Koľko sa vám hojila jazvička po TBC?

tinus20
13. máj 2009

baby napiste mi prosim jak dlho trvalo kym sa zahojila jazvicka po TBC?moj ma 3m a tyzden a stale sa to nechce zahojit... 😖

terina25
20. máj 2009

naša malá má 3 mesiace a 3 t.a ešte stále to nemá zahojené 😒

veronika81
20. máj 2009

terina a očkovali vás, keď mala malá 3 mesiace?

jajka968
22. máj 2009

my sme mali sakra problém s hojením, pretože malému sa tam spravil strašne veľký pupák plný hnisu,pri kúpaní praskol a hnis oddekal, no na druhý deň pupák ešte väčší, jemne som sa ho dotkla a on opäť praskol a hnis tiekol, na tretí deň opäť pupák napuchnutý a kopec hnisu, tak sme šli k doki a poslala nás k ftiziologovi, ktorý rieši takýto problém v nitre, hneď mu to chúdiatku môjmu rezal a potom ešte 2x pri každej kontrole, lebo stále tam mal kopec hnisu a to už mal 5 mesiacov, dovtedy nemohol mať žiadne očkovania. teraz už dobre, ale jazva mu ostala riadna ☹

veronika81
22. máj 2009

Tak my s tým boli včera na pľúcnom, ošetrili mu to tam (nepozerala som sa ako, ale išla mu z toho aj krv ☹ ), mám mu to pri každom prebaľovaní čistiť liehom a večer natierať framykoinom a prelepovať. Kontrola o tri týždne. Som zvedavá aké to bude, ale dúfam, že to pomôže..

stvura
23. máj 2009

No mi sme nemali absolutne nic, len male vpichy bolo vidiet. Prevenar sa trosicka horsie ukazal, ale vsetko zmizlo do tyzdna /neviem po kom ma taku dobru hojivost, lebo ja mam hrozne zlu/. Este nas caka posledne ockovanie, tak uvidime...