021

@ariannazara ďakujem za pozitivnu reakciu 😉, som prvorodicka a uz len tato situacia s covidom ma stresuje a rada citam, ze to tak nie je. A praveze ja nechcem cestovat kade tade a zvlast ked som na rizikovom.

majka137
15. jan 2021

@ariannazara poviem pravdu ja som rodila v januári 2020 tiež som chcela ísť do Sniny najprv lebo som počula samé zlé reči na primára neviem prečo keď je to jeden úžasný človek,ale nie toto som chcela povedať nakoniec som sa rozhodla pre Humenné keďže v Snine nerobia vyšetrenia bábätkám ako napr sono hlavičky , obličiek atď a predsa každá matka si chce byť istá že s jej dieťatkom je všetko ok aspoň ja to tak cítim čiže určite odporúčam Humenné a tiež súhlasím s vyjadrením mamičky vyššie ako sa vi správate k personálu tak sa personál správa k vám .S úsmevom a milím slovom ide všetko ľahšie 🙂

ariannazara
15. jan 2021

@majka137 za mňa osobne veľa robí psychické rozpoloženie mamičky. Treba sa uvoľniť, načúvať personál a pôrod môže byť krásny zážitok ❤️

muffynka1
15. jan 2021

@majka137 noo, ja len na margo vysetreni, ked som rodila v Snine 2015, tak mojej robili vsetky vysetrenia aj hlavicku a vsetko, ale mohlo sa zmenit vela veci odvtedy to je fakt 🙂 a plne suhlasim so vsetkym

deni9
23. jan 2021

Ake mate skusenosti s primarom Hamadejom? som prvorodicka a cakam dvojicky,zvazujem Humenne

majka137
23. jan 2021

@deni9 poviem to jednoducho 100 ľudí 100 chutí jedny ho chvália druhý zada hania.Mam kamarátku ktorá prišla na pôrod a jej bábo by bolo zomrelo keby mal o Tom rozhodovať pán primár kamarátka sa rozhodla že pôjde rodiť inde a dobre spravila pretože ako vravím bábo by neprežilo moja osobná skúsenosť je že ja na neho nemôžem povedať krivé slovo môjmu dieťaťu život zas naopak zachránil .Dala som vám dve príklady a vy sa musíte rozhodnúť ale poviem vám ešte niečo keď má všetko dobre dopadnúť tak to dobre dopadne či budete rodiť v Humennom či v Snine Prešove proste je to jedno na osude to nič nezmení

viktory6661
16. júl 2021

@zuz18 no s Buhajom je zo pravda vlastna skusenost.. žiaľ. A Porodnica He.... jediny kzo na atestaciu je primar a Focko. Zvysok len do poctu aj ked mladé Dr su prijemne prax minimalna. Sestricky super ale ale to je tak všetko

nika23t
7. aug 2021

Ahojte, síce vidím, že už staršia diskusia, ale skúsim... Co sa týka veci do pôrodnice v Humennom, vedel by mi niekto poskytnúť zoznam, co je tam potrebné? Síce som tam rodila, ale už je to par rokov dozadu, tak ci sa niečo v tomto smere nezmenilo, keďže to tam vynovili... Ďakujem 😊

misiacik35
14. aug 2021

@benuska rodila som september 2020 a viac už nie. Teraz čakám druhé a už inde určite budem rodiť

muffynka1
14. aug 2021

@nika23t nic nieje potrebne, akurat plienky, podlozky podo mna davali oni, ja som mala svoje v taske. Pyzamo, a potom na odchod pre babo oblecko. Fakt nic take v snine mi trebalo vsetko brat z domu🤦‍♀️

muffynka1
14. aug 2021

@nika23t a vlozky hej samozrejme. 🙂

nika23t
14. aug 2021

@muffynka1 veľmi pekne ďakujem ❤️ Takto to bolo aj predtým, len som nevedela, či sa niečo nezmenilo.

viktory6661
14. aug 2021

@muffynka1 ja som rodila v snine pred par dnami a trebalo akurat balik plienok a krem na zadok nic viac zvysok mi dali

muffynka1
15. aug 2021

@viktory6661 no ja som tam rodila 5rokov dozadu, cize moze byt ze sa zmenilo nieco, nevravim 🙂