Mám odložiť očkovanie?

darty13
27. feb 2014

Ahojte maminy, potrebujem poradiť. Zajtra nás čaká prvé očkovanie, ale doma mám chorého staršieho syna a manžela. Malý je zatiaľ v poriadku, ale čo ak už má v sebe nejaký výrus. Dali by ste dieťa zaočkovať, alebo radšej počkať?

simcab
27. feb 2014

ja by som to odložila

uhnakova
27. feb 2014

Radsej pockat, nevies, ci uz malinky nebojuje s chorobou.

mrka2
27. feb 2014

nam sestricka vravela,ze v rodine musia byt vsetci zdravi,lebo inak nebudu ockovat. pockaj urcite, ja by som to neriskovala.

matul
27. feb 2014

bez debaty odlozit, toto nikdy neriskuj, ak si sa uz rozhodla tak velmi zariskovat a dat zaockovat.

daanuska
27. feb 2014

Nie urcite nedala-ani pedoatricka by mi dcerku nezaockovala ak by bol v rodine niekto chory-pred ockovanim sa ma na to vzdy pyta takze kludne odloz ockovanie 😉

marthuska
27. feb 2014

@darty13 ockovanie odloz a pozri si popritom aj pravidla slovenskeho pravopisu, ved mas synceka skolaka, alebo budes mat 🙂) myslim to v dobrom.

hnedka
27. feb 2014

ja by som nedala zaockovat ani keby nebol nikto chory

dankapap
27. feb 2014

najma daj na svoju intuiciu ...ja by som pockala az budete vsetci zdravi 🙂

mimac
27. feb 2014

počkať určite

sampo
27. feb 2014

Urcite to odloz

ikika
28. feb 2014

@darty13 ja by som nedala... urcite by sa Ta pediatricka aj spytala na stav prislusnikov domacnosti... ja by som jej asi zavolala, ze manzel a syncek su chori a nech mi da o tyzden nahradny termin - ak by este neboli fit, tak este neskor... snad to malicky nechyti...
Prip. skus mu podporit imunitu vitaminom C (Cebion - napr. 4 kvapky denne)... 😉