Priateľka kradne

filiposkar
3. sep 2015

S priateľkou bývame spolu 2 a pol roka. Predtým bolo všetko OK. Navrhoval som aj sobáš, ale nejavila záujem Máme spolu 16-mesačného syna. Priateľka sa postupne začala meniť. Je vulgárna, začala klamať a nedávno mi vzala aj finančný dar, čo som dostal k narodeninám od rodičov. Bolo to 15 eur, ale aj tak, nebola na to odkázaná. Rozmýšľal som o odchode, povedala, že mi zabráni stretávať sa s dieťaťom. Ženy to dokážu, keď chcú, používajú rôzne triky. Čo robiť?

dominika6
3. sep 2015

@filiposkar
Tu nejde o tych par eur,skor to ze ta zrejme nelubi

filiposkar
autor
3. sep 2015

@dominika6 Máš pravdu, len riešiť to je ťažké.

dominika6
3. sep 2015

@filiposkar
Co nariesis,o dieta sa poriadne nestara a este sa hra na urazenu,ze ti zakaze malu...
Urobit to moze,alebo bude mat 1000 vyhovoriek aby si sa s nou nestretol,az docieli to,ze mala ta nebude sama chciet

bonaqa2013
3. sep 2015

A ty ju po tom všetkom ešte ľúbiš? Myslím že už asi ani nie že? Ja byť tebou tak odídem a keď dostane rozum, tak dieťa ti dá. Alebo požiadaj o striedavú starostlivosť. Včera som bola na súde v Mt a bola som prekvapená že tam bolo zopár prípadov na túto tému.... 😉 😉 😉

jaskolka
10. okt 2021

A čo ešte chceš počuť? Sám vieš, že "tudy už cesta nevede"
Už to, že nechcela ani počuť o svadbe,ti malo byt výstraha. Teraz čím ďalej tým viac ti dáva najavo, že už má na háku teba aj vzťah.
Vyhrážky, že ti nedá dieťa, je hlúposť, to nie je len na nej, ak si otec, vieš si to dosiahnuť aj súdne.

lesana25
10. okt 2021

@jaskolka téma spred 6 rokov