Môžeme ísť po očkovaní von, keď má zvýšenú teplotu?

davidko7
3. dec 2008

Ahojte,maleho včera očkovali a ma trochu zvyšenu teplotu.neviem či mam isť s nim von,alebo nie.
A ešte jedna otazka-davate niečo po očkovani od bolesti?

davidko7
autor
3. dec 2008

hallo?neporadite?chodite po očkovani von?

tanja61
3. dec 2008

ahoj tak ja po ockovani chodim s malym normalne vonku,pretoze to celkom dobre znasa....proti bolesti mu nedavam nic a ked by mal teplotu tak nejaky panadol....a vtedy vonku by som nesla 😉

fifinna
3. dec 2008

Chodime po ockovani von. Od bolesti davam cipok .

zmrzka333
3. dec 2008

ked ma teplotu tak nie ak nema tak preco nie. na teplotu davaju detsky sirup Nurofen jahodovy a ten je aj na bolest ale dietatu by sa teplota do 38,5 nemala zrazat

davidko7
autor
3. dec 2008

zmrzka333-ja viem,ale ja som mu dala ten panadol od bolesti,lebo stale plače a je mrzuty.teplotu ma 37-čo je v norme,ale je strašne nepokojny,asi ho to boli...,nemam isť radšej von?včera bol vonku,keď sme išli od lekara asi 15 min.

lienockaa
3. dec 2008

nam dr. zakazala po ockovani prechadzky..ale fakt je, ze maly bol ockovany v lete, tak asi aj kvoli tomu teplu nam to zakazala..v horucave mat este teplotu nie je nic prijemne..ale ja by som nesla ani v zime po ockovani von, ten jeden den sa da prezit..

pietra
3. dec 2008

ak je teplota len zvysena, tak nie je dovod neist von. Predpokladam, ze takto stare dieta este prechadzky absolvuje v kociku, takze ani zvysena telesna namaha nie je.
Ja som po ockovani davala paralen (alebo panadol) cipok od bolesti a zvysenej teplote na noc, inak sa mala celu noc s placom budila

davidko7
autor
3. dec 2008

Asi dnešny deň vynecham prechadzku-nič sa nestane,ak jeden deň ostane doma.je mrzuty a ako ho poznam,tak aj v kočiku by plakal.Ďakujem za rady 🙂

stvura
3. dec 2008

Moj maly mal po ockovani troska zvysenu teplotu,ale doktorka nam povedala ze pokial je zvyknuty na pobyt vonku, zvysena teplota nie je problem = tiez by bol mrzuty doma.
Ja som dala malemu hned po ockovani studene zabaly na nozky a tiez nurofen.

kingstonka
3. dec 2008

...my sme mali len velmi mierne zvysenu teplotu - bola trochu mrzuta- na prechadzku sme isli- upokojila ju ale boli sme kratsie ako normalne... od bolest panadol al nurofen...

barborka08
4. dec 2008

Ahojte maminy, chcem sa spytat, kolko vazili vase deticky ked ich prvykrat /v 3 mesiaci /ockovali Hexavakcinou (zaskrt, tetanus, cierny kasel, hepatitida typu B, obrna, HiB). My este nie sme zaockovani, vraj koli hmotnosti.

stvura
4. dec 2008

Nas vazil 4980g, presne mal 3 mesiace a 2 dni v den ockovania.
Sestricke sa zdal chuducky - teda za posledne tyzdne pribral len 680g, no mne sa javi ako normalny. Nema ziadne faldiky ale je tak pekne stavany. No a vychodziu vahu sme mali 2980g ked sa narodil.

katka.m
4. dec 2008

Ja chodím po očkovaní von a teplotu neregistrujem, pretože po príchode domov hneď dávam Nurofen. Ale okolo tých 37 môžeš von, veď to nie je choroba, je to reakcia.

barborka08
4. dec 2008

Dakujem za odpoved, nasa malicka ma 4500g a ma 3 a pol mesiaca, asi este musime trosku pribrat... Mne sa zda ze pekne pribera 175 - 200g za posledne tyzdenne, no mali sme pred dvoma mesiacmi tazke 3tyzdne kedy nepriberala vobec. No snad nas do Vianoc zaockuju.

ingulka
5. dec 2008

Ahojte, my uz tiez mame po prvej davke ockovania - mame 3 mesiace a par dni... nastastie ziadna reakcia zatial nebola, nevsimla som si teplotku, ani nejake bolietsky... snad len ze malicka trosku viac spala cez den ako zvycajne... bola asi utrapena ☹ chudinka moja...

brnka
5. dec 2008

chcem sa opytat (trochu od veci k nazvu temy) - cim chladite miesto po ockovani? nam Dr. kazala doniest nieco studene, ale neviem co.... nieco male alebo mozu byt aj tie vankusiky do cestovnej chladnicky??? 😨

denduska
5. dec 2008

barborka my sme mali pri ockovani 6870g 😅 mala 3 mesiace a nieco, neboj nic, cim neskor vas zaockuju, tym lepsie to malinka znesie 😉 a lutovala som ze som to este neoddialila, nemala teplotu, ale vecer priiiserne revala, bola az modra. a napr.paralen cipky su az od 7 kg, tak som z nich musela rezat, lebo som nevedela ci ju boli alebo co ☹

fifinna
5. dec 2008

brnka, nam kaze doktorka dat nieco studene az doma, ale minule, ked som bola v poradni jedna mamicka tam mala nejaky chladivy sprej. Skus sa opytat v lekarni.

barborka08
5. dec 2008

Denduska dakujem, uz som si robila starosti, suhlasim s tebou, urcite to znasaju lepsie ked su aj ked malinko starsie.Mozno to nechame az na januar, ked bude mat aspon cez 5 kg.

denduska
5. dec 2008

podla mna to tiez nechajte, nedajboze bude mat nejaku reakciu, a len si pokazite prve Vianoce 😉