Mali ste nežiadúce účinky očkovania po vakcíne MMR?

stanka9
28. máj 2009

Ahojte,chcela by som vás poprosiť-ak ste dali už svoje drobce očkovať týmito vakcínami-mohli by ste sa so mnou podeliť o skúsenosti -mali ste nejaké nežiadúce účinky a kedy nastúpili ??? totiž dočítala som sa,že po vakcíne MM sa môžu objaviť až do 3 týždňov.
ďakujem

lalinko2010
12. máj 2016

@katarinka89

Príčiny cukrovky 1. typu

Tento typ cukrovky je podmienený imunologicky, organizmus vytvára protilátky proti vlastným B-bunkám podžalúdkovej žľazy (pankreasu), ktoré v zdravom organizme produkujú hormón inzulín. Nastáva porucha systému odolnosti, organizmus akoby bojoval sám proti sebe. Dochádza k pomalšiemu alebo rýchlejšiemu usmrcovaniu týchto B-buniek, čo vedie k úplnému zániku tvorby inzulínu. Pacienti s týmto typom cukrovky sú životne závislí na dodaní hotového inzulínu do organizmu v podobe injekcie. V prípade jeho nedodania zvonka by došlo k rýchlemu rozvratu vnútorného prostredia, bezvedomiu a smrti pacienta. Vyskytuje sa najčastejšie u detí a mladých dospelých, môže sa však vyskytnúť aj u jedincov starších ako 30 rokov. Príčina, prečo dochádza k imunologicky podmienenej deštrukcii vlastných B-buniek pankreasu stále nie je celkom objasnená.

Predpokladom je určitá vrodená dispozícia, pravdepodobná je účasť nejakého spúšťacieho mechanizmu, ktorý spustí imunologické procesy vedúce k zániku B-buniek pankreasu.

Takýmto spúšťacím mechanizmom je najpravdepodobnejšie styk s vírusovou infekciou.

majkl111
9. sep 2016

@zuzankkaa1 ahoj presne nam sa to stalo tie cyklicke teploty

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka1986
17. dec 2017

@limca ze autizmus z očkovania 😂😂😂😂👍 sch ty riadne trepes nikdy sa to nepotvrdilo tak nezavadzaj...z ockocania nik neumrel ale bez očkovania plno ludi umrelo na epidemie

unctadorg
17. dec 2017

@peter952 autizmus je v prvom rade vrodeny.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliennka1
2. apr 2019

@peter952 najnovsie studie potvrdili, ze autizmus z ockovania nevznika. to su somariny. a autizmus nevznika z vakcin, nesir prosim ta take somariny

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soulmate9
3. apr 2019

@zuzuliennka1 ďalšia ovečka čo sa nechá oblbnut mediami...

soulmate9
3. apr 2019

@peter952 plne súhlasím, tiež osobne takých poznám...

zuzuliennka1
7. apr 2019

@soulmate9 ovecky ste akurat tak vy, ked sa nechate oblbnut mediami a vyplodmi, ze autizmus vznika z ockovania, to su demagogie a niekolko studii to uz vyvratilo. a zaklad je dat ockovat len 100% zdrave dieta, takze niekedy to treba odkladat hoc aj pol roka, kolko je ale skutocne zodpovednych rodicov v tomto?

kristina2412
7. apr 2019

@zuzuliennka1 najnovšie studie sponzorovane farma firmami.

zuzuliennka1
3. jún 2019

@kristina2412 sprav studiu ty, ked si taka mudra

zuzuliennka1
3. jún 2019

@soulmate9 sprav studiu ty, mudrlant... a nedajte ockovat pre mna za mna deti a potom ale neplacte a najma nekupute ziadne lieky! ked bude zle... lebo tie su tiez od farma firiem, dufam ze sa doma len bylinkami liecite vsetci.... ovce

kristina2412
3. jún 2019

@zuzuliennka1 ja nepotrebujem robiť štúdie...ja som psycholog pracujuci so zdravotne postihnutými deťmi... A mnohé začali mať problémy práve po očkovaní. A poprosím ťa nekop všade okolo a nauc sa normálne diskutovať a argumentovať,bez nenávisti a osočovania. Pekný deň ti zelam

zuzuliennka1
3. jún 2019

@kristina2412 normalne diskutovat sa s ovcami neda. Autizmus z ocko nevznika, na to musia byt vrodene dispozicie, a zakladna vec je dat ockovat LEN 100% zdrave dieta, uplne, ani len soplik nesmie mat.
Vy sa tu obhajujete “studiami” ze autizmus je z ocko a studie, relevatne, ktore to uz iks krat vyvratili, su uz zle.. Pekny dvojity meter.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliennka1
4. jún 2019

@peter952 riskovat vazne ochorenia, ktore dokonca uz ani nie su v teoretickej rovine, ale realne sa u nas zacinaju vracat, co naposledy pred iks rokmi tu boli - len kvoli ockovaniu, je podla mna niekolkonasobne vacsi hazard so zdravim seba a kolektivu..... toto vsetko su stale nijako nepodlozene veci, vsetko len v teoretickej rovine, musia byt pritomne predpoklady, preddispozicie, a aj to nie je 100%, ale tvrdit, ze ocko=autizmus, je chore...... ja som ockovana, vsetci v rodine, vsetci, ktorych poznam, mam kvantum mamiciek kamosiek, vsetky deti su ockovane a nikomu nic nie je..... ale sak okej, vasa zodpovednost, vase deti..... len potom nechodte plakat k doktorom a uz vobec nie pytat lieky, tie su predsa od farmafiriem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliennka1
4. jún 2019

@peter952 vy tu vsetci riesite, ze poznate ludi, ktori su vdaka ocko taki a taki... ja zas poznam ludi, ktorym po ocko nic nie je.....zas dvojity meter?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frantiseklotrinsky
26. jan 2021

@kristina2412 a nikdy ta nenaoadlo ze to nemusi byt ockovanim,ale jednoducho prejavmi kt vznikaju prave v tomto období?
Spytala, ci študirovala si aj to, ak dieta nebolo vobec ockovane ničím, kedy sa to dieta zacalo prejavovat ako Autista?

tanakamil
22. dec 2021

@spinoscapularnabeta dobry vecer, prosim vas ako ste dopadli so synom? Uz je sice velky chalan ale aj tak sa podelte . Dakujem

lulu260586
28. okt 2023

@spinoscapularnabeta dobrý deň po pár rokoch sa to zlepsilo? Naša je pol roka po a mám pocit že sme sa niekde zastavili 🤷nepozorna, ešte aj hyperaktívne...ale dokopy nič nevie :/

lulu260586
28. okt 2023

@limca zlepšilo sa vám to? Ako ste na Tom mi sme.5 mesiacov po a nerozpráva, podľa mňa ani nechápe, niečo áno niečo nie..tiež sa obávam že vakcina