Návšteva po očkovaní

mojeprvebabatko
10. mar 2023

Ahojte,v utorok by sme mali ísť s malou na návštevu kamarátky. V utorok bola kamarátkami dcéra ockovana Valcinou proti osypkam. Moja mala ňou ešte ockovana nie je. Je tam dáke riziko že by mohla niečo chytit? Či sú to len mýty. Ďakujem

evaachesa
10. mar 2023

@mojeprvebabatko nič vám nehrozí. Tu je podobný dotaz aj s odpoveďou lekára.

mimi16
10. mar 2023

@mojeprvebabatko a zdravý rozum?

evaachesa
10. mar 2023

@mimi16 Vôbec to nie je odveci otázka. Pri očkovaní proti ovčím kiahňam totiž prenos hrozí. Takže je možné, že to už počula v súvislosti s kiahňami, no človek si nemôže pamätať všetko. 😏

mojeprvebabatko
autor
10. mar 2023

@mimi16 zdravý rozum nevie 🤣

mojeprvebabatko
autor
10. mar 2023

@evaachesa ďakujem.☺️

mimi16
10. mar 2023

@mojeprvebabatko tvoj koment hodný pubertálnej sopľane👏

evaachesa
10. mar 2023

@mimi16 trošku nechápem prečo na ňu útočíš keď nič zlé na tvoju adresu nenapísala!...ak si to nepochopila, tak ti odpovedala, že teda JEJ zdravý rozum to nevie a preto sa pýta😏 ako pubertálna sopľaňa si sa tu ukázala jedine ty tvojou prvou aj druhou reakciou! 🤦🏻‍♀️

mojeprvebabatko
autor
11. mar 2023

@mimi16 presne tak,ty si tu riešiš nejaký komplex,neviem aký,ale tvoje reakcie sú úbohé. Keď sa nechceš normálne zapojiť do diskusie,tak sa nezapájaj. Asi si ešte nevyzrela. Normálne sa čudujem,že takito ľudia ako ti aj su,si drzá ako opica a to sa na fotke tváris ako svätosť sama o sebe,mala by si sa nad sebou zamyslieť.. a soplana si jedine ty tvojou hlavou a to máš deti,chudata mať takúto matku

mimi16
11. mar 2023

@mojeprvebabatko rieš si svoje dieťa a do mojej rodiny sa nenavážaj. Tým mojim “komplexom” je jedine šírenie poplachu medzi mamičkami prostredníctvom rôznych tém. Diskusie sú plné blbých otázok vrátane tvojej. Tým slovom myslím, že keď mám akékoľvek pochybnosti ohľadom zdravia svojich detí, tak sa poradím s pediatrom či iným odborníkom. Očkovanie je dosť závažná otázka a preto sa nebudem pýtať matiek na MK a brať takýto názor za dôveryhodný. Mimochodom skontroluj po sebe gramatiku keď už píšeš verejne. Amen!

mojeprvebabatko
autor
11. mar 2023

@mimi16 ja si budem písať čo chcem,rovnako ako to robis aj ty. Ja som aspoň človek,čo bezdôvodne po druhých nesteka čo sa narozdiel od teba povedať nedá. A amen sa používa pri modlitbe,to by si však už v tvojom veku mohla vediet

mimi16
11. mar 2023

@mojeprvebabatko aká otázka taká odpoveď a vypni sa už

mimi16
11. mar 2023

@mojeprvebabatko amen sa používa pri modlitbe….to vážne? Fakt som nevedela. Naozaj s primitívom človek nepohne. Viac na teba nereagujem. Nabudúce si zváž čo a koho sa pýtaš a či tu vôbec dostaneš relevantnú odpoveď. Je pravda, že takých úvah a otázok o ničom je tu kopa. Matky na MK hádam nemajú patent na všetko.

mojeprvebabatko
autor
11. mar 2023

@mimi16 to máš pravdu,ani ty nemáš patent na všetko,tak si sa predsa nemala ozvať a reagovať. A dúfam,že si budeš držať slova a reagovať už nebudeš 😆 a jediný primitiv si tu ty. Jedine primitiv uráža druhých ľudí.