Aké nežiadúce účinky malo vaše dieťa po očkovaní?

gubcikova
17. aug 2012

Keďže nik nevie presné číslo detí ktoré trpeli,alebo stále trpia nežiaducimi účinkami po očkovaní zakladám túto otázku.aspoň trošku budeme vedieť aké sú čísla.každý lekár sa ohradí,že toto sa ešte nestalo,tak uvidíme.napíšte prosím o akú vakcínu šlo a čo sa vám stalo.ďakujem.

PS:poprosím mamičkám ktorým sa nič nestalo nekomentovať

a my-dcérka tretia dávka hexi-na tváry fľaky.ani po dvoch rokoch nevedia prísť čo to je
syn.druhá dávka hexi-problémy s dýchaním,ihned začervenanie a opuch v mieste vpichu,sopeľ,hnačky,nervozita,nespavosť,spavosť,hrče pod kožou-verdikt zo sona-zgrcnuté tkanivo a pod ním medzi svalmi jazierko s očkovacou látkou,ktoré telo neprijalo

didi35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didi35
20. mar 2019

@peter952 Chcem veriť a dúfam, že nova generácia sa nedá zmanipulovať... ale desia ma mamičky, ktoré sú ako ovce a ockuju!

didi35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didi35
26. apr 2019

Nezaočkované deti nepredstavujú pre nikoho žiadne riziko, hovorí imunologička z Harvardu

Výskumníci, zaoberajúci sa výskumom osýpok, sú si už dlho vedomí „osýpkového paradoxu“. Citujem z článku Polanda & Jacobsona (1994): „Zlyhanie v dosiahnutí cieľa eliminovať osýpky: zjavný paradox osýpkových infekcií u zaočkovaných osôb.“ Arch Intern Med 154: 1815-1820:

„Očividný paradox je ten, že ako miera zaočkovanosti proti osýpkam v populácii výrazne stúpa, stávajú sa osýpky ochorením zaočkovaných osôb.“

Ďalší výskum stanovil, že „osýpkový paradox“ spôsobuje časť populácie nazývaná SLABO REAGUJÚCA NA VAKCÍNU. Slabo reagujúci sú tí, ktorí na prvú dávku vakcíny proti osýpkam reagujú nevýrazne.

Títo jednotlivci si potom chabú imunitnú reakciu zachovávajú až do nasledujúceho PREočkovania a v priebehu 2-5 rokov sa rýchlo vracajú do skupiny „silne reagujúcich“ napriek tomu, že boli plne zaočkovaní.

Preočkovanie slabú reakciu napraviť nedokáže: zdá sa, že ide o imunitno-genetický rys. Podiel slabo reagujúcich medzi deťmi sa odhaduje na 4,7 %.

Štúdie epidémií osýpok v kanadskom Quebecu a Číne svedčia o tom, že k epidémiám osýpok naďalej dochádza aj vtedy, keď je zaočkovanosť najvyššia (95-97 %, či dokonca 99 %, pozri register vedeckých štúdií, položky číslo 6 a 7).

https://www.badatel.net/nezaockovane-deti-nepre...

ivanatim
2. máj 2019

@didi35 Ale chodte do prdele s tymito vasimi hoaxmi vazena pani!!! Posielam tento Vas prispevok na policiu za sirenie poplasnej spravy. Tento Vami propagovany neseriozny web je na 8.mieste v rebricku konspiratori.sk: https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php

Ako mozete byt niektori taki sprosti, ze verite takymto nezmyslom a dokonca ich tak tupo sirite medzi zdravych normalnych ludi??? Vy si kludne svoje decko neockujte, ale potom neplačte ked dostane osypky ako tie deti tych priblblych mamiciek z Rumunska, atd...myslim ze sprav o tom ako vy tupela ohrozujete populaciu znovusirenim choroby, nad ktorou sme boj davno vyhrali, je vsade dost...

evittam
2. máj 2019

@ivanatim Ty ako "netupelo" by si mala teda velmi dobre vediet, že vacsina tych co mali osypky na SVK a v CR boli ockovani. A taktiez ze aj tvoje ockovane dieta moze dostat hociktorú z chorob na ktoru je očkované. Bohužiaľ.
Skor by som povedala,ze vacsia hrozba su ludia s tvojim zmyslanim .

evittam
2. máj 2019

Osypky v CR za prve dva mesiace 2019 - vsimnite si vysoke pocty nakazenych dospelych; najvyssi pocet 43 je vo veku od 35 do 44

věk v letech počet případů
do 1 roku 14
01 - 04 23
05 - 09 6
10 - 14 5
15 - 19 11
20 - 24 13
25 - 34 26
35 - 44 43
45 - 54 22
55 - 64 6
65 - 74 1

evittam
2. máj 2019

Kritici očkovania sú nezriedka vykresľovaní ako nevzdelané, nezodpovedné biomatky, ktoré žijú takmer jaskynným spôsobom života a bezhlavo uverili nejakým konšpiračným teóriám "na tých internetoch", na základe ktorých odmietajú očkovanie. Český sociologický prieskum však ukazuje celkom odlišný obraz. Až 62% kritikov očkovania tvoria vysokoškolsky vzdelaní ľudia a ďalších 30% ľudia s maturitou. O prieskume veľmi výstižne informuje Dr. Margit Slimáková. Problematikou sa "odmietač" začína zaoberať prevažne až po tom, ako bol svedkom nežiaducich účinkov u svojich detí alebo iných členov rodiny. Typicky potom konzultuje túto skúsenosť s lekárom, ktorý sa však k tomu stavia odmietavo alebo s nezáujmom a nie je schopný o probléme adekvátne diskutovať. Táto skúsenosť a dezilúzia spôsobí prehlbovanie nedôvery rodiča k zdravotnému systému. Rodič zvyčajne neusiluje o odmietnutie akéhokoľvek ďalšieho očkovania, hľadá skôr len ďalšie informácie a snaží sa presadiť o niečo voľnejší, šetrnejší režim očkovanie dieťaťa, aby malo šancu lepšie sa s ním vysporiadať. Samozrejme narazí na nepochopenie lekára a neúprosný totalitársky režim štátu.

didi35
2. máj 2019

@ivanatim Vážená pani, najskor sa sama zorientujte, čo konkrétne ona povedala a potom sa môžeme spolu baviť.

Jej prednášku nájdete tu:

https://www.youtube.com/watch?v=8h66beBrEpk

Ona je imunologicka, tak o tom hádam cosi vie. A či sa cítite byt múdrejšia Vy??

didi35
2. máj 2019

@ivanatim Sama mám následky po ockovani proti hepatitíde A a B, tak viem o čom hovorím... a okrem toho známa pracuje v nemocnici v Rakúsku, kde aj lekári na ich oddelení priznali pred kolegami, že tí mladí ľudia s neurologickými ochoreniami napr sklerózou multiplex to ostali po ockovani. Žiaľ, pacientovi to nepovedia...

Žiaľ, a potom take ovce ako Ty si myslia, že očkovanie je spása.

evittam
2. máj 2019

@didi35 Určite a všetci ostatní sme len tupela.😁😉

didi35
3. máj 2019

@evittam Nerozumiem o com hovoríš... kto ostatní?

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nini1010
3. máj 2019

Bize tieto dristy...s malou dusickou som klikla,ani neviem preco ale toto je skoro ako sekta.

evittam
3. máj 2019

@didi35 No ako napisala mlada pani-ona je ta mudra a my sme len "tupela".....

fibica
4. máj 2019

Poznam styroch lekarov, ktori nedali zaockovat svoje deti. Z toho jeden chodi operovat aj do zahranicia.

lenka54321happy
4. máj 2019

ja som taktiez s prvym synom ktory nemal vobec ziadnu reakciu na ockovanie nechcela citat taketo veci a neverila som... a myslela som si ze si matky vymyslaju...alebo prehanaju atd

Ale ked mi moje 4 mesacne babatko odpadlo v rukach par sekund po tom ako ho zaockovali a sestricka aj Dr potvrdili ze to nejaka latka v tej vakcine sposobila...tak od vtedy viem ze nieco za tym je...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanatim
5. máj 2019

@evittam Chod k lekarke nech ta vysetri a nech ti pekne krasne dohovori, pretoze to vyzera, ze sa tu snazis nahovorit ludom tie tvoje konspiracne teorie, ktore su totalne mimo realitu a ze veris viac kadejakym psychopatickym nezmyslom ako vede, vyskumu, lekarom, realite, faktom a historii...

ivanatim
5. máj 2019

@teegreen vzdelenych ludi :DDD konspiratori nie su vzdelani ludia ;) su to ludia postaveni mimo realitu, mimo fakty, mimo poznatky snaziaci sa utupit mysel aspon tym viac naivnym a lahko ovplyvnitelnym ludom...vid zoznam webov na webe konspiratori.sk, kde najdes weby, z akych tuna tito ludia zo sekty porti ockovaniu zdielaju svoje nezmysly 🙂

ivanatim
5. máj 2019

@lenka54321happy :D Jasne... anonymny profil na modrom konikovi si moze zalozit hocijaky clen sekty proti ockovaniu... ale realita a fakty su ine... Ludia sa ockuju uz desatrocia a vdaka ockovaniu sme sa zbavili chorob, ktore by nas inak mozno aj vyhubili..

ivanatim
5. máj 2019

@fibica vymenuj prosim ta, pretoze bez toho je to len vykrik do tmy. Chceme presne mená, nasledne ich vsetkych obvolam... taketo slepe vykriky tu moze dat kadejaky anonym. Ale aka je REALITA a FAKTY a vedecke vyskumy a historicke empiricne skusenosti? Tie su jasné. Bez ockovania by sme tu mozno ani neboli. Vdaka ockovaniu tu nemame choroy, ktore tu predtym boli a ockujeme sa uz desiatky rokov vsetci bez akychkolvek nasledkov... To, ze existuju kadejake pochybne konspiracie a hoaxy, to je normalne, ved aj Kotleba existuje, aj Haranin ma tisice fanusikov na FB stranke, kde zdiela clanky len a len z pochybnych webov zo zoznamu konspiratori.sk. Ludia su hlupi... to je normalne. Ale realitu to nemení, realita ostava taka aka je, aj ked proti nej bude trebars aj denne bojovat nejaka sekta psychopatov antivaxerov 🙂

evittam
5. máj 2019

@ivanatim Mimo realitu si sama. Nenapísala som sem žiadnu konšpiračnu teóriu. A nic z toho nie je moje. A ja verím lekarom. Mame výborných lekárov.

eva8
5. máj 2019

@ivanatim myslela som, ze si v prdeli, kdesi posielala istu prispievatelku, ale to je dobre, ze si sa tam nedostala 🙂 Ako si fopadla na policii?

eva8
5. máj 2019

@ivanatim inak, aj ja este stale povazujem ockovanie za ucinne. Ale pozeram sa aj na rizika, nezlahcujem ich

kulumulu123
5. máj 2019

Najsmutnejsie na tomto vsetkom je ze stale ockuju mladsie a mladsie deticky... Pri tomto tempe coskoro budu ockovat deti Este pred porodom v maternici - pre istotu.... je mi velmi luto vsetkych chorych deticiek co maju ocividne nasledky z vakcin... Dakujem autorke za zalozenie danej temy a po precitani je na kazdeho osobnej zodpovednosti ako sa rozhodne....