Je prvé očkovanie v 5 mesiaci lepšie?

marionelka
21. mar 2015

ahoj ,maminky my máme už 5 mes. a ešte sme neboli očkovaný koly zapálenému oku ,ktoré máme stále zapálene na očnom mi povedali že tam zápal nie je a môžeme očkovať lebo ho niekedy ma a niekedy tam hnis nemá .taktiež starší syn bol chorý a doktorka povedala že nezvykne očkovať ak je v rodinne niekto chorý . Je t normálne mám ju dať ešte zaočkovať alebo nie ? Ďakujem za radu

espanka
21. mar 2015

Treba pockat dovtedy dokym nebude uplne zdrava ... a este ak bol starsi syn chory mala moze byt v inkubacnej dobe teraz..a vtedy sa tiez neockuje...moja bude mat tiez teraz 5 mesiacov a este nebola ockovana...netreba sa ponahlat ak nie je istota 🙂

alexmianina
21. mar 2015

Najlepsie ockovanie je ZIADNE ockovanie.

samantha185
21. mar 2015

kludne pockaj ,kym vyzdravie... 🙂

tortelinka
21. mar 2015

aj môj syn bol teraz očkovaný ako 5 mesačný, doteraz sme mali soplíky, alebo niečo iné, nedalo sa...

zabina27
21. mar 2015

nasa dr tiez cakala, maly mal dlho trochu zhorsene pecenove testy kvoli novorodeneckej zltacke, ockovany bol az po polroku, porad sa s dr, ak chce este pockat, tak nenahanaj, radsej, ked bude mala uplne fit

zita19
22. mar 2015

Mas vybornu a zodpovednu lekarku. Dala by som na jej odporucanie a naozaj odlozila ockovanie na cas, ked bude cela rodina fit. Kolke mamicky by taku lekarku chceli, zial nie kazdy pediater pristupuje k ockovaniu tak zodpovedne.