Nepríjemnosti po Infanrix Hexa. Existuje iná vakcína?

julie6
19. jan 2008

Ahojte, nas maly pojde o chvilu na ockovanie 3.mesiace. Vsade citam ake po Hexe su reakcie, teploty a pod. da sa kupit aj nieco ine???bez takych reakcii???hoci aj plne hradene, citala som kdesi na ceskej stranke, ze vraj je aj ina-dik

shela
19. jan 2008

julie6... to ti neviem povedat ci je aj nieco ine...ale napriklad my smee mali hexu a nic nam nebolo...ziadne teplotky, hnacky a ani zapaleny vpich...proste nic..ja mozem len odporucat.-...kazde deticky reaguju inac po ockovani...vakcina preto eeste nemusi byt zla 😉

junovka
19. jan 2008

ani nam nic nebolo, a to sme mali uz 2x 😉
Niekde som citala, ze pokial su po Hexavakcine neake reakcie, tak za to moze imunitny system 😕

nenka83
19. jan 2008

juliie dva dni vopred a dva di po ockovani homeopatika Thuja a nic mu nebude!ani mojej nebolo!

janetka
19. jan 2008

ahoj, my sme kupovali, jedna ockovacia davka stala 2000 korun, picha sa iba do jednej nozicky raz , kdezto tie hradene statom sa pichaju vzdy dve, do kazdej nozky jedna. tie ockovania su tri, takze to vyjde na 6 tis., my sme to zaplatili, ale uplne super, namiesto 6 vpichov mal 3 a ani si nevsimol, ze ho pichli a ziadne reakcie sme nemali.

janetka
19. jan 2008

baby, uz mam v tom chaos...to tá hexa stoji 2000, nie?

vavka33
19. jan 2008

Janetka,infanrix sa picha len do jednej nozky a nie do dvoch,to si asi mylis so starym ockovanim.Do 15mes.ma dieta absolvovat tri,potom su este preockovania v 3 rokoch a v 6rokoch

boba2
19. jan 2008

Ahoj Julie, pokial tak Hexa je povazovana za tu "setrnu" vakcinu s minimalnymi neziaducimi ucinkami. Kedysi sa za nu muselo platit, ale uz asi rok sa ockuje iba nou. My sme boli na 3 davkach vsetky sa pichali do 1 nozicky a maly bol v pohode. Nemylis si to s tou starou vakcinou?

trixi
19. jan 2008

Nas maly bol v piatok druhy krat preockovany Hexa vakcinou. Nic sme neplatili, je to plne hradene poistovnou. Janetka si to asi pomylila so starou vakcinaciou. Inak, maly mal po druhej vakcine vecer silnu reakciu, vysoku teplotu a nozicka ho velmi bolela. Pomohol Panadol Baby a vinovy obklad na nozicku.